trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Spina bfida  (Okunma sayısı 956 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Spina bfida
« : 21 Mart 2016, 04:17 »
Hidrosefali meningomyelosel ve epilepsi bir arada olan hasta var mı? Varsa tedaviye yönelik tavsiyeleri nelerdir?Cevap yazar misiniz?

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Spina bfida
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2016, 05:16 »
Sadece bu sorunlara odaklanıp mesanede olabilecek problemleri unutmayın. Eğer mesanede problem varsa böbrekleri diyalizlik duruma getirebilir.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Spina bfida
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2016, 12:09 »
Spina Bifidalı kaç kişi tanıyorum sizin sorunuzda olduğu gibi hidrosefali +memingomiyolesel +epilepsi beyin hidrosefali ve memingomiyolesel için beyin cerrahı epilepsi için iyi bir nöroloji ye gitmeniz gerek genelde memingomiyolesel için kese ameliyati sonrasında  hidrosefali için şant ameliyati epilepsi içinde ilaç tedavisine başlanır ama bu hastalıkların yanısıra ortopedi kontrolü üroloji, nefroloji, fizik, bu bölümlerde kontrol altına alınması lazım yılda bir de göz kulak muayenesi lazım.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Spina bfida Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 25264 - none hazalım TedaviSpina bifidalı kişiler hasta değildirler. Ama vücudun bazı organlarında sorunları olabilir. En çok sinir sistemi (beyin ve... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 7297 - none gülüm çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim benim sorunum yiyenim ile ilgili  problemini yazayım bilgi verirseniz çok s... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 1 - Gösterim: 2710 - none burak5445 hocam ilk sorum şu olucak ben 1994 te spina bifida lı dogdum belimdeki çıkntı düzelirmi normale gelebilme ihtimali warmı. 2. sor... Devamı...
none Spina Bifida? none Yanıt: 1 - Gösterim: 5104 - none Erdinc Spina bifidaDie Spina bifida bedeutet einen fehlenden Verschluss des Wirbelbogens überunterschiedlich viele Wirbelkörper. Ursach... Devamı...
none What is spina bifida none Yanıt: 1 - Gösterim: 2779 - none Erdinc Spina bifida, a disease that is observed in newborns, which is in a developmental disorder of the spinal cord. Occurs during the... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 2826 - none meyrn Bebeğimin belinde böbrek seviyesinden başlayan sakral bölgeye kadar meningomiyosel, hiper ventürükomegali ve hidrosefali var. Eş... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 22 - Gösterim: 11195 - none emrsrfgl Herkese merhabalar ve acil şifalar. Ben Emre Şerefoğlu eşim altı aylık hamile ve biz bu ayki kontrolleri sonucu bebeğimizde spin... Devamı...
none Spina Bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 6945 - none sibelsuslu Ben 23 yaşında bir bayanım. Spina bifidalıyım ve normalde bel kısmında bi açıklık olması gerekirken bende yok sadece bir şişlik ... Devamı...
none Spina Bfida (meningosel) Gergin Omurilik none Yanıt: 7 - Gösterim: 4307 - none mrvylcn Merhaba herkese. ben 24 yaşında üniversite öğrencisiyim.Herkes gibi hayatan bir çok beklentim var fakat son zamanlarda gerçekten... Devamı...
none Spina bfida hidrosafali none Yanıt: 5 - Gösterim: 1407 - none Arif Eşim beş aylık hamile ve spina bifida bundan kaynaklı hidrosafali tanısı koyuldu bize bebeğimiZi aldırmamız gerektiği soylendi f... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com