trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Burak EREN'in Ninnisi

none Gönderen Konu: 2016 bir pazar günü Süleymaniye Camii gezisi  (Okunma sayısı 3543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      22.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
2016 bir pazar günü Süleymaniye Camii gezisi
« : 09 Mayıs 2016, 10:06 »
Oğlum Burak Eren ile bu hafta sonu Süleymaniye Camiine gittik.Kanuni Sultan Süleyman,2.Süleyman ve 2.Ahmet in türbelerini,Mehmet Zahid Kotku hz.leri ve Gümüşhanevi Ahmed Ziyaüddin hz.lerinin kabirlerini ziyaret ettik.Burak Eren ve tüm hasta çocuklar için tüm sıkıntılarımızın halli için dua ettik.Burak etrafı gezdi çok güzel vakit geçirdik.
Resimlere buradan bakabilirsiniz:
https://goo.gl/photos/uFK61sDqhE8wXZ9m6

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Maşallah  nazarx الله kabul etsin abicim , Burak da gün geçtikçe daha yakışıklı oluyor maşallah  nazarx

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Maşallah @Burak Eren 'e. Rabbim tüm dualarımızı kabul eylesin.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Maşallah ne kadar güzel bir gezi olmuştur eminim.Burak Eren...Hayranınım ablacım yaa  nazarx mxxxutlu
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

2016 bir pazar günü Süleymaniye Camii gezisi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ali Ve Ablasının Pazar Keyfi none Yanıt: 13 - Gösterim: 5330 - none kosovalı Details Devamı...
none Sıradan Bir Pazar none Yanıt: 10 - Gösterim: 3915 - none kosovalı Pazar günleri babanne ve dedenin ziyaretine gidiyoruz bir kaç küçük kare. Resimlerin hepsini görmek için yandaki küçük resime[cu... Devamı...
none Zuhal'ler de güzel bir pazar akşamı none Yanıt: 14 - Gösterim: 4258 - none Burak Eren Dün üye arkadaşımız Zuhal Kurt ve ailesini ziyaret ettik. Çok güzel vakit geçirdik, babası adaşım Mehmet Amca ile güzel sohbetim... Devamı...
none Özlem Hanım'ın doğum günü - 2016 none Yanıt: 5 - Gösterim: 1863 - none bolubeyi Bugün Yağız Oğlumuzun annesi Özlem Hanım'ın doğum günüdür. Doğum gününüz kutlu olsun arkadaşım. Devamı...
none Regaip kandiliniz mübarek olsun - 2016 none Yanıt: 4 - Gösterim: 1865 - none muhammed Regaib; rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisidir. Recep ayının da ilk cuma gecesi... Devamı...
none 23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı -2016 none Yanıt: 12 - Gösterim: 3268 - none muhammed Her 23 Nisan da Başbakanın koltuğuna oturan çocuklar kaymakamın, valinin, belediye başkanının vs vs vs her mevkideki bu güne öze... Devamı...
none Miraç kandiliniz mübarek olsun - 2016 none Yanıt: 4 - Gösterim: 1494 - none muhammed Tüm İslam aleminin kandili mübarek olsun.  Sağlık,  huzur, barış içinde kardeşçe  yaşamak duasıyla. Mirac kandilinde ya... Devamı...
none Togrul Beyin Doğum Günü - 2016 none Yanıt: 4 - Gösterim: 1341 - none bolubeyi Bugün sitemize Azerbeycan'dan katılan Zeynep kızımızın babasıTogrul Beyin'in doğum günüdür. Doğum gününüz kutlu olsun. Devamı...
none 3 ARALIK Dünya Engelliler Günü 2016 none Yanıt: 5 - Gösterim: 1462 - none bolubeyi Nida Hanım'ın bir kaç sene önceki konusundan alıntı yaparak konuyu açayım dedim. ENGELLİ OLMAK BİR TERCİH DEĞİLDİR  ''En... Devamı...
none Doğum günü 2016 none Yanıt: 3 - Gösterim: 1174 - none Burak Eren Kucağımıza aldığımız günden bu yana tam 8 yıl geçti.Onun varlığı ve sevgisi bize yetti,çektiğimiz üzüntüleri, sıkıntıları, yorgu... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com