trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Spina bifida ve yürüme  (Okunma sayısı 1079 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Spina bifida ve yürüme
« : 21 Mart 2016, 04:14 »
Sa. spina ibfidasi lumbosakral bölgede olan hastanın yürüme imkanı hangi orandadir?

• seciniz
    • Verimlilik:
      4.44%

none
Spina bfida
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2016, 05:11 »
Benim spina bifida lombosakral bölgede. Ben yürüyebiliyorum. Spina bifida sakral bölgede olanlarda bile yürüyemeyenler var. Yani açıklık aşağıda olursa,hasta yürüyebilir diye birşey sözkonusu değil.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      86.67%

none
Spina bifida ve yürüme
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2016, 18:19 »
Aleykimselam. Şuradaki konuyu okursanız bir fikir sahibi olabilirsiniz.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
Spina bifida ve yürüme
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2016, 10:01 »
Geçen yıldan (2015) beri hamilelik döneminde bebekle ilgili spina bifida tahmini varsa ameliyat imkanı var.Şişli Florence Nightingale Hastanesi'nde Kerem Özel hocamızdan bu bilgiyi aldık.
4 hamile bayan bu ameliyata girmiş ve 3 bebeğin sinirsel iletimde sıkıntı yokmuş.
Bilgi için Hastane Telefon: (0212) 224 49 54 (10 hat)

• Verimlilik:
      0%

none
Spina bifida ve yürüme
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2016, 10:14 »
SİNİR TESTİ
İstanbul'da Dr.Fikret beye test için gittik.
Test  işlemi sonrası rapor hazırladı.
3 ya da 4 yaşındaki çocuklar için güzel bir merkez.
Doktor Adı: Dr. Fikret Aysal (İstanbul EEG ve EMG Sağlık Merkezi)
Adres :Oğuzhan Cd. 23/14  FINDIKZADE /İSTANBUL Telefon : 0212 631 21 71

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Spina bifida ve yürüme Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 20499 - none hazalım TedaviSpina bifidalı kişiler hasta değildirler. Ama vücudun bazı organlarında sorunları olabilir. En çok sinir sistemi (beyin ve... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 6588 - none gülüm çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim benim sorunum yiyenim ile ilgili  problemini yazayım bilgi verirseniz çok s... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 1 - Gösterim: 2487 - none burak5445 hocam ilk sorum şu olucak ben 1994 te spina bifida lı dogdum belimdeki çıkntı düzelirmi normale gelebilme ihtimali warmı. 2. sor... Devamı...
none Spina Bifida? none Yanıt: 1 - Gösterim: 4760 - none Erdinc Spina bifidaDie Spina bifida bedeutet einen fehlenden Verschluss des Wirbelbogens überunterschiedlich viele Wirbelkörper. Ursach... Devamı...
none What is spina bifida none Yanıt: 1 - Gösterim: 2337 - none Erdinc Spina bifida, a disease that is observed in newborns, which is in a developmental disorder of the spinal cord. Occurs during the... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 2512 - none meyrn Bebeğimin belinde böbrek seviyesinden başlayan sakral bölgeye kadar meningomiyosel, hiper ventürükomegali ve hidrosefali var. Eş... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 22 - Gösterim: 10076 - none emrsrfgl Herkese merhabalar ve acil şifalar. Ben Emre Şerefoğlu eşim altı aylık hamile ve biz bu ayki kontrolleri sonucu bebeğimizde spin... Devamı...
none Anket - Spina Bifida ve Yürüme none Yanıt: 76 - Gösterim: 28087 - none bolubeyi Bugün Ecrin'in Annesi Züleyha Hanım sormuştu. Spina bifidalıların ne kadarı yürüyebiliyor diye. Anketi oylayalım bakalım sonuç n... Devamı...
none Spina Bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 6252 - none sibelsuslu Ben 23 yaşında bir bayanım. Spina bifidalıyım ve normalde bel kısmında bi açıklık olması gerekirken bende yok sadece bir şişlik ... Devamı...
none Spina Bifida yürüme sorunu none Yanıt: 14 - Gösterim: 4547 - none kaderim Benim kızım 3 yaşında adı Kader. Doğduğunda Adana'da ameliyet oldu. 2.5 yaşında Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesinde ameli... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com