trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Melda'nın ninnisi

none Gönderen Konu: Ben de bakım aylığı alacağım  (Okunma sayısı 1483 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yalniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ben de bakım aylığı alacağım
« : 02 Ekim 2015, 14:50 »
Bugun mektup geldi. (Turkce karsiligi bakim ayligiyla ilgili) Daha onceden dosya yapilmisti, burada istege bagli veriyorlar. Ilk etapta "cocuguma bakmak icin parami alcam dedim"almayi pek dusunmuyordum sonra dediler bu"devletin sana verdigi bir hak, meldaicin harcarsin, Turkiye'ye gittiginde muayene ucretlerini odersin. "Hem dosyayi yapan kadin da "meldaya baktigin icin bicok seyi yapamiyosun; mesela calisabilirdin, okula gidebilirdin "dedi ve sonuc itibariyla biz de"tamam"demistik. Dosya kuruldan gecmiss.01.11.2015 TEN 01.11.2016 tarihleri arasinda bize her ay 503 EURO odeme yapacaklar. Turkiye'de ne kadar veriyorlar bilmiyorum. Bu miktar Melda buyudukce artacak.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2015, 15:43 »
Hayırlı olsun. Türkiye'de o kadar ödenmiyor. Ödememek için de kırk dereden su getirtiyorlar. Zaten biz alamıyoruz. Sözde maaşım fazlaymış. 2 çocuk daha yaparsam alabilirmişim vs. Bir zaman sonra da bir şeyleri bahane edip kesiyorlar, almak için tekrar müracaat etmek gerekiyor.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2015, 19:48 »
hayrılı olsun ablam iyi oluyor bizim çoçukların masrafı çok oluyor onun için gerekiyor açıkcası :)
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2015, 08:19 »
Hayırlı olsun

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      53.33%

none
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2015, 11:27 »
Hayırlı olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2015, 23:57 »
Malesef burda 830 tl veriyorlar oda verene kadar insanın canını çıkartıyorlar

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      53.33%

none
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2015, 20:39 »
Malesef burda 830 tl veriyorlar oda verene kadar insanın canını çıkartıyorlar
830 TL hiç yoktan iyidir ayrıca çok incelemeleri suistimaller yüzünden.الله devletimize zeval vermesin amin.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ben de bakım aylığı alacağım Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ailedeki iki engelliyede bakım parası none Yanıt: 0 - Gösterim: 1388 - none nida Daha önce ailedeki tek özürlüye devlet tarafından sağlanan bakım hizmeti sayısı ikiye çıkarılıyor. Eğer ailede birden fazla özür... Devamı...
none Muhtaç Aylığı Nedir ? none Yanıt: 1 - Gösterim: 1225 - none kosovalı Vakıflar Yönetmeliği uyarınca, vakfiyelerde yer alan hayır şartlarının yerine getirilmesi amacıyla annesi ya da babası olmayan m... Devamı...
none Evde bakım maaşı none Yanıt: 23 - Gösterim: 17756 - none Burak Eren Bugün SHÇEK web sitesine bakıyordum.Evde bakım maaşının belirlenmesinde ve kişi başına düşen gelirin hesaplanmasındayeni asgari ... Devamı...
none Bakım maaşı none Yanıt: 8 - Gösterim: 3745 - none kubra bakım maaşının raporuyla rehabilitasyon merkezine kayıt olunabiliyomu Devamı...
none Bakım parası none Yanıt: 11 - Gösterim: 5378 - none selvi&zehra Selamlar kaymakamlıkla sosyal hizmetlerle başım dertte bağkur yüzünden. Zar zor boğazımızdan kısarak doğum olmayacak diye yatırm... Devamı...
none evde bakım ücretiniz yattı mı none Yanıt: 14 - Gösterim: 29193 - none HÜMEYRA ZEYNEP KARAMAN Evde bakım parası  normalde ayın 15 16 yatarken bu ay hala yatmadı.neden yatmadığıı ne zaman yatacağı hakkında bilgisi olan var ... Devamı...
none Bakım çalışması none Yanıt: 6 - Gösterim: 2209 - none bolubeyi 18.08.2013 pazar günü saat: 07:45 ile 08:30 arasında sitemizde yapılan bakım çalışması nedeniyle sitemize olan internet erişimin... Devamı...
none Bakım parası none Yanıt: 3 - Gösterim: 1221 - none tahanergiz Merhaba arkadaşlar biz bakım parası alıyorduk oglumun  yüzde seksen raporu var ağır ve sürekli eve  gelen heyet oğlumda iyleşme ... Devamı...
none Bakım çalışması none Yanıt: 3 - Gösterim: 743 - none bolubeyi Sitemizde teknik nedenlerden dolayı muhtemelen 1 hafta süre ile bakım çalışması yapılacak. Çalışma tamamlana kadar sitemize olan... Devamı...
none Engelli bakım aylığı ile ilgili son haberler none Yanıt: 3 - Gösterim: 1507 - none Burak Eren Her ne şekilde olursa olsun haneye giren gelirlerin, hanedeki kişi sayısına bölündüğünde kişi başına düşen ortalamaya aylık deni... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com