trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Nazlı Hilal Kızımız 10 yaşında  (Okunma sayısı 971 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Nazlı Hilal Kızımız 10 yaşında
« : 18 Temmuz 2016, 08:29 »
dogumBugün Nazlı Hilal Kızımızın doğum günü. Nazlı Kızımız artık 10 yaşında. Sevdikleriyle beraber nice yıllara inşallah.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

none
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2016, 10:08 »
Ben de tebrik eder,Nazlı Hilal'e sağlıklı bir ömür dilerim. appl appl
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2016, 16:57 »
Rabbim nice mutlu uzun sağlıklı iyi bir yaş geçirmesi dileğiyle nice mutlu yaşlara

• Sekercik
    • Verimlilik:
      11.11%

none
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2016, 18:38 »
Çok teşekkür ederiz Hasan Amcası.Ve kızımı tebrik eden diğer arkadaşlar hepiniz sağolun.Çok şükür yavrum bir yaş daha gördü nice mutlu seneleri olsun güzel kızımın.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2016, 09:31 »
Tebrik edirik. الله xeyirli omur surdursun.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2016, 00:42 »
Nice nice mutlu yıllaro olsun prensesin. Hanım hanımcık güzeller güzeli @nazlı hilal
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Nazlı Hilal Kızımız 10 yaşında Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Nisa Kızımız Bir Yaşında (2010) none Yanıt: 3 - Gösterim: 1558 - none kosovalı [size=20pt]الله[/size] ailesini ondan onu ailesinde onları bizden ayırmasın bir ömür mutlulukları bozulmasın Rabbim her daim yanlarında olsun iyi... Devamı...
none Berfin Ece Kızımız İki Yaşında (2010) none Yanıt: 10 - Gösterim: 3827 - none kosovalı [size=20pt]الله[/size] analı babalı mutlu mesut hayır lı ve sağlıklı bir ömür nasip etsin umarım hanenizden bereket kalbinizden muhabbet bir ömür... Devamı...
none Nazlı Hilal none Yanıt: 25 - Gösterim: 9310 - none orhan_orh Nazlı Hilal aramıza yeni katılan üyelerimizden. Annesi Ebru hanımdan aldığım bilgileri aktarıyorum.18.07.2006 tarihinde doğmuş, ... Devamı...
none Nazlı Hilal'in annesiyim :) none Yanıt: 13 - Gösterim: 4878 - none nazlı hilal Kendimizi tanıtalım konusuna cevap yazmak istedim ama bir türlü cevabı nereye yazacağımı bulamadım biriniz açıklarsa bundan sonr... Devamı...
none Nazlı Kızımız hepimizin yeni yılını kutluyor none Yanıt: 28 - Gösterim: 6479 - none bolubeyi Nazlı Kızımız hepimizin yeni yılını kutluyor. Ebru Hanım Nazlı'nın yeni yıl kutlama videosunu göndermiş. Çok teşekkür ederiz. [c... Devamı...
none Nazlı Hilal Erzincan Yolcusu none Yanıt: 56 - Gösterim: 11618 - none nazlı hilal Eveeeet iyi geceler SBT.Nazlı Hilal الله izin verirse,bir mani olmazsa 11.06.2014 günü babaannesiyle birlikte Erzincan'a yolculu... Devamı...
none Nazlı Hilal'in ameliyatı none Yanıt: 81 - Gösterim: 13445 - none nazlı hilal Bir aksilik çıkmazsa Nazlı Hilal 29 Kasım 2014 Salı Günü Kozyatağı Acıbadem Hast.'de Memet Özek tarafından gergin omurilik ameli... Devamı...
none Nazlı Hilal'den kısa haberler :) none Yanıt: 6 - Gösterim: 1271 - none nazlı hilal Selamün aleyküm SBT Ailem. Sürekli aktif olamadığım için çok çok üzgünüm ama ilk fırsatımda hemen siteye giriş yapıyorum. Yazmay... Devamı...
none Nazlı Hilal ' in dans gösterisi :) none Yanıt: 6 - Gösterim: 1531 - none muhammed Bugün Nazlı Hilalin fizik tedavi merkezinde gösterisi vardı.iki gün önce düşüp ayağını incitti maalesef ağrı kesici ilaç ve krem... Devamı...
none Nazlı Hilal ' den öğretmenine şiir... none Yanıt: 4 - Gösterim: 910 - none nazlı hilal Nazlı Hilal'den öğretmenine şiirDetails Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com