trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Recep'in ninnisi

none Gönderen Konu: tedavi  (Okunma sayısı 1263 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
tedavi
« : 31 Temmuz 2015, 17:03 »
recepemir belirli zamanlara kontrollere gidiyor ancak şunu kendime sormadan edemiyorum doktorlar şu yaşa gelince bunları yapmalısın şudoktar görmeli demiyorlar  recepemir büyüyor  bazı şeylere geç kalmışınız demelerinden korkuyorum sitedeki arkadaşların tecübesi yol göstermsi daha çok paylaşmak istedim HAYIRLI CUMALAR

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
tedavi
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2015, 12:53 »
Öncelikle geçmiş olsun. Recep kaç yaşında hangi bölümlerde kontrol altındasınız.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
tedavi
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2015, 13:41 »
Ne yazık ki ülkemizde sb hakkında tecrübeli doktor ve ekip sayısı çok az.Burada olmak bizlere birçok konuda yol gösteriyor evet.Takiplerini paylaşan arkadaslara sizin araciliginizla da tesekkur edelim.Size de kolaylıklar dilerim.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      15.56%

none
tedavi
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2015, 17:08 »
Çoğu doktor durumla kendi branşını ilgilendirdiği kadar alakadar oluyor. Hatta kendi branşındaki konularda bile yetersiz kalıp eksik ya da yanlış tedavi uygulayabiliyor. Zaman zaman doktorları biz yönlendirme durumunda kalıyoruz. Pediatrik nöroşirurji, fizik tedavi, pediatrik ortopedi, pediatrik üroloji, nefroloji branşlarında işinin ehli hocalarınmeliyle düzenli takibe gerek var. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%

none
tedavi
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2015, 18:07 »
Çocuk doktorlarına fazla güvenmeyin. Herhangi bir sağlık probleminde ilgili branşın doktoruna götürün. Çocuk doktorları bizim sağlık problemlerimizden pek anlamıyorlar. Lateks alerji testi yaptırmanız çok iyi olur.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
tedavi
« Yanıtla #5 : 02 Ağustos 2015, 23:40 »
şu anda 3 yaşında 2 hafta önce tıp fakültesinden 100 /90 rapor aldık fizik tedavi üroloji nefroloji takip ediyor mesane si ufakmış tak kullanmıyoruz 2ay sonra üradinami tekrararımız var ona göre ilaç kulanacağız

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

tedavi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Tedavi ve rehabilitasyon none Yanıt: 0 - Gösterim: 952 - none bolubeyi Tedavi ve rehabilitasyon http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?action=downloads;sa=view;=14 Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 12 - Gösterim: 5906 - none nurıye slm herkese fizik tedavisini ortapedi doktorumu söylüyor yoksa biz fizik tedavi merkezinemi götürüyoruz dün arkadaşımı aradımda ... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 8 - Gösterim: 3984 - none serife selamlar 29 gün önce spina bifidalı bir bebek dünyaya getirdim. dogumunun ertesi günü belindeki kese ameliyat edildi.sol bacagın... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 25 - Gösterim: 9482 - none nurıye arkadaşlar berk fizik tedaviye başladı 1 ay haftada 5 veya da 6 gün merak ettiğim bu fizik tedavi süreklimi yoksa senede 1 defam... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 3 - Gösterim: 3022 - none h.nisa Merhaba. Benim kızım meningomiyoloselli sol ayağında çok az his var. Şu an 11 aylık. Kalça ameliyatı olduktan sonra fizik tedav... Devamı...
none Fizik tedavi de bir gün. none Yanıt: 12 - Gösterim: 5369 - none Burak Eren Burak Eren'i bugün fizik tedaviye ben götürdüm. Fizyoterapistimiz Ezgi Hanım'la tanıştım. Burak'tan konuştuk.Güzel bir s... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 17 - Gösterim: 5096 - none Zeynep Yüsra Araştırma hastanesindeki doktorumuz Zeynep için en az 2 haftalık yatış yapılmasını istiyor. Kaslarının uyarılması için cihazla t... Devamı...
none fizik tedavi none Yanıt: 9 - Gösterim: 6707 - none meteor Ben haftada 2 gün fizik tedavisi görüyorum  bu siteden okuduğum habere göre daha fazla  fizik tedavi alma şansım varmış fizik do... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 3 - Gösterim: 1044 - none Fizyoterapist özge Hacettepe üniversitesi  fizik tedavi rehabilitasyon mezunuyum. Ankara çevresinde 0-4yaş  sipina bifidalı çocuklar için evde özel... Devamı...
none Yardim ve yöntem tedavi sekli none Yanıt: 4 - Gösterim: 387 - none Denng63 Sa benimde ikiz bebekler var bir kız bi oğlan kızım da sorun yok oğlum spina li doğdu ameliyat  ettirdik çocuk üst kısımda  prob... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com