trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Zehra'nın ninnisi

none Gönderen Konu: Zehramdan ve bizlerden son haberler  (Okunma sayısı 2287 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      8.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Zehramdan ve bizlerden son haberler
« : 19 Ağustos 2015, 20:16 »
Gelişmelerin gönlünüzce olmasını dilerim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Zehramdan ve bizlerden son haberler Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ece'den son haberler.. none Yanıt: 8 - Gösterim: 2672 - none OKYANUS merhaba arkadaşlar ..ne zamandır yazamadım kızım hakkında.şükür iyi şimdilik.7,5 aylık oldu artık.desteksiz oturuyor 1ay kadardı... Devamı...
none Ömer Faruk'tan son haberler none Yanıt: 94 - Gösterim: 28322 - none ömer faruk geçen hafta ömeri istanbula kontrole götürdüm biz bu sefer uzun yürüme cihazı yaptırırız diye düşünüyorduk fakat dr muayeneden s... Devamı...
none Berk'den iyi haberler none Yanıt: 18 - Gösterim: 7312 - none nurıye Herkese selam. Biraz Berk'ten bahsedeyim. Berk artık yemek yemeye başladı et, balık, tavuk bunların hastası. Sebze yemeklerine y... Devamı...
none Kayram'dan son haberler none Yanıt: 10 - Gösterim: 3585 - none sabır hep sabır Uzun bır aradan sonra merhaba. Bakıyorum da baya bir ara vermişim siteye iş, hastalıklar, cenazeler derken anca bugün yazmak kıs... Devamı...
none Kayra'dan son haberler none Yanıt: 13 - Gösterim: 3916 - none sabır hep sabır S.a. arkadaşlar uzun bir süreden beri giremiyorum. Yoklugumda farkedilmemiş sanırım bilmem Kayra'nın genel durumu hakkında bilgi... Devamı...
none zehramdan son haberler none Yanıt: 39 - Gösterim: 9970 - none selvi&zehra slmlar iyi geceler can arkadaslarım hepınize burdan tekrar sabır ve saglık diliyorum.. can kızım nisan ayından buyana cok sükür ... Devamı...
none Nazlı Hilal'den kısa haberler :) none Yanıt: 6 - Gösterim: 1572 - none nazlı hilal Selamün aleyküm SBT Ailem. Sürekli aktif olamadığım için çok çok üzgünüm ama ilk fırsatımda hemen siteye giriş yapıyorum. Yazmay... Devamı...
none Zehramdan haberler.... none Yanıt: 11 - Gösterim: 2526 - none selvi&zehra Selamlar burda görüşmeyeli uzuun süre oldu ....Umarim hepiniz cok iyisinizdir.Bizler cok şükür iyiyiz bu aralar Öncelikle guzel ... Devamı...
none Engelli bakım aylığı ile ilgili son haberler none Yanıt: 3 - Gösterim: 1794 - none Burak Eren Her ne şekilde olursa olsun haneye giren gelirlerin, hanedeki kişi sayısına bölündüğünde kişi başına düşen ortalamaya aylık deni... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com