trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Recep'in ninnisi

none Gönderen Konu: idrar yolu enfeksiyon  (Okunma sayısı 807 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
idrar yolu enfeksiyon
« : 09 Ağustos 2015, 15:09 »
recepemir sık sık enfeksiyon geçiriyordu kızılcık hoşafı iyi geldiğini duydum  ama içmedi bende günde 1ufak kutu karışık meyve suyu verdim temizliğinede dikkat ettik  3 aya yakın süredir enfeksiyon geçirmedi nelerin fayda ettiğini bilmem ama şu anda böyle olması mutlu ediyor kasım ayında üradinami umarım birşey cıkmaz SAYGILAR

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      51.11%

none
idrar yolu enfeksiyon
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2015, 15:54 »
Cranberry’nin suyu çok kıymetli. C, D vitaminleri, potasyum ve demir ihtiva ediyor. Likapa gibi tatlı olmadığı için şekerle karıştırılarak tüketilebiliyor. Kansere de iyi geldiği söyleniyor. Böbrek hastalıklarına, mesane iltahaplanmalarına, taş düşürmeye, boğazda habisleşmiş iltahaplanmalara iyi geliyor.

(Ben Boğazımdakilerden bu sularla kurtuldum, doktorum hala bana inanmıyor.) Alıntıdır.

Cranberry suyu istanbuldaki bir çok markette bulunabiliyor. Ocean Sprey marka. MAKRO MARKETLERDE BULABİLİRSİNİZ.

Biz bu yazıyı okuduktan sonra denemek için 1 şişe aldık Nazlı'ya içirdik. 1 ay önceki kültür tahlilinde bakteri varken bir ay sonra bakteri çıkmamıştı. e.koli mikrobuna da dirençli olduğunu söylüyorlar. Son yıllarda Amerikada idrar enfeksiyonları ve böbrek rahatsızlıkları için bu meyve suyu öneriliyor diye yazıyor sitede. İsmi yazarak google dan araştırabilirsiniz. Meyve olarak yenmesi çok zor çünkü acıymış biz ist kanyon avm.de ve Nişantaşı'nda bulunan makro marketlerden temin edebiliyoruz. Nazlı Hilal faydasını gördü diyebilirim size. Sık sık geçirdiği idrar enfeksiyonları azaldı. Biraz siteden biraz kendi deneyimlerimden harman yapıp tanıtmaya çalıştım. Sizler için denerseniz mutlaka faydasını görürsünüz diyorum.inşalah iyi haberler gelişir bu konuda zararı yok yan etkisi yok denemekten hiçbirşey olmaz.bilgilerinize...

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      44.44%

none
idrar yolu enfeksiyon
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2015, 16:18 »
Geçmiş olsun.Sağolsun Hasan Hoca eski bir konuyu hatirlatmış.Biz çok faydasını gördük tavsiye ederim.Tak saatlerini aksatmayip steril şartlarda yapınca bol c vitamini alarak ve bol su içerek iye olmasını büyük ölçüde önlemiş olursunuz.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
idrar yolu enfeksiyon
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2015, 02:13 »
Geçmiş olsun
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

idrar yolu enfeksiyon Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifidalı hastalarda idrar yolu problemleri neden gelişir? none Yanıt: 0 - Gösterim: 2592 - none bolubeyi İdrar kesesini kontrol eden sinirler, belin arka bölümünde yer alır. Bu bölgede olan kese ve bu bölgeye yapılan ameliyatlar nede... Devamı...
none Çocukluk çağı idrar yolu enfeksiyonları none Yanıt: 2 - Gösterim: 2183 - none bolubeyi İzlemek için tıklayınız. Devamı...
none Karnıbaharın idrar yolu enfeksionlarının tedavisinde kullanılması none Yanıt: 1 - Gösterim: 1248 - none bolubeyi Devamı...
none Erva'nın iyileşmek bilmeyen idrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 22 - Gösterim: 9439 - none gülsüm-erva Uzun zamandır TAK yapmakla birlikte koruma amaçlı ilaç kullanıyorduk.Üç ay kadar önce Üroloğumuz hapı keselim bakalım ne oluyor ... Devamı...
none Enfeksiyon none Yanıt: 26 - Gösterim: 7057 - none nurıye arkadaşlar şimdi hastane ile görüştüm bek in idrar kültürü sonucunda %80 ekoli üremesi dediler kan gayta temiz çıktı bana bu nas... Devamı...
none Enfeksiyon none Yanıt: 4 - Gösterim: 2205 - none tewa Merhaba. Acil yardımınıza ihtiyacım var 2,5 yaşında hidrosefali+spina bifida hastam var erkek çocuğu 1 haftalıkken Van 100 Yıl Ü... Devamı...
none Ah bu idrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 12 - Gösterim: 11675 - none berfin ece Arkadaşlar hastaneden çıkalı bugün 1 hafta oldu. Berfin'in idrarı yine bulanık. Çocuk iğne de vurunsa geçmiyor, şurup da kullans... Devamı...
none Enfeksiyon (iye) none Yanıt: 19 - Gösterim: 4768 - none ciğdem demirel Merhaba arkadaşlar 2 yaşında kızım var ve sonda kullanıyoruz. Son yaptırdığım kültürde ürüme oldu ve doktora gösterdiğimde nerde... Devamı...
none Sabun ve banyo köpükleri idrar yolu enfeksiyonuna sebeb olabilir! none Yanıt: 2 - Gösterim: 1495 - none ayşe özcan Çocuğunuzu Yıkadığınız Sabun Ve Banyo Köpükleri İdrar Yolları Enfeksiyonuna Neden Olabilirİdrar yolları enfeksiyonları çocukluk ... Devamı...
none idrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 13 - Gösterim: 7363 - none hatice kubra  idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle hastanede yatiyoruz.biz tak yapmiyorduk ve.7 aydirda hic urolojik muayene yaptirmamistik atesl... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com