trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Zehra'nın ninnisi

none Gönderen Konu: Zehramdan haberler....  (Okunma sayısı 2526 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Zehramdan haberler....
« : 11 Haziran 2015, 22:35 »
Selamlar burda görüşmeyeli uzuun süre oldu ....
Umarim hepiniz cok iyisinizdir.Bizler cok şükür iyiyiz bu aralar
Öncelikle guzel haber vermek istiyorum
Zehramiza kardeş gelecek inşaallah.....
Zehramin son durumu: 
Kizimin son 6ay icinde cekilen Mr 'inda tetercort cikti acil 3ameliyatı var dediler...Bir doktor rahatsizligi başgösterene kadar bekleyelim dedi ....Genelde 14 yasini bekliyoruz dedi 1~2doktor biz de beklemeyi seçtik bekliyoruz
7 Temmuz da tekrar aynı Mr çekilecek inşaallah iyi haberler alırız.....

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      8.89%

none
Zehramdan haberler....
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2015, 22:48 »
Hayırlı olsun. Takiplerinize devam edin. Gelişmelerin gönlünüzce olmasını dilerim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Yalniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Zehramdan haberler....
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2015, 01:20 »
Selvicim tdtercort cikmasi  ne demek oluyor bilmedigimden soruyorum nasil problemleri olmasi gerekiyor bu amiyatlar icin cevaplarsan sevinirim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      8.89%

none
Zehramdan haberler....
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2015, 01:38 »
Gergin omurlik demek. Ameliyat yerindeki omurilik dokusu çevre dokulara yapışıyor ve boyun uzamasıyla beraber omurilik geriliyor. Spina bifidadan kaynaklı mevcut sıkıntıların artmasına neden oluyor.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Yalniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Zehramdan haberler....
« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2015, 00:56 »
Hasan hocam,size nekadar tesekkur etsem azdir.Nezaman bir soru sorsak hemen cevapliyosunuz.Belki inanmayacaksiniz ama ben bicok seyi bu site sayesinde ogrendim.Ogrenmeyede devam edecege benziyor.Cok sagolun verdiginiz bilgi icin....Eksik olmayiniz appl

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Zehramdan haberler....
« Yanıtla #5 : 18 Haziran 2015, 17:32 »
Teşekkür ederim Hasan hocam takiplere devam ediyoruz elimizden geldiğince

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Zehramdan haberler....
« Yanıtla #6 : 18 Haziran 2015, 17:34 »
Eminee hanim 4sene öncesi kuzum daha dogmadan bende herşeyi burdan öğrendim ogrenecegim daha da cok sey var
Tetercort ile ilgili de acikcasi net birşey bilmiyordum teşekkürler hasan hocam

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Zehramdan haberler....
« Yanıtla #7 : 09 Temmuz 2015, 10:50 »
Ayin 7de MR ımız çekildi cok şükür ama hala doktorumuz gelmemis .sonucu cuma günü baska doktora göstereceğiz inşaallah hayirli haberler alırız. ...

• seciniz
    • Verimlilik:
      22.22%

none
Zehramdan haberler....
« Yanıtla #8 : 13 Temmuz 2015, 01:36 »
Selvim gözün aydın diyeyim burdan da ilk müjdeyi bana vermiştin çok mutlu olmuştum
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Zehra cadısına geçmiş olsun inşallah herşey yolunda gider
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Zehramdan haberler....
« Yanıtla #9 : 19 Temmuz 2015, 20:51 »
Saol cnm benim الله razi olsun amin inşaallah herşey güzel olacak اللهin izniyle

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Zehramdan haberler.... Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ece'den son haberler.. none Yanıt: 8 - Gösterim: 2672 - none OKYANUS merhaba arkadaşlar ..ne zamandır yazamadım kızım hakkında.şükür iyi şimdilik.7,5 aylık oldu artık.desteksiz oturuyor 1ay kadardı... Devamı...
none Ömer Faruk'tan son haberler none Yanıt: 94 - Gösterim: 28321 - none ömer faruk geçen hafta ömeri istanbula kontrole götürdüm biz bu sefer uzun yürüme cihazı yaptırırız diye düşünüyorduk fakat dr muayeneden s... Devamı...
none Berk'den iyi haberler none Yanıt: 18 - Gösterim: 7312 - none nurıye Herkese selam. Biraz Berk'ten bahsedeyim. Berk artık yemek yemeye başladı et, balık, tavuk bunların hastası. Sebze yemeklerine y... Devamı...
none Kayram'dan son haberler none Yanıt: 10 - Gösterim: 3585 - none sabır hep sabır Uzun bır aradan sonra merhaba. Bakıyorum da baya bir ara vermişim siteye iş, hastalıklar, cenazeler derken anca bugün yazmak kıs... Devamı...
none Kayra'dan son haberler none Yanıt: 13 - Gösterim: 3916 - none sabır hep sabır S.a. arkadaşlar uzun bir süreden beri giremiyorum. Yoklugumda farkedilmemiş sanırım bilmem Kayra'nın genel durumu hakkında bilgi... Devamı...
none zehramdan son haberler none Yanıt: 39 - Gösterim: 9969 - none selvi&zehra slmlar iyi geceler can arkadaslarım hepınize burdan tekrar sabır ve saglık diliyorum.. can kızım nisan ayından buyana cok sükür ... Devamı...
none Nazlı Hilal'den kısa haberler :) none Yanıt: 6 - Gösterim: 1572 - none nazlı hilal Selamün aleyküm SBT Ailem. Sürekli aktif olamadığım için çok çok üzgünüm ama ilk fırsatımda hemen siteye giriş yapıyorum. Yazmay... Devamı...
none Zehramdan ve bizlerden son haberler none Yanıt: 9 - Gösterim: 2284 - none selvi&zehra Slmlar ailem Rabbim kimseyi kimseye muhtaç  birakmasin Basina gelmeyen hastane ortamini bilmez parasizligin ne oldugunu tam olar... Devamı...
none Engelli bakım aylığı ile ilgili son haberler none Yanıt: 3 - Gösterim: 1793 - none Burak Eren Her ne şekilde olursa olsun haneye giren gelirlerin, hanedeki kişi sayısına bölündüğünde kişi başına düşen ortalamaya aylık deni... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com