trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Tubanur'un Mesane Büyültme Ameliyatı  (Okunma sayısı 2432 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Geçmiş olsun. الله şifa versin. Son durum nasıl?
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

• Bitkin
    • Verimlilik:
      2.22%

Havvacm rabbim e  hayirlisi nasip etsn cnm
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Sekercik
    • Verimlilik:
      33.33%

Tubanur ameliyatta arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin.Biz de Nazlı  için Marmaradayiz Havva ile görüşme firsatimizda oldu böylelikle akşam saatlerinde ameliyattan çıkması bekleniyor Tubanurun.الله yanında olsun kuzumuzun.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      13.33%

Tubanur'dan haberi olan var mı?

• Sekercik
    • Verimlilik:
      33.33%

Tubanur'un ameliyatı başarılı geçmiş.Genel durumu iyi dedi Havva.Yoğun bakımdaydı ameliyat sonrası ama annesiyle birlikte ayrı odaya alacaklardı.Şimdilik bildiklerim bu canım.Tekrar geçmiş olsun kızımıza...
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Çok geçmiş olsun havva Rabbim yar ve yardımcın olsun
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      40%

Geçmiş olsun. Tez zamanda toparlayıp taburcu olur inş.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Tubanur'un Mesane Büyültme Ameliyatı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Mesane büyültme ameliyatları none Yanıt: 23 - Gösterim: 25878 - none bolubeyi Nörojenik mesane disfonksiyonu, mesaneyi çalıştıran sinirlere ait bir probleme bağlı olarak, mesanenin idrarı yeteri kadar depol... Devamı...
none Mesane büyültme ameliyatı hakkında none Yanıt: 20 - Gösterim: 16266 - none bolubeyi Ameliyatın yapılışı:Ameliyat öncesinde barsak temizliği yapılır. Bu temizlik esnasında lavmanlar ve antibiyotik kullanılacaktır.... Devamı...
none Mustafa'nın mesane büyültme ameliyatı none Yanıt: 18 - Gösterim: 7393 - none dayk41 Merhaba;Mesane büyütme ameliyatı olanlara bir sorum olacak.Siz ameliyattan önce sonda kullanıyor muydunuz? Yoksa Mustafa gibi id... Devamı...
none Mesane genişletme ameliyatı none Yanıt: 6 - Gösterim: 6609 - none tak4848 Arkadaşlar ben 19 yaşındayım. Nörojenik mesaneliyim. Aşırı aktif olduğu için  ameliyat olmam gerikiyormuş. Mesane kapasitesi 187... Devamı...
none Tubanur'un yara ameliyatı none Yanıt: 44 - Gösterim: 12407 - none bolubeyi Sitemizdeki konuları düzenli takip eden üyelerimiz bilirler. Tubanur Kızımız 1 aydır belindeki yaranın tedavisi için Marmara Üni... Devamı...
none Tubanur'un yara ameliyatı resimleri none Yanıt: 19 - Gösterim: 6432 - none bolubeyi Tubanur bugün ameliyattan çıkmıştı. Annesi Havva Hanım ameliyat sonrası yeni çekilen resimleri siteye eklenmesi için gön... Devamı...
none Açık mesane ameliyatı none Yanıt: 27 - Gösterim: 10496 - none ceren beren Bu günlerde çok yoğun ve zor bir dönemden geçiyor Ceren Ece. İğnelerdi sondaydı filmdi tahlildi derken çok yorgun düştü. Yarın b... Devamı...
none Tubanur'un ameliyatı - 2013 none Yanıt: 72 - Gösterim: 16290 - none nazlı hilal Hayırlı akşamlar. Tubanur kızımızın ameliyat günü yarın olarak belirlenmiş [size=20pt]الله[/size] izin verirse sabah ameliyata alınacak. Doktor f... Devamı...
none mesane ameliyatı none Yanıt: 7 - Gösterim: 1631 - none muratx oğlum 9 yaşında hala sürekli bez kullanıyor 4. sınıfa geçti bu bezden nasıl kurtulabiliriz lütfen yardımınızı bekliyoruz Devamı...
none Mesane büyültme ameliyatı none Yanıt: 7 - Gösterim: 465 - none tahanergiz Hayirli aksamlar arkadaslar yazin  Ankara serdal tekgul hocada mesane genisletme ve sol bobrege reflu vardi ameliyat olduk.Tekra... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com