trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Özlem Hanım'ın doğum günü - 2016  (Okunma sayısı 1133 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Özlem Hanım'ın doğum günü - 2016
« : 27 Ocak 2016, 09:56 »
resimBugün Yağız Oğlumuzun annesi Özlem Hanım'ın doğum günüdür. Doğum gününüz kutlu olsun arkadaşım.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      11.11%

Nice yıllarınız olsun Özlem Hanım.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

Sevgili Spına Bıfıda ailem uzun zamandır sizlerin yanında bulunamadığım için size karşı mahçubum😞 Gerek benim sağlık sorunlarım, Yağız'ın okula başlaması ve bütün gün okulda kalmak zorunda olmam , bu iki sene içinde de aile içinde ani ölümler ve sağluk sorunlarından dolayı uzak kaldım. Beni affetmenizi diliyorum. Beni unutmadığınız için çok teşekkür ederim çok mutlu oldum. Özellikle Boşubeyi ve eşine ve de değerli İbrahim abime çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız😊

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

doğum günün kutlu olsun bacım iyiki varsın الله sana ve seninle olan herkese mutlu hayırlı uzun bir ömür nasip etsin :)
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      53.33%

Doğum gününüzü tebrik eder,ailenizle mutlu bir ömür dilerim.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Doğum gününüz kutlu olsun. Sağlıkla huzurla mutluluk dolu nice yıllara
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Özlem Hanım'ın doğum günü - 2016 Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Etibe Hanım'ın doğum günü (2010) none Yanıt: 10 - Gösterim: 3654 - none bolubeyi Bugün, Gamze Buse'nin annesi biricik eşim Etibe Hanım'ın doğum günüdür. Sabahlayin kahvaltıdan sonra Gamze ile beraber alışveriş... Devamı...
none Zuhal Hanım'ın Doğum Günü (2010) none Yanıt: 8 - Gösterim: 2909 - none Barnim [size=20pt]الله[/size] uzun ömürler versin. Devamı...
none Yağız'ın Annesi Özlem Hanımın Doğum Günü (2011) none Yanıt: 13 - Gösterim: 9300 - none kosovalı Sitedeki konuları, etkinlikleri ve çocuklarımızla ilgili yazıları, yorumları, fikirleri açısından; gerek kişiliği, gerekse duyar... Devamı...
none Selvinaz Hanım'ın Doğum Günü (2011) none Yanıt: 15 - Gösterim: 4331 - none kosovalı Yeni üyelerimizden Selvinaz Hanım'ın doğum günü bu gün nice yıllara :))) Devamı...
none Meltem Hanım'ın doğum günü - 2012 none Yanıt: 10 - Gösterim: 3720 - none bolubeyi doğumgünüüüBugün Zümra'nının Annesi Meltem Hanım'ın doğum günüdür. Doğum gününüz kutlu olsun. Sevdiklerinizle beraber nica doğu... Devamı...
none Özlem Hanım'ın Doğum Günü (2012) none Yanıt: 13 - Gösterim: 3768 - none kosovalı Yağız'ın Annesi Özlem Hanımın Doğum Günü (2011) « Yanıtla #1 : 27 Ocak 2011, 15:59:29 »Sitedeki konuları, etkinlikleri ve çocukl... Devamı...
none Nurgül Hanım'ın Doğum Günü - 2012 none Yanıt: 13 - Gösterim: 4027 - none bolubeyi Bugün üyelerimizden Sude Ecrin'in Annesi Nurgül Hanım'ın doğum günü. Sevdikleriyle hayırlı bir ömür dileriz. Nice senelere Nurgü... Devamı...
none Özlem'in Doğum Günü (2014) none Yanıt: 13 - Gösterim: 2952 - none kosovalı fazla söze gerek yok  doğumgünüüü bacım iyiki varsın :) Devamı...
none Togrul Beyin Doğum Günü - 2016 none Yanıt: 4 - Gösterim: 835 - none bolubeyi Bugün sitemize Azerbeycan'dan katılan Zeynep kızımızın babasıTogrul Beyin'in doğum günüdür. Doğum gününüz kutlu olsun. Devamı...
none Doğum günü 2016 none Yanıt: 3 - Gösterim: 696 - none Burak Eren Kucağımıza aldığımız günden bu yana tam 8 yıl geçti.Onun varlığı ve sevgisi bize yetti,çektiğimiz üzüntüleri, sıkıntıları, yorgu... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com