trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: oğlumun hidrosefali teşhisi  (Okunma sayısı 1827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
oğlumun hidrosefali teşhisi
« : 21 Ekim 2015, 01:28 »
Merhaba umarım sesimi duyan olur. 34 haftalık hamileyim ve kızıma hidrosefali teşhisi kondu. Buradaki yanıtlarda şant ameliyatından sonra sağlığına kavuşan yavrularınızı öğrendim. Ben de Cerrahpaşa'da takip ediliyorum fakat henüz bir beyin cerrahı ile konuyu görüşmedik. Perinatolog Rıza Madazlı hoca doğumdan sonra değerlendirileceğini söyledi fakat bu bebek iyi değil, umut bağlamayın da dedi. Endişelerim çok fazla ve olumlu deneyimler hakkında daha fazla bilgilenmeye ihtiyacım var. Paylaşırsanız çok sevinirim.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2015, 01:49 »
Forumu kurcalayınca bir şeyler öğrendim mesaj için acele etmişim. Heyecanıma verin...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2015, 02:01 »
Estağfurullah...Hoş geldiniz sitemize...Geçmiş olsun gelişmeler gönlünüzce olsun.Merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.Tecrübelerimizden yola çıkarak yol göstermeye çalışırız.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2015, 02:25 »
Merhaba umarım sesimi duyan olur.
34 haftalık hamileyim ve kızıma hidrosefali teşhisi kondu. Buradaki yanıtlarda şant ameliyatından sonra sağlığına kavuşan yavrularınızı öğrendim. Ben de Cerrahpaşa'da takip ediliyorum fakat henüz bir beyin cerrahı ile konuyu görüşmedik. Perinatolog Rıza Madazlı hoca doğumdan sonra değerlendirileceğini söyledi fakat bu bebek iyi değil, umut bağlamayın da dedi... Endişelerim çok fazla ve olumlu deneyimler hakkında daha fazla bilgilenmeye ihtiyacım var. Paylaşırsanız çok sevinirim.
Doğumunuzu mutlaka tam teşekküllü bir hastanede özellikle fakültede yapmanızı öneririm.Bebeğinizde sadece hidrosefalimi var?Spina Bifida teşhisi yok mu? Doğum öncesi doktorlarınızla mutlaka görüşün neler yapacaklarınızı anlatacak size bir yol haritası çizeceklerdir.Şant takılır büyük ihtimalle zaten şantta korkulacak bişey değil bu sitede hemen hemen tüm çocuklarda var.Rabbim sizinle olsun...
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2015, 08:26 »
öncelikle sitemize hoş geldiniz , Nazlı hanımın dediği gibi sadece hidrosefali teşhisi varsa korkulacak bir durum yok şant ile halledilir fakat doktorunuzun bu kadar kötü konuşması başka bir rahatsızlığı da mı var şüphesini akla getiriyor , zira doktorlar her zaman en kötü senaryoyu söylerler fakat sadece hidrosefali olan bir bebek için de bu kadar abartacaklarını sanmıyorum

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2015, 09:41 »
Hoşgeldiniz arkadaşlar açıklamayı yapmışlar yani sadece hidrosefali için neden bukadar korkutmuslar anlamadım.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2015, 00:54 »
Sitemize hoş geldiniz. Siz Umudunuzu kaybetmeyin çabalayın bize de umut etmeyin yaşamaz dediler oğlum şuan 3. Sınıf öğrenci :) hakkınızda hayırlısı olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 23 Ekim 2015, 00:55 »
Bazen hidrosefali de çok risk taşıya bilir ve dr lar genelde en kötü  ihtimalleri sıralar...
öncelikle sitemize hoş geldiniz , Nazlı hanımın dediği gibi sadece hidrosefali teşhisi varsa korkulacak bir durum yok şant ile halledilir fakat doktorunuzun bu kadar kötü konuşması başka bir rahatsızlığı da mı var şüphesini akla getiriyor , zira doktorlar her zaman en kötü senaryoyu söylerler fakat sadece hidrosefali olan bir bebek için de bu kadar abartacaklarını sanmıyorum
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      57.78%

none
« Yanıtla #8 : 06 Kasım 2015, 10:44 »
Aramıza hoş geldiniz,geçmiş olsun.Doktorlar genelde umutsuz konuşur dikkate almayın.
Biz doğumla beraber 6 senedir Cerrahpaşa da takipteyiz.Beyin cerrahi doktorumuz
Ali Kafadaroğlu çok iyi bir doktordur takibinde olmanızı öneririm. nazarx nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

oğlumun hidrosefali teşhisi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Oğlumun durumu none Yanıt: 13 - Gösterim: 6128 - none ayhan Merhaba cümleten hepinize geçmiş olsun. [size=20pt]الله[/size] acil şifalar versin. Benim oğlumun hastalıgını 6.5 aylıkken ögrendik. Doğumu sonla... Devamı...
none Oğlumun son durumu none Yanıt: 7 - Gösterim: 3098 - none ayhan herkese merhaba perşembe günü kayseriye götürdüm rob kontrolü vardı gözüne baktılar yine erken doğan ve küvezde yatan çoçuklarda... Devamı...
none Oğlumun dikişlerini aldırdık none Yanıt: 15 - Gösterim: 4532 - none Ö. Faruk Dün oğlumun dikişlerini aldılar. Bir ağladı bir ağladı anlatamam. Bu kadar ağlarken hiç görmemiştim neredeyse onunla birlikte be... Devamı...
none Oğlumun son durumu none Yanıt: 7 - Gösterim: 2948 - none ayhan Merhaba. Bügün ortopediye götürdük. İyi dedi ama cumartesi ultrasonla bakacak. Şu anda doktorların dediklerine bakarsak, bir spi... Devamı...
none oğlumun hidrosefali teşhisi none Yanıt: 21 - Gösterim: 10509 - none Ö. Faruk Arkadaşlar  merhabalar , dün cerrahpaşa hast.hidrosefali takibi için usg çektirdik. Ameliyatı yapan doktor bey olmadığı için son... Devamı...
none Oğlumun son durumu none Yanıt: 12 - Gösterim: 3806 - none ayhan Berat'ı çarşamba günü Kayseri'ye doğum evine kontrole götürdüm yoğun bakımda orda yattıgı için sinagis adında koruma innesi vurd... Devamı...
none Ömer'e hidrosel teşhisi kondu none Yanıt: 10 - Gösterim: 4207 - none Ö. Faruk merhaba arkadaşlar , Ömer' in testislerindeki gözle görülür şişlikten dolayı doktora götürdük doktor hidrosel  teşhisi koydu  1-... Devamı...
none Spina Bifida Olgularının Teşhisi none Yanıt: 0 - Gösterim: 2259 - none bolubeyi Spinal disrafizmli hastaların kliniğe başvuru yaşları lezyonun tipine ve yerine göre değişmektedir. Spina bifida okülta grubunda... Devamı...
none Spina Bifida ve Hidrosefali Teşhisi none Yanıt: 31 - Gösterim: 8913 - none hdemirer Öncelikle herkese merhaba. Hepimize geçmiş olsun. الله yardımcımız olsun انشاءالله. Eşim 18 haftalık hamile 3’lü test için dokto... Devamı...
none İkizlerden birine spina bifida teşhisi koyuldu none Yanıt: 11 - Gösterim: 3325 - none Erman Herkese Merhaba,Eşim 19 haftalık çift yumurta ikizlere hamile. 5 gün önce doktorumuz rutin kontroller sırasında bir tanesinin ay... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com