trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Zehra'nın ninnisi

none Gönderen Konu: Zehramdan ve bizlerden son haberler  (Okunma sayısı 1701 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Zehramdan ve bizlerden son haberler
« : 19 Ağustos 2015, 20:35 »
Slmlar ailem

Rabbim kimseyi kimseye muhtaç  birakmasin
Basina gelmeyen hastane ortamini bilmez parasizligin ne oldugunu tam olarak anlamaz anlıyorum desebile boş Rabbim kimseyi bu ortamda paraliyken parasiz birakmasin .....

Bizden haberler
Dün
Kuzumun MR sonuçları 6ay önceki gibi 1yıl sonra kontrol
Göz kontrolünde gözlük numaramiz aynı çıktı 3~4aydir gözlük kullanmadigimiz halde günlük 1saat kapama verdi
Nöroloji muayenesi temiz gelişim testi yapilacak
Nefrolog doktorumuz hastaneden ayrılmış baska şehre nöroloji doktorumuz yapti böbrek ultrasonunu bu seferlik;ayin 21de cuma günü götüreceğim inşaallah

Eşimin tahlilleri de temiz çıktı orda da psikolojik çıktı orda da

Bugün
İdrar kültürü icin gittigim devlet hastanesinde de 28de cikacak olan 3lü taramamin cikmis olduğunu da öğrendim
Cok şükür temiz cikti ama her ihtimale karsi 4lü tarama yaptiralim dedi doktorum
Erkek kardeş geliyor canim kizima
Rabbim saglikli etsin inşaallah

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      40%

none
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2015, 21:16 »
Gelişmelerin gönlünüzce olmasını dilerim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2015, 10:09 »
Gelişmelerin  hayırlı olmasını dilerim Selvi'cim .  Kardeşi de sağlıkla gelir inşallah 👫
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      75.56%

none
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2015, 12:11 »
Hakkınızda hayırlısı olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2015, 19:17 »
Amin saolun arkadaşlar inşaallah hersey yolunda gider. ...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2015, 11:53 »
Rabbim hep güzel haberlerini verdirsin sana canım. Erkek kardeş olduğuna da çok sevindim Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2015, 17:48 »
 İnşallah herşey gönlünce olur rabbim şifa versın ikinci çocukta ne gıbı önlemlerle başladın doktorun vermış olduğu illaçlar ve tedavıyı bızede öğretırmısın

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 22 Ağustos 2015, 02:44 »
İnşallah herşey gönlünce olur rabbim şifa versın ikinci çocukta ne gıbı önlemlerle başladın doktorun vermış olduğu illaçlar ve tedavıyı bızede öğretırmısın
Arkadaşım kendince yöntemlerinden bahseder illaki ama ben de yardımcı olmak istedim.İlk önce sağlık ocağındaki aile hekimimize giderek durumu anlattım daha önce sbli bir çocuğum olduğunu ve yeni bir çocuk düşündüğümü.Tüm kan değerlerime bakılmasını istedim.Folik asit B12 çinko vs.Sonuçlar oldukça düşüktü.İlaç takviyesi verdi aynı zamanda Marmara Ünv'de genetik bölümüne gittim.Orda da bikaç tahlil yapıldı hem ben hem eşim kan verdik.Bu arada sadece ilaç takviyesiyle kalmayıp düzenli olarak folik asit ve B12 bol olan gıdalar tükettim.Zaten üç ay sonra tekrar aynı değerlere bakıyorlar.Referans aralığı 17 idi galiba folik asitin benim 21 çıkmıştı :) Hatta doktorum vur dedik öldürmüşsün diye esprisini yapmıştı.Her şey tabiki kaderde olan ama tedbir bizden takdir Rabbimden...
Bir şey daha önermek isterim nacizane...Eğer yardımcınız varsa anne veya kayınvalide gibi kardeş düşünüyorsanız çok beklemeden sahip olmalısınız demek isterim.Rabbim gönlünüze göre versin.Bugün ikinci prensesimin doğum günü 2 yaşını dolduracak.İyi ki doğmuş ablasına yar olmuş arkadaş olmuş  mxxxutlu
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 22 Ağustos 2015, 08:41 »
Teşekkür ediyorum arkadaşlar 1.5senedir istiyorduk 2.bebegi olmuyordu folikasit kullanacaksin folik asit iceren gıdalar tuketeceksin dedi doktorlarim kismet oldu ummadığımız anda Rabbim herkese nasip etsin inşaallah

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 22 Ağustos 2015, 12:26 »
Çok teşekkür ederım ben ve eşim korkuyoruz artık ikincide de aynı sorunları yaşarım dıye ama dedığın gıbı tedbir bızden gerısı Rabbinden

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Zehramdan ve bizlerden son haberler Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ece'den son haberler.. none Yanıt: 8 - Gösterim: 2379 - none OKYANUS merhaba arkadaşlar ..ne zamandır yazamadım kızım hakkında.şükür iyi şimdilik.7,5 aylık oldu artık.desteksiz oturuyor 1ay kadardı... Devamı...
none Ömer Faruk'tan son haberler none Yanıt: 94 - Gösterim: 24869 - none ömer faruk geçen hafta ömeri istanbula kontrole götürdüm biz bu sefer uzun yürüme cihazı yaptırırız diye düşünüyorduk fakat dr muayeneden s... Devamı...
none Berk'den iyi haberler none Yanıt: 18 - Gösterim: 6272 - none nurıye Herkese selam. Biraz Berk'ten bahsedeyim. Berk artık yemek yemeye başladı et, balık, tavuk bunların hastası. Sebze yemeklerine y... Devamı...
none Kayram'dan son haberler none Yanıt: 10 - Gösterim: 3207 - none sabır hep sabır Uzun bır aradan sonra merhaba. Bakıyorum da baya bir ara vermişim siteye iş, hastalıklar, cenazeler derken anca bugün yazmak kıs... Devamı...
none Kayra'dan son haberler none Yanıt: 13 - Gösterim: 3132 - none sabır hep sabır S.a. arkadaşlar uzun bir süreden beri giremiyorum. Yoklugumda farkedilmemiş sanırım bilmem Kayra'nın genel durumu hakkında bilgi... Devamı...
none zehramdan son haberler none Yanıt: 39 - Gösterim: 8433 - none selvi&zehra slmlar iyi geceler can arkadaslarım hepınize burdan tekrar sabır ve saglık diliyorum.. can kızım nisan ayından buyana cok sükür ... Devamı...
none Nazlı Hilal'den kısa haberler :) none Yanıt: 6 - Gösterim: 1240 - none nazlı hilal Selamün aleyküm SBT Ailem. Sürekli aktif olamadığım için çok çok üzgünüm ama ilk fırsatımda hemen siteye giriş yapıyorum. Yazmay... Devamı...
none Zehramdan haberler.... none Yanıt: 11 - Gösterim: 1926 - none selvi&zehra Selamlar burda görüşmeyeli uzuun süre oldu ....Umarim hepiniz cok iyisinizdir.Bizler cok şükür iyiyiz bu aralar Öncelikle guzel ... Devamı...
none Engelli bakım aylığı ile ilgili son haberler none Yanıt: 3 - Gösterim: 1450 - none Burak Eren Her ne şekilde olursa olsun haneye giren gelirlerin, hanedeki kişi sayısına bölündüğünde kişi başına düşen ortalamaya aylık deni... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com