trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: İyi ki doğdun mehemmed - 2015  (Okunma sayısı 2108 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      24.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
İyi ki doğdun mehemmed - 2015
« : 16 Haziran 2015, 11:37 »
Bugün üyelerimizden @MEHEMMED in doğum günü Rabbim Sağlık huzur mutIuIuk dolu nice yıllar nasip etsin. Spinabifida'nın bize tanıttığı değerli dostlardan Azerbaycan Bakü den ilâhe yi tanımamıza vesile olan mehemmed iyi ki doğdun iyi ki varsın.

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      84.44%

none
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2015, 12:03 »
Doğum günün kutlu olsun Mehemmed.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

none
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2015, 08:17 »
Doğum günün kutlu olsun Mehemmed,ailenle mutlu bir ömür dilerim.
 pasta ghhhgf
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2015, 08:32 »
Nice sağlıklı , huzurlu , başarılı yıllar dileği ile ; iyiki doğdun MEHEMMED  appl  appl  appl doğum günün kutlu olsun.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2015, 07:09 »
Mehemmed tebrik edirem. Vetenine, milletine, ailesine xeyirli ovlad olsun.

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2016, 01:13 »
hepinize tek tek tesekkur ederim.kusura bakmayin lutfen. paylasimi yeni gordum ben. rabbim var etsin sizi. neslihancim  dikkatin icin cok sagol canim.  nekadar gec fark etmisim.. yeni dogum gunune 2 ay kalmis koxxxmik koxxxmik koxxxmik koxxxmik/// rabbim yer yuzunde hasta cocuklarin hepsine sifa gondersin . TUM  COCUKLAR MUTLU OLSUN.... nazarx

• seciniz
    • Verimlilik:
      24.44%

none
« Yanıtla #6 : 17 Nisan 2016, 00:38 »
@MEHEMMED az kalmıştı görmeseydin yeni yıl diye kutlama yapardık hehe şaka şaka sitede çok aktif olunmayınca öyle olur tabi :(
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

İyi ki doğdun mehemmed - 2015 Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none İyi ki doğdun Muhammed. none Yanıt: 22 - Gösterim: 6020 - none muhammed 2007-12-23 Bu tarih  beni gerçek bir yaşamın içine adım attığım günün tarihi ben bu tarihte umutsuz yorgun ve kendimi bir boşluk... Devamı...
none Bugün Mehemmed'in doğum günü none Yanıt: 15 - Gösterim: 5482 - none MEHEMMED Bugün hayatımızın güneşi, hayatımızın manası oğlumuz MEHEMMEDIN DOGUM GUNU. Ne yaxsi doquldun, ne yaxsi ki bizimlesen. seninle f... Devamı...
none Mehemmed ve ailesi bize geldi.. none Yanıt: 25 - Gösterim: 14969 - none esra akpınar Slm arkadaşlar yeni yazabildim. Mehemmed Namazov ve ailesi bize geldiler. Onlarla çok güzel iki gün geçirdik ve çok mutlu olduk.... Devamı...
none Nice mutlu yılllara Mehemmed:) 2014 none Yanıt: 11 - Gösterim: 2998 - none muhammed Hayatımızda  çok yakın olduğumuz değer verdiğimiz arkadaşlarımız, dostlarımız vardır ki? Onlar bizim herşeyi paylaşabildiğimiz e... Devamı...
none Mevlid kandiliniz mubarek ola - 2015 none Yanıt: 5 - Gösterim: 1059 - none bolubeyi Mevlid Kandili bu akşam ihya edeceğimiz Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (S.A.V) in doğduğu gün olarak kabul ettiğimiz gündür. [c... Devamı...
none Ragaip Kandili - 2015 none Yanıt: 4 - Gösterim: 1113 - none muhammed Yarın Regaib kandili bu gece sahur a Kalkıp yarın انشاءالله oruçlu geçirelim. Rabbim dualarımızı kabul eylesin. Devamı...
none Miraç kandili 2015 none Yanıt: 2 - Gösterim: 611 - none muhammed Elbette duyar mevla karincanin dahi sesini.Le tahzen! Innallahe meana (sen üzülme! Acizler diyarindan bir nida bizimkisi... Devamı...
none Berat Kandili - 2015 none Yanıt: 5 - Gösterim: 1208 - none muhammed Bugün Berat Kandili bu gece sahur a Kalkıp yarını انشاءالله oruçlu geçirelim. Yarın bir yıl içinde yaşayacağımız her şey yazılıy... Devamı...
none 2014-2015 karne'lerimiz :) none Yanıt: 15 - Gösterim: 2754 - none muhammed Nuri takdir aldı. Muhammed hepsi çok iyi. Ecrin' inde anasınıfı'ndan mezun 🎓 oldu. DetailsDetails Devamı...
none İyi ki doğdun Paşam- 2015 none Yanıt: 7 - Gösterim: 1458 - none muhammed Sen benim umudum, yeşeren gül'üm, hayata tutunuşum, güç kaynağım, iyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki oğlumsun herşeye rağmen yüz... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com