trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Nazlı Hilal'in Ninnisi

none Gönderen Konu: Artık bir pedagogumuz olacak...  (Okunma sayısı 1024 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      11.11%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Artık bir pedagogumuz olacak...
« : 03 Temmuz 2015, 03:25 »
Uzun süredir düşündüğümüz bir şeydi. Bu zamana kadar kendimizce hep yanında olduk kızımızın. Artık büyüyor büyüme evresinde istedik ki bir uzman eşliğinde yön versin hayatına .Pazartesi günü için Florance Nightingale Hast.'de ilk randevumuz var. İstanbuldaki arkadaşlar da düşünürse küçük bir ücret farkıyla hastanenin psikolog bölümüne başvurabilirler. İnşallah Nazlı Hilal için hayırlı olur.Bu zor mücadelesini daha rahat ve aklı başında atlatmak için gerekli diye düşünüyorum.Bakalım neler yaşayacağız...Sonuçlarını tekrar sizlerle bu konu altında paylaşırım انشاءالله. mxxxutlu

Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2015, 11:56 »
Hayırlı olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2015, 09:15 »
Hakkınızda hayırlısı  olsun.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2015, 01:40 »
Çok Güzel haber herşey Nazlı Hilalin iyi olması yolunda ilerler inşallah.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Artık bir pedagogumuz olacak... Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Artık engelli çocuklar da mobilize olabilecek none Yanıt: 2 - Gösterim: 1945 - none bolubeyi Yabancı bir internet sitesinde engelli çocuklara mobilizasyon sağlamak için yapılmış araçlara rastladım ve sizlerle paylaşmak is... Devamı...
none Biriciğim dönüyo artık =) none Yanıt: 11 - Gösterim: 4613 - none Derin Bugün çok mutlu oldum kızım ilk kez sırtüstü pozisyondan yüzükoyun pozisyona geçti.Çok mutluum kelime bulamıyorum anlatacak. Devamı...
none Meleğim'in dişleri var artık :))) none Yanıt: 9 - Gösterim: 4077 - none Derin Bu hafta bizim için yeniliklerle geçiyo arkadaşlar.Kızm 11 aylık oldu ve bugün alttan iki dişini birden patlatmış çok sevindim.P... Devamı...
none Mustafa Yiğit artık 20 aylık ve koşuyor none Yanıt: 6 - Gösterim: 3302 - none tulin merhaba herkese; daha önce yazma fırsatı bulamadım hem oğlumun durumundan,hemde çalışor olmamdan kaynaklanan bir durum bu ama ar... Devamı...
none Çocuğunuzun Saç Kesimleri Artık Savaş Olmasın none Yanıt: 0 - Gösterim: 784 - none kosovalı BİR ANNE-BABANIN BERBER MACERASI…Çocuğunuzun Saç Kesimleri Artık Savaş Olmasın… Yeni anne-babalar, -çocukları kız olsun-erkek ol... Devamı...
none Artık hep burdayız none Yanıt: 14 - Gösterim: 4849 - none berfin ece Selam arkadaşlar. 6 ay gibi uzun bi süreden sonra herkese merhaba. Artık yeni evimizdeyiz. Tekrar neti açtırdık. Zaman zaman bak... Devamı...
none Gidin artık! Gelmeyin daha...yuuupppyyyyy none Yanıt: 34 - Gösterim: 8764 - none tamara nas Sevgili SBT ailem......Bugün Tamara Nas'ın bt sonucu için hastanedeydik. Sonucu aldım baktığımda hidrosefali ve de daha önceden ... Devamı...
none Rabbim'in izni ile Ömer artık emekliyor none Yanıt: 51 - Gösterim: 16576 - none Ö. Faruk Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz gibi bir önceki konumuzun adı Ömer'in emekleme çabası idi. Artık Ömer Rabbim'in izni ile emekleme... Devamı...
none Artık emekliyoruz none Yanıt: 16 - Gösterim: 5483 - none mert aydin Bayramda Burdur'a memleketine gitti. Oğlum oranın havasından mıdır ne Mert asker gibi sürünmeye basladı. İstediği şeyi yapabiliy... Devamı...
none Bizde artık sizinleyiz none Yanıt: 8 - Gösterim: 387 - none minikperimm Merhaba ArkadaşlarBen Dilek Aslı.2 kızım var,ilk kızım 3buçuk yaşında bildiğimiz kadarıyla bir sağlık problemi yok çok şükür.İki... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com