trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Hilton Garden Inn Gimat Ankara Şikayet  (Okunma sayısı 1880 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      26.67%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Hilton Garden Inn Gimat Ankara Şikayet
« : 02 Mayıs 2016, 13:59 »
1 MAYIS 2016 tarihinde 1 haftalık bir Ankara ziyaretimiz sırasında konaklama amacıyla Ankara Gimat Hilton Garden oteline giriş yaptık. Odalarımızdaki nevresimlerde önceki müşterilerden kalma kıllar, havlularda kan lekeleri,yemek salonundaki masa örtüsünde ise yine kıllar gözlemledik. Nevresimlerin değişmesini istedik değiştiler yine kıllı idi. 2. kere tekrar değiştirtmek zorunda kaldık. İğrençti. Kınıyorum.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Bakıldığında da temiz ve konforlu bir otele benziyor.Yazık...Midem bulandı fotoğraflara bakarken bile sizin öfkenizi tahmin edebiliyorum.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      24.44%

Güzel lüsk bir yere benziyo ama... Yanlış yapmışlar müşteri memnuniyeti çok önemli ama bunun farkında değilmiş gibiler. En önemli şeydir temizlik titizlik bu tür mekanlarda bende kınıyorum
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Dışı bizi içi sizi yakmış anlaşılan  down  yoxk

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      44.44%

Otelin ismine yakışmamış,parayı o biçim alıyorlar ama hizmet kalitesi sıfır. down down
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Hilton Garden Inn Gimat Ankara Şikayet Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Slm. Ankara'dan olanlar var mı? none Yanıt: 20 - Gösterim: 9096 - none muki  slm. aranıza yeni katıldım. beyza ve gül adlı 3 yaşında ikiz kızlarım var. beyza meningomyolosel. ankaradayız. diğer ankaralıla... Devamı...
none Mustafa Ankara da none Yanıt: 2 - Gösterim: 2127 - none dayk41 tekrardan merhaba. tavsiyeler üzerine bizde serdar ve nejat beye gittik Ankaraya. bir iyi birde kötü haberle döndük. iyi haber n... Devamı...
none Ankara yolculuğumuz none Yanıt: 17 - Gösterim: 10592 - none SERDEN arkadaşlar cuma günü saat 17,00 de doktorla randevumuza gittikMuayenesinde önce 2 doç dr.ürodinami yaptı.daha sonra ultrason yap... Devamı...
none Şikayet Dilekçesi none Yanıt: 10 - Gösterim: 6401 - none kosovalı Bildiğiniz gibi son yapılan sonda ve bez düzenlemelerinden sonra ssk ödemelerinde bazı sıkıntılar yaşadık bu sıkıntılarla ilgili... Devamı...
none Ankara Rehabilitasyon Merkezi none Yanıt: 3 - Gösterim: 3333 - none ozbekcan Merhaba Ankara'da bize donanım olarak spina bifidaya faydası olacak bir merkez tavsiye edecek olanlar varmı? 2 yıl oldu taşınalı... Devamı...
none Ankara'da Buluşalım. none Yanıt: 94 - Gösterim: 30938 - none nida Arkadaşlar anket kapatılmış ve son nokta olarak Ankarada 21-22-23 nisan olarak belirlenmiştir. Katılmak isteyen arkadaşlar buray... Devamı...
none Ankara konaklama none Yanıt: 74 - Gösterim: 25410 - none nida Sevgili SBT üyeleri biraz önce konaklama yerini ayarladım ve anlaştık. Ulus'ta bulunan Elif Otel. Kişi başı 40tl kahvaltı dahil ... Devamı...
none Pepe'yi Şikayet none Yanıt: 43 - Gösterim: 15562 - none nida Geçen gün sohbette konuşurken  arkadaşlarımızla ortak bir sıkıntımızı paylaştık ve böyle bir girişimde bulunmaya karar verdik. B... Devamı...
none Jiyan Ankara'nın Bağları none Yanıt: 10 - Gösterim: 3948 - none orhan_orh Dün Jiyan Ankara'nın Bağlarını oynuyordu, bana da onu videolamak düştü :) Deniz Jiyan Ankara'nın Bağları Devamı...
none Zeynep Ankara yolcusu none Yanıt: 17 - Gösterim: 5127 - none nilgun Zeynep'ime aylar öncesinden Gürsel Leblebicioğlu'ndan randevu almıştık randevu günü geldi çattı. Şimdi baba kız yoldalar. Bakalı... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com