trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: akülü sandelye  (Okunma sayısı 1046 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
akülü sandelye
« : 19 Ağustos 2016, 11:09 »
oğlum 4 yasında akülü sandalye almak istiyorum çaliştığım yer bu konuda yardımcı olacak benden  akülü sandalye kullanabilir rapor istiyor bildiğim kadari ile 18 yaşındaki altında olanlara ssk  akülü sandalye için rapor vermiyor ben kuruma vermek için rapor nasıl alırım

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
akülü sandelye
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2016, 13:20 »
Akülü tekerlekli sandalye raporu için yaştan ziyade aküsüz tekerlekli sandalye kullanmasınına bünyesinin izin vermediği, kullandığı taktirde hayatının tehlikeye gireceğinin raporla belgelendirilmesi gerekir. Bu durumda rapor verilebileceğini zannetmiyorum.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
akülü sandelye
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2016, 15:20 »
Yaşı çok küçük bence almanız da sakıncalı çok güzel Manuel tekerlekli sandalyeler var hem kol gücünün artması hemde kendinş kontrol edebilmesi için Manuel araba daha mantıklı ottobok markası Manuel araba fiyatı 2000  tl ye yakın dev raporu ile  1200 tl si karşılanıyor sizde çalıştığınız kurumdan yüzdesini vermesini rica edebilirsiniz
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
akülü sandelye
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2016, 15:24 »
Oğlum şuan 9 yaşında ve yıllardır istiyo akülü araba ama ben karşı çıktım bu yıl söz verdim 10 yaşına girince alacağız. Normalde ben ortaokula başlayınca alırız demiştim ama bir yıl erkene aldım kararımı :)  4 yaş çok çok küçük
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Yalniz
    • Verimlilik:
      0%

none
akülü sandelye
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2016, 16:44 »
Akülü veya manuel ...bunun tercıhını biz yapamıyoz siz şanslısınız.Burada Dr karar verıyor....🤔🤔
Melda ıcın sımdılık manuel...Akülü nezaman verırsınız dıye sordum ;soyledıklerı şuan Melda ıcın manuelın daha ıyı olduğu.Ilerılı yaslarda gerektirse verecekler gerek görmezlerse Manuel'e devam...Ben kafama goregıdıp alamam😳😳.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

akülü sandelye Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none 2007/76 Sayılı Akülü Tekerlekli Sandalye Konulu Genelge none Yanıt: 1 - Gösterim: 1581 - none nida 2007/76 Sayılı Akülü Tekerlekli Sandalye Konulu Genelge Perşembe, 04 Ekim 2007 SGK 2007/76 Sayılı Akülü Tekerlekli Sandalye konu... Devamı...
none Ömer'e akülü araba aldık none Yanıt: 18 - Gösterim: 6573 - none ömer faruk Ömer Faruk'a akülü araba aldık 2 hafta önce sparişini vermiştik. Ömer için biraz dgişiklik yapıldı pedal ve fren yana alındı bu ... Devamı...
none Akülü kullanabilir raporu none Yanıt: 9 - Gösterim: 5122 - none kubra Akülü kullanabilir raporu Haseki Hastanesinden de  alınabilir mi? Bilgisi olan var mı acaba? Devamı...
none SGK'dan Akülü Tekerlekli Sandalye none Yanıt: 10 - Gösterim: 3265 - none kosovalı Akülü tekerlekli sandalyelerin ne kadarı sgk tarafından karşılanıyor ve yenilenme süresi nedir?2010 yılı Sağlık Uygulama Tebliği... Devamı...
none Akülü tekerlekli sandalye none Yanıt: 17 - Gösterim: 3754 - none murat_ünlü s.a benim raporum %98 ellerim sağlam acaba devlet güvencesi ile akülü tekerlekli sandalye alabilirmiyim bazı medikalciler elleri... Devamı...
none Tokat Devlet Hastanesinde çocuklar ameliyata akülü araba ile gidiyor none Yanıt: 4 - Gösterim: 1089 - none bolubeyi Ameliyat öncesi bakım; çocuğun ameliyatına karar verilmesi ile başlayan, ameliyata kadar devam eden bir süreçtir. Ameliyat önces... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com