trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Spina bifada ve mesane büyültmek  (Okunma sayısı 1135 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Spina bifada ve mesane büyültmek
« : 23 Eylül 2015, 19:52 »
Merhaba ben hollandadan 20 yasindayim. Spina bifadie hastaligim var bu nedenle Türkiye'de birkaç kez ameliyat oldum. Günlük hayatimda herşeyimi kendim yapabiliyorum ve kendim okuluma gidip gelebiliyorum. Benim asıl sorum mesane büyültmekle ilgili olcaktı.  İdrar kaçırma sorunum var bu nedenle pek sıklıkla ihtiyac karşılamam gerekiyor. Burda bunun iciin bir kac doktora gittim ve riskli olacağı için önermediler. Prof. Doktor ibrahim ULMAN sitesini gordum ve onunla nasıl irtibata geçebilirim bir bilginiz varsa yardim ederseniz sevinirim.

Iyi gunler

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      8.89%

none
Spina bifadi ve mesane buyutmek
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2015, 20:18 »
Sitesinde randevu için telefon numarası bırakmışlar. Arayıp sordunuz mu?
0 (232) 465 1881
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
Spina bifada ve mesane büyültmek
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2015, 21:31 »
Yok hayir email adresini gordum ordan mail yoladim

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Spina bifada ve mesane büyültmek Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Nörojen mesane none Yanıt: 3 - Gösterim: 10987 - none bolubeyi Nörojen Mesane Mesanenin (idrar torbası) normal fonksiyonu, idrarı düşük basınçta depolamak ve işeme hissi oluştuğunda, isteğe b... Devamı...
none Mesane fonksiyonu none Yanıt: 0 - Gösterim: 6935 - none bolubeyi Yukarıdaki resimde sağlıklı bir erkekte mesane fonksiyonları anlatılmıştır. Mesanenin temel olarak iki fonksiyonu vardır. Bunlar... Devamı...
none Nörojen mesane none Yanıt: 1 - Gösterim: 5992 - none bolubeyi                                                       NÖROJEN MESANE  Nörojen mesane , mesaneyi innerve eden sinirleri etkileyen... Devamı...
none Nörojen mesane none Yanıt: 21 - Gösterim: 12450 - none zaferemir Hasan bey ALLAH size ve bütün hastalara acil şifalar versin.Nörejen mesane konusunu araştırırken bu siteye dün ulaştım.benim oğl... Devamı...
none Spina Bifida ve Nörojen Mesane none Yanıt: 5 - Gösterim: 4034 - none bolubeyi Son 30 yıl içinde çocuk ürolojisinin en büyük başarılarından biri de belinde kese ile doğan (miyelomeningosel) çocukların böbrek... Devamı...
none mesane ile ilgili none Yanıt: 1 - Gösterim: 1689 - none nurıye slm diyerek başlayım bolubeyi şu konuyu arıyorumda yardımcı olursanız sizin paylaştığınız bir konu vardı mesane ile ilgili.bir d... Devamı...
none Mesane none Yanıt: 1 - Gösterim: 2318 - none sammet benim kızmda idrar kontrolü yoktur doktora gidiyoru 10 yıldır hergittigimizde mesane büyütme ameliyatı olması gerektigini sölüyo... Devamı...
none Mesane none Yanıt: 6 - Gösterim: 4127 - none ciğdem demirel merhaba arkadaşlar... özellikle bolubeyi size ulaşamadım bitürlü siteye yeni üye oldum. benim kızım 13 aylık ve doğuştan mesane ... Devamı...
none 207 ml mesane none Yanıt: 3 - Gösterim: 2503 - none tak4848 207 ml mesane kapasitesi sizce normalmi ve ne kadar tak yapıyorsunuz...? Devamı...
none Nörojen mesane none Yanıt: 3 - Gösterim: 2748 - none ciğdem demirel Arkadaşlar sizlere bişey danışmak istiyorum. Benim kızım 18 aylık ve tak yapıyoruz. Son 1 aydır kızım ciş carmı dediğimde  var d... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com