trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Nice Mutlu Yıllara Nazlı Hilal - 2015  (Okunma sayısı 1819 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Nice Mutlu Yıllara Nazlı Hilal - 2015
« : 18 Temmuz 2015, 00:43 »
Ebru bence çok şanslı  Nazlı Hilal 'in annesi olduğu için...  doğum günün kutlu olsun nice nice mutlu yıllara :) iyi ki doğdun iyi ki varsın.  sayende muhteşem bir dost arkadaş kazandık Nazlı Hilal 😉 ghhhgf ghhhgf ghhhgf ghhhgf

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      0%

Doğum günün kutlu olsun Nazlıcık.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Çok şanslıyım evet...Şükürler olsun onun gibi bir kızım ve sizler gibi dostlarım var.İyi ki doğmuş benim adı gibi Nazlı kıızım.Teşekkürler Nesli'cim. mxxxutlu
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Rica ederim canım.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      24.44%

none
Nice Mutlu Yıllara Nazlı Hilal - 2015
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2015, 09:00 »
Biraz geç oldu ama Nazlıyı tebrik ediyorum mutlu yıllar dilerim. appl appl
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Nice Mutlu Yıllara Nazlı Hilal - 2015 Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Nazlı Hilal none Yanıt: 25 - Gösterim: 11897 - none orhan_orh Nazlı Hilal aramıza yeni katılan üyelerimizden. Annesi Ebru hanımdan aldığım bilgileri aktarıyorum.18.07.2006 tarihinde doğmuş, ... Devamı...
none Nazlı Hilal'in annesiyim :) none Yanıt: 13 - Gösterim: 6891 - none nazlı hilal Kendimizi tanıtalım konusuna cevap yazmak istedim ama bir türlü cevabı nereye yazacağımı bulamadım biriniz açıklarsa bundan sonr... Devamı...
none Nazlı Hilal Resimleri - 2011 none Yanıt: 22 - Gösterim: 10827 - none nazlı hilal Resimlerin devamını görmek için soldaki resime tıklayınız. Details Devamı...
none Nazlı Hilal şarkı söylüyor none Yanıt: 18 - Gösterim: 7425 - none bolubeyi Nazlı Hilal şarkı söylüyor.(No items to show) Devamı...
none Nice mutlu yıllara, Emine Uran :) none Yanıt: 11 - Gösterim: 4154 - none muhammed Canım ya iyi ki annen doğurmuş seni iyi ki bu site senin gibi birini bana kazandırmış sabrına ,inançına ,azmine hayran kaldığım ... Devamı...
none Nice mutlu yılllara Mehemmed:) 2014 none Yanıt: 11 - Gösterim: 4130 - none muhammed Hayatımızda  çok yakın olduğumuz değer verdiğimiz arkadaşlarımız, dostlarımız vardır ki? Onlar bizim herşeyi paylaşabildiğimiz e... Devamı...
none Nazlı Hilal'in ameliyatı none Yanıt: 81 - Gösterim: 21814 - none nazlı hilal Bir aksilik çıkmazsa Nazlı Hilal 29 Kasım 2014 Salı Günü Kozyatağı Acıbadem Hast.'de Memet Özek tarafından gergin omurilik ameli... Devamı...
none Nice mutlu yılların olsun Nida :) none Yanıt: 2 - Gösterim: 1262 - none muhammed Bugün admine'miz Nida nın doğum günü, Rabbim tüm sevdiklerinle  sağlık huzur mutluluk dolu nice yıllar nasip etsin. İyi ki doğdu... Devamı...
none Nice mutlu yıllara, Taha Burak Yüksel. none Yanıt: 3 - Gösterim: 1544 - none muhammed Üyelerimizden Taha Burak Yüksel in doğum günü sağlık huzur mutIuIuk dolu nice yıllara... Devamı...
none Nazlı Hilal ortopedi kontrolü 2015 none Yanıt: 5 - Gösterim: 1843 - none nazlı hilal Florance Nıghtıngale 'de Ortopedi Dr.Abdullah Bey'e randevumuz vardı.Sağ ayağı fazla eğilmeye başlamıştı son birkaç aydır.Fizyot... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com