trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: kalça çıkığı  (Okunma sayısı 2526 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
kalça çıkığı
« : 01 Haziran 2015, 14:22 »
Öncelikle herkese selamlar siteye yeni üye oldum 3 yaşında Recep Emir isimli bir oğlum var. Ayakları hiç hareket etmiyor ve sol tarafında çıkık  meydana geldi yürüme ihtimali olmadığı için çıkığı ameliyat etmiyorlar. Bugüne kadar doktorlar yürümesi için şunları yapmalısın diye birşey söylediler ancak hep kontrol ayakları hiç hareket etmiyen bir kardeşimizle konuşmak isterim SAYGILARIMLA appl

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      11.11%

none
kalça çıkığı
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2015, 14:38 »
Sitemize hoşgeldiniz. Doktorlar yürüme ihtimali bulunmayan spina bifidalılar için kalça çıkığı ameliyatı yapılmasını etik bulmuyorlar. Bu nedenle ameliyat önermemişlerdir. Gelişmelerin gönlünüzce olmasını dilerim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Yalniz
    • Verimlilik:
      2.22%

none
kalça çıkığı
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2015, 12:42 »
Merhaba benim kuzimdadz kalcz cikikligi var ve drlar yurumeyeceginde ameliyat yapmadi.Bu konuda yalniz degildiniz ama elden bisey gelmiyor.Sabir diyebilecegim size ......szdece sabir...saglickla hayirlarda kaliniz

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      11.11%

none
kalça çıkığı
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2015, 13:50 »
Kalça çıkığını alternatif ve tamamlayıcı tıpla ameliyatsız tedavi eden bir tanışım var. Arzu ederseniz özelden mesaj atın, iletişim bilgilerini size veririm konuşursunuz.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      8.89%

none
kalça çıkığı
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2015, 03:07 »
Hoşgeldiniz sitemize...
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
kalça çıkığı
« Yanıtla #5 : 13 Temmuz 2015, 03:42 »
Sitemize hoş geldiniz. Benim oğlumda da kalça çıkığı var yürüme şansı yok diye drlar ameliyat önermiyor eğer ileride kemiğe çok zarar verir se ozaman düşüne biliriz dediler. Geçmiş olsun
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
kalça çıkığı
« Yanıtla #6 : 13 Temmuz 2015, 03:43 »
Kalça çıkığını alternatif ve tamamlayıcı tıpla ameliyatsız tedavi eden bir tanışım var. Arzu ederseniz özelden mesaj atın, iletişim bilgilerini size veririm konuşursunuz.
Hasan bey bize de bu konuda bilgi verirmisiniz.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      11.11%

none
kalça çıkığı
« Yanıtla #7 : 13 Temmuz 2015, 16:33 »
@muhammed  Telefonla görüşelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
kalça çıkığı
« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2015, 06:36 »
Tmm hocam teşekkürler.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

kalça çıkığı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Kayra Nur kalça çıkığı için hastaneye yatacak none Yanıt: 10 - Gösterim: 5317 - none kayra nur   evet güzel ailem size ailem diyorum çünkü öyle oldunuz artık. kayra yarın kalça çıkığı için hastaneye yatıcak.birşey demediler... Devamı...
none Ali'nin Kalça Ameliyatı none Yanıt: 135 - Gösterim: 37530 - none kosovalı s.a. aliyi pazartesi günü ameliyat olması için tepecik araştırma hastahanesine yatırdık salı günü sabah iki ünite yedek kan hazı... Devamı...
none Kalça çıkığı düzelir mi? none Yanıt: 20 - Gösterim: 18943 - none aydasu iki yaşında kızım var spina bfidalı daha önce hiçbir sorunu yoktu kalçasında ama bugün sağ kalçada çıkık olduğu tespit edildi.şu... Devamı...
none Kalça çıkığı none Yanıt: 10 - Gösterim: 6488 - none OKYANUS konu açmıştım ama silinmiş sanırım.kızımın aylık kontrolünde sağ kalçada çıkık tespit edildi.doktor pavlik bandajı uyguluycak.ar... Devamı...
none Kalça Çıkıklığı none Yanıt: 5 - Gösterim: 5443 - none serife mrhb kızımın sol kalçasnda çıkıklık tesbit edildi fakat çıkılık için herhangi bişey yapamayız eger yaparsak kızın ölür dediler b... Devamı...
none kalça çıkıklıgı none Yanıt: 18 - Gösterim: 4326 - none muhammed kalça çıkıklıgı için nasıl bir tedavi uygulanabilir.bildigim sabitleme var oda sorun yasata bilirmiş bilgisi olan varmı. Devamı...
none Kalça Çıkığı none Yanıt: 36 - Gösterim: 8713 - none esra akpınar Selam arkadaşlar. Bugün Elif'i doktora götürdüm kalça çıkıklığından süphelendiler, bakalım yarın başka bir hastaneye gideceğim o... Devamı...
none Elif'te kalca çıkığı çıkmadı ama none Yanıt: 14 - Gösterim: 3681 - none esra akpınar Selam arkadaşlar. Bugün Ordu'da Elif'i doktora götürdüm, kalca cıkığı cıkmadı ama skolyoz cıktı .İleri derecede degil dedi dokto... Devamı...
none Kalça çıkığı ameliyatı ve Baltalimanı none Yanıt: 46 - Gösterim: 14395 - none M.FATİH Merhaba Arkadaşlar; Oğlum Metin Sabancı BALTALİMANI Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Prof. Dr. M.Fırat YAĞMUR... Devamı...
none Kalça çıkığı ameliyatı none Yanıt: 17 - Gösterim: 3695 - none fatma doğan mrb kızım spina bifida hastası 5 günlükken ameliyat oldu şant takıldı sağ bacakta sorunumuz önceden hiç his yoktu ama şu anda ta... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com