trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Zeynep YÜSRA'nın Ninnisi

none Gönderen Konu: Bitmeyen baş ağrısı  (Okunma sayısı 1067 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Bitmeyen baş ağrısı
« : 26 Eylül 2015, 19:40 »
İyi bayramlar. Kızım 4 yaşını doldurdu cok şükür. Kontrollerini Edirne Tıp Fakültesi Hastanesinde yaptırıyoruz. Beyin cerrahi, çocuk nefroloji, ortoredi, göz, fizik tedavi bölümlerinde takipliyiz. Kızımın sürekli başı agrıyor 2-3 saat boyunca  inliyor ateşi felan olmuyor idrar tahlili kan tahlili temiz. Beyin cerrahisi bizimle ilgili bi sorun yok diyor, şantında problem olsa ateşi çıkar dedi. Çocuk nörolojisine gittik emar sonucunu gösterdik beyin cerrahisinin görmesi gerek dedi. Şimdi İstanbul'da çocuk beyin cerrahisinin bulunduğu bir araştırma hastanesi arıyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

none
Bitmeyen baş ağrısı
« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2015, 03:55 »
Marmara üniversitesi pendik egitim araştırma hastanesi doç. Dr. Adnan Dağçınar tavsiye ederim. Ayrıca şant ile ilgili olabilecek bütün ihtimalleri düşünmekte fayda var kimisinde sadece başagrisi olarak kendini gosterir kimisinde tüm vücudu etkiler (ates, kusma, bayılma). Şuan ki durumunuzun neden kaynaklandigini ancak gideceğiniz doktor belirleyebilir. Geçmiş olsun...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Bitmeyen baş ağrısı
« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2015, 13:27 »
Geçmiş olsun. Zuhal hanıma katılıyorum Adnan hocamızın görmesinde fayda var.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

none
Bitmeyen baş ağrısı
« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2015, 14:18 »
cocuk norolojisi doktoru bazi zamanlar santi az veya cok calisiyor olabilir o yuzden basi agriyabilir demisti.hangi tahlilde cikar eger boyle bi durum varsa tahlilini yaptirip hazir bi sekilde gitmek istiyorum

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Bitmeyen baş ağrısı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifidalı oğlum boyun ağrısı çekiyor none Yanıt: 15 - Gösterim: 5849 - none ahmeta oglum spina bifida hastası  kafasında şant var belden aşagısını hıssetmıyor  şu aralar  boyun agrısı çekıyor bilgısı olan varmı Devamı...
none Spina bifida okülta ve sırt ağrısı none Yanıt: 11 - Gösterim: 8503 - none derman Merhaba 7 yaşında ki kızımın sırt ağrıları şikayeti ile dün devlet hastanesi fizik tedavi polikliniğine başvurdum. Çekilen röntg... Devamı...
none Ömer'in bitmeyen enfeksiyonu none Yanıt: 26 - Gösterim: 9140 - none ömer faruk arkadaşlar ömer faruk un 1 aydır enfeksiyonunu geçiremedik kültür veriyoruz üremesi var deniyo ilaç kullanıyoruz tekrar yaptırıy... Devamı...
none Meningomyolosel ve bacak ağrısı konusunda none Yanıt: 9 - Gösterim: 5839 - none melike Arkadaşlar her şey cok iyi  ama ağrılarım beni mahvediyor. Sadece ağrıydı ama 2 gündür bacağımda kasılmalar var ve acı cekiyorum... Devamı...
none Baş ağrısı.. none Yanıt: 35 - Gösterim: 7951 - none esra akpınar Selam arkadaşlar 4 gündür sitede yoktum. Nedenini bilmediğim yoğun bi baş ağrısı ve kalpte ritim bozukluğu çıktı. Acile gittim b... Devamı...
none Doğuştan bel açıklığı bel ağrısı none Yanıt: 1 - Gösterim: 206 - none apollo266 Merhaba arkadaşlar hepinizde olduğu gibi bende bel ağrılarım sonucu doktora gittim ve doğuştan bel açıklığım olduğunu öğrendim .... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com