trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Umut'un ninnisi

none Gönderen Konu: Eymen Umut  (Okunma sayısı 6597 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      55.56%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Eymen Umut
« Yanıtla #50 : 14 Kasım 2015, 23:04 »
Beurer em 41 tens cihazı uygun fiyatı ile işinizi görecektir bizde kullanıyoruz.Pahalı cihazlara gerek yok.
Pahalı cihazlar fizik merkezlerinde geniş kapsamlı kullanmak içindir.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

none
Eymen Umut
« Yanıtla #51 : 29 Aralık 2015, 17:49 »
Fizik tedavi için rapor çıkardık fakat 15 gün içinde başlayamadık. Bu raporu tekrar alabilirmiyiz?

• Verimlilik:
      0%

none
Eymen Umut
« Yanıtla #52 : 30 Aralık 2015, 12:04 »
Fizik Tedavi Ünitesindeki Arkadaşlar Tarihi Ayarlayabilirler diye düşünüyorum...    Ayarıca Fizik Tedavi nin Yanında Özel Eğitim Kurumlarıda da Fizik Alabilirsiz .. Evraklarınız tam ise iyi olur... Kolay gelsin..

• Verimlilik:
      0%

none
Eymen Umut
« Yanıtla #53 : 03 Ocak 2016, 13:53 »
Fizik Tedavi Ünitesindeki Arkadaşlar Tarihi Ayarlayabilirler diye düşünüyorum...    Ayarıca Fizik Tedavi nin Yanında Özel Eğitim Kurumlarıda da Fizik Alabilirsiz .. Evraklarınız tam ise iyi olur... Kolay gelsin..
Sağlık raporu için son bir doktorun imzası kaldı ondan sonra ram merkezine başvuracağız.
Fizik tedavi işinide hallettik. Tarihi geçmiş ise raporu iptal edip yenisini çıkarabiliyorlar.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Eymen Umut Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none umut none Yanıt: 6 - Gösterim: 2961 - none ahmeta 2004 dogumlu spina bfidalı umut adaklı Devamı...
none 'Felçliler için umut' none Yanıt: 1 - Gösterim: 1523 - none nida LONDRA - Amerikan Pittsburgh Üniversitesi Nöroloji Bölümü'nde maymunlarla yapılan deneylere göre beyne verilen bir dizi elektrot... Devamı...
none Felçlilere umut: Sinirlere by-pass none Yanıt: 4 - Gösterim: 2141 - none nida ABD'li bilim adamları tarafından fareler üzerinde başarıyla denenen "sinir by-pass'ı" yöntemiyle, belden aşağısı felç olanlarda,... Devamı...
none Umut'un kardeşi none Yanıt: 16 - Gösterim: 5410 - none ahmeta 10 şubat 2009  tarihinde Umut'un  kızkardeşi dünyaya gözlerını açtı. Devamı...
none Umut'un son durumu none Yanıt: 9 - Gösterim: 4388 - none ahmeta umut bırden bıre ateşlendı  idrar yollarında enfeksıyon varmış   9 gundur  edırne tıp fakultesınde  yatıyor şu an için durumu iy... Devamı...
none Umut verici haber none Yanıt: 3 - Gösterim: 1980 - none ayla NTV televizyonunda yayınlanmış kök hücre tedavisi hakkında haber. Devamı...
none Umut none Yanıt: 2 - Gösterim: 1491 - none ayla Kocaeli Üniversitesi'nde görevli bilim insanları, omuriliğinde deneysel hasar oluşturulan felçli fareyi kök hücre tedavisinin 28... Devamı...
none Eymen'im none Yanıt: 20 - Gösterim: 5185 - none eymenim Eymen dünyaya geldi çok şükür. Çok tatlı bi çocuk şu anda hidrosefali kontrol altında suan santa gerek yokmuş. Ayaklar dize kada... Devamı...
none Eymen Ege - yeni üye none Yanıt: 13 - Gösterim: 3052 - none eymenege Merhabalar ben de bu siteye yeni katıldım. Herkese geçmiş olsun. 15 aylık bir oğlum var doğduğunda meningosel ameliyatı oldu. 1 ... Devamı...
none TAŞINDI: Eymen Umut none Yanıt: 0 - Gösterim: 383 - none bolubeyi Bu konu Eymen Umut isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11384.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com