trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Engelli raporu alabilir miyim?  (Okunma sayısı 1750 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Engelli raporu alabilir miyim?
« : 29 Mart 2015, 01:19 »
Meningosel hastasıyım. Belimdeki kistimsi sis beş günlükken alınmış.  Altı aylıkken yine belimden ameliyat olmuşum. 10 yaşındayken de ayağımın düzgün basması için platin takılmış.  Şu an yürürken hafif toparlıyorum.  İdrar tutmada sorun yaşıyorum.  Sizce rapor alabilir miyim?   

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      4.44%

none
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2015, 18:11 »
Her hangi bir tam teşekküllü bir devlet hastanesine başvurup rapor alabilirsiniz.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Depresyonda
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2015, 23:42 »
merhabalar ben  15 aylıkken meningomyoloselden ameliyat olmuşum idrar kaçırma sorunum var bir yıl önce de tethered cord dan ameliyat oldum tak kullanıyorum öğrenciyim ve burs almak için rapor çıkarmak istedim durum bildirir raporuna bşvurdum raporda teşhis te sağlam yazıyo bu onaylanmadığına mı işaret yardımcı olur musunuz lütfen ?  uhu

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Engelli raporu alabilir miyim? Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ben de katılabilir miyim aranıza none Yanıt: 17 - Gösterim: 6217 - none hero195   merhaba bende yeni katıldım benim yiğenimde sipina bifida hastası sizinle bende bişeyler paylaşmak isterim Devamı...
none Engelli sorunlarına engelli gözüyle çözümler none Yanıt: 0 - Gösterim: 12323 - none bolubeyi      BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ     YEREL GÜNDEM 21      47. KENT KONSEYİ TOPLANTI RAPORU“ENGELLİ SORUNLARINA, ENGELLİ GÖZÜYLE ... Devamı...
none Tamara Nas'ın raporu none Yanıt: 7 - Gösterim: 3539 - none tamara nas Merhaba arkadaşlar. Uykusuz geçen dün geceden sonra 2 saatlik uykuyla da olsa bugün ikindiye kadar hastanedeydik. Malum alamadığ... Devamı...
none Özürlü Raporu ve Bez Raporu Hakkında none Yanıt: 19 - Gösterim: 16049 - none MURAT DOĞAN Arkadaşlar Eren Ege Dogan için bez ve özürlü raporuna başvura bilirmiyim. ortalama günlük 5 idrar  4 kaka toplam 9 10 bez değişt... Devamı...
none Fizik tedaviye gitmeli miyim? none Yanıt: 9 - Gösterim: 4588 - none Eyyub 13.01.2012 doğumlu sb li oğlum var. Kasım ayında ayaklarından ameliyat oldu. Hem içe dönüklük hem aşağı doğru idi. Şimdi... Devamı...
none Bez Raporu Hakkında none Yanıt: 21 - Gösterim: 12147 - none nurgül Arkadaşlar bez raporu olan varmı varsa en fazla kaç yıllık çıkartılabiliyor. Bilgisi olan var mı? Devamı...
none Zeynep'in tak raporu none Yanıt: 6 - Gösterim: 2622 - none togrul28 Zeynep'in temiz aralıklı kateterizasyon (tak) yapması gerektiğine dair Azerbeycan'dan alınmış pdf formatında sağlık raporu. Devamı...
none Genetik raporu none Yanıt: 21 - Gösterim: 8114 - none nurgül Yaptırmış olduğumuz genetik tetkik sonuçlarını paylaşıyorum. Raporda genetik faktörlerin spina bifidaya neden olabileceğine dair... Devamı...
none Engelli raporu almakta sorun yaşayanların dikkatine none Yanıt: 7 - Gösterim: 2736 - none bolubeyi Spina Bifida Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Sayın Mustafa KOÇOĞLU ile yaptığım telefon görüşmesi neticesinde evde bakım ücreti ... Devamı...
none Tak raporu none Yanıt: 15 - Gösterim: 6533 - none ilknur Hastaneden bugün taburcu olabiliriz ama belli değil günde altı kez tak yapılacak dört saat arayla. İki yıllık rapor çıkarıldı. B... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com