trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Nice Yıllara Muratbank  (Okunma sayısı 1184 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      11.11%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Nice Yıllara Muratbank
« : 03 Şubat 2016, 15:05 »
Spina Bifidayla ilgisi olmadığı halde bizlerle birlikte burada olan zaman zaman sorularımıza cevap vermek için kıymetli vaktini ayıran sevinç ve dertlerimize ortak olan değerli üyemiz Murat Bey doğum gününüz kutlu olsun ömrünüz uzun hayırlı ve sevdiklerinizle birlikte olsun. nazarx

Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
Nice Yıllara Muratbank
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2016, 15:07 »
Konu için teşekkür ederim Ebru Hanım. Doğum gününüz kutlu olsun MuratBanK.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      42.22%

none
Nice Yıllara Muratbank
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2016, 08:12 »
Mutlu yıllar Murat bey ailenizle nice seneler dilerim. appl appl
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Nice Yıllara Muratbank
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2016, 08:32 »
Doğum gününüz kutlu olsun  appl  appl  nazarx

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Nice Yıllara Muratbank
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2016, 00:19 »
Sağlıkla huzurla mutluluk dolu nice yıllara @MuratbanK
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Ruhsuz
    • Verimlilik:
      0%

none
Nice Yıllara Muratbank
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2016, 20:13 »
7 gün sonra da olsa: Teşekkürler hepinize. SBT gibi biz de yaşlanıyoruz gittikçe. Ayrıca buralar sizlerleyken güzel. Spina bifida ile bir alakam olmasa da gördüğüm en kaliteli 5 site arasına giren SBT'nin gördüğüm en iyi üyelerin olduğu bu sitenin olmazsa olmaz müdavimlerinden olmak da ayrı bir gurur kaynağıdır.
кαяαηℓιктαкi göякєmℓi ιşιğιηιz:
™ нттρ://ωωω.нα¢квαηк.gєη.тя ©

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Nice Yıllara Muratbank Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Nice yıllara ZUHAL none Yanıt: 13 - Gösterim: 4999 - none nida Dogum günün kutlu olsun.bir ömür boyu mutlu ol... buda çok hoşuma gitti:) Devamı...
none Nice Yıllara Ayla none Yanıt: 13 - Gösterim: 3566 - none nazlı hilal Ayla Hanım'ın doğum gününü kutlar,kendisine sağlıklı,huzurlu,mutlu yıllar dileriz. SBT Ailesi..... Devamı...
none Nice Yıllara Arzu none Yanıt: 9 - Gösterim: 3114 - none nazlı hilal Bugün Hamza Orçun kuzumuzun annesi Arzu arkadaşımızın doğum günü.Kendisine uzun ve sağlık dolu yıllar dileriz.Doğum günün kutlu ... Devamı...
none Nice Yıllara Nilgün... none Yanıt: 10 - Gösterim: 2858 - none nazlı hilal Bugün kuzularımızdan Zeynep'in annesi Nilgün Hanım'ın doğum günü.Doğum günün kutlu olsun Nilgün,ailenle sağlıklı, mutlu yıllar d... Devamı...
none Nice Yıllara Kubiş none Yanıt: 14 - Gösterim: 3800 - none nazlı hilal Kübra'cığım kendim ve sitemiz adına doğum gününü kutlar,hayatın boyunca sağlık, mutluluk ve başarı dilerim sana.Nice senelerin o... Devamı...
none Nice Yıllara Zuhal. none Yanıt: 33 - Gösterim: 8799 - none nazlı hilal İlmine, bilgisine, başarısına, azmine hayranlık duyduğum canım kardeşim Zuhal Kurt'un bugün doğum günü. Dilerim hayatı boyunca a... Devamı...
none Nice Yıllara İbrahim(abi :))) none Yanıt: 21 - Gösterim: 6251 - none nida Sitemizin abilerinden emektarların İbrahim Abimin bugün doğum günü ilk kutlayan ben olayım dedim. Sağlık başarı, mutlulu... Devamı...
none Nice Yıllara Özlem.. none Yanıt: 20 - Gösterim: 4725 - none nida Sitemizin en eski ve vefalı üyelerinden Özlemin doğum günü bugün konuyu açmak bana nasip oldu. Yıllardır tanıdığım hanımefendili... Devamı...
none bolubeyi Nice Yıllara none Yanıt: 25 - Gösterim: 6290 - none kosovalı sitemizin kurucusu ağabeyimizin Hasan Ertürk'ün doğum günü. Bendeki değeri tarif edilemez sırdaş olmuş dertlerimizi paylaşmış en... Devamı...
none Nice Yıllara Erol Bey none Yanıt: 16 - Gösterim: 3820 - none nazlı hilal İlk öncelikle gecikmeli olarak kutladığım için kendim ve site yönetimi adına özür diliyorum. Burda herkes aynı değerdedir ve yap... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com