trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Burak EREN'in Ninnisi

none Gönderen Konu: 2015 Burak Eren & NazlıHilal & Muhammed Fatih buluşması  (Okunma sayısı 5393 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Maşallah الله muhabbetinizi arttırsın.
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

2015 Burak Eren & NazlıHilal & Muhammed Fatih buluşması Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Burak Eren none Yanıt: 15 - Gösterim: 10448 - none Burak Eren Oğlumuz Burak Eren hakkında bilgi vermek istiyorum.Daha önce fırsatımız olmamıştı.Ben babasıyım.İsmim Mehmet Himmetoğlu.Burak Er... Devamı...
none Ecrin @ Zuhal & Nurgül & Burak Eren & bolubeyi buluşması none Yanıt: 11 - Gösterim: 15211 - none bolubeyi Ankara toplantımız sonrası Ecrin Bebeklerde misafir olduk. Bizleri misafir ettikleri için Mustafa Selçuk Bey'e ve eşi Züleyha Ha... Devamı...
none Burak Eren ve Kayra none Yanıt: 10 - Gösterim: 4657 - none Burak Eren Dün akşam Kayra'nın ailesinin daveti üzere kendilerini ziyarete gittik. Babası Hasan Bey işlerinin uzaması nedeniyle maalesef bi... Devamı...
none Muhammed ve Burak Eren none Yanıt: 19 - Gösterim: 7562 - none Burak Eren Muhammed ve ailesi kontrolleri için İstanbul'a gelmişlerdi. Dün akşam bizi ziyaret ettiler sağ olsunlar. Çok güzel bir akşamdı. ... Devamı...
none Burak Eren & Zeynep none Yanıt: 17 - Gösterim: 8827 - none Burak Eren  Zeynep ve ailesi bugün ziyaretimize geldiler. Kendileriyle Ankara bulaşmamızda tanışmıştık. Yeniden görüşmek nasib oldu. Zeynep... Devamı...
none Dr. Burak EREN none Yanıt: 19 - Gösterim: 10926 - none bolubeyi 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beyin Cerrahı Op.Dr. Burak Eren, 2003 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakült... Devamı...
none Dr. Burak EREN'den haber var none Yanıt: 21 - Gösterim: 11550 - none bolubeyi Bugün Dr. Burak EREN Bey'den sürpriz bir mail aldım ve çok mutlu oldum. Mail içeriğini izniyle sizlerle paylaşıyorum.Mai... Devamı...
none Burak Eren - Muhammed Fatih none Yanıt: 12 - Gösterim: 4969 - none Burak Eren Dün Muhammed Fatih ve ailesini ziyaret ettik, kendileriyle tanıştık. Muhammed Fatih 4 yaşında çok akıllı bir çocuk maaşallah. El... Devamı...
none Muhammed Fatih ameliyat oluyor. none Yanıt: 9 - Gösterim: 3081 - none Burak Eren Değerli dostumuz arkadaşımız Kerim Özbaş'ın oğlu Muhammed Fatih birazdan belindeki sinir yapışması nedeniyle ameliyat olacak. Ya... Devamı...
none Nazli hilal, Muhammed, Eyüp ensar buluşması :) none Yanıt: 9 - Gösterim: 3391 - none muhammed Canım arkadaşım Ebrum la buluştuk sağolsun evinde ağırladı bizi Eyüp Ensar ın annesi sevda hanımda sürpriz katılımıyla çok güzel... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com