trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Mesleğimden ihrac edildim  (Okunma sayısı 7217 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Mesleğimden ihrac edildim
« : 02 Eylül 2016, 15:44 »
resim672 sayılı kanun hükmünde kararname ile asyabankta hesabımın bulunması ve 2014 - 2015 yılları arasındaki sendika tercihim nedeniyle öğretmenlik mesleğinden ihrac edildim. Mesleğime ve öğrencilerime bu şekilde veda etmek istemezdim. Üzgünüm.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Ruhsuz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2016, 15:59 »
Çok üzüldüm. Geçmiş olsun. Keşke hukuki yollara güvenebilsem de hukuki yollara git diyebilseydim.

Kurunun yanında yaş nasıl yakılır? Hasan Ertürk'e bakın. Hah! İşte aynen böyle.

Senin gibi bir adam da fetöcü diye ihraç yiyorsa vay ben öyle adalete de araştırmaya da ayıklamaya da tüküreyim.
кαяαηℓιктαкi göякєmℓi ιşιğιηιz:
™ нттρ://ωωω.нα¢квαηк.gєη.тя ©

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2016, 16:05 »
Hasan bey gecmis olsun. Er gec adalet oz yerini bulur birgun. Nasil olur hala inanamiyorum.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%

none
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2016, 16:10 »
Hukuk yok memlekette. Hukuk olmuş guguk. Yahu benden fetöcü olaz. 8 yaşımdan beri alkol alan biriyim. Camiye bile en son ne zaman gittiğimi hatırlamıyorum. Ağzından الله kelimesini düşürmeyenler başıma bu çorabı ördü.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2016, 16:24 »
Geçmiş olsun bu sebepten dolayı alınabilecek Enson insan sizdiniz sanırım ama kurunun yanında yaş hesabı olmuş sizin ki inş en kisa zamanda adalet tekrar yerini bulur ve gorevinize donersiniz yazınızı ilk okuyunca gamze ve sağlık sorunları geldi aklıma Rabbim yardımcınız olsun
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2016, 23:35 »
Geçmiş olsun Hasan Bey.

Darbe denen şey bundan daha beter nasıl olurdu acaba? Türkiye Cumhuriyeti Tarihi'ni biraz okuyanlar bilir: Bir dönem yasama, yürütme ve yargının tek elde toplandığında insanların mal varlıklarına kolayca el konuluyor, istedikleri insanların hayatlarına kolayca son veriliyordu. Menderes dönemi...

Şimdi de aynı uygulamaları görüyoruz. Ne kadar geriye gittiğimiz belli oluyordur herhalde...

Fethullah Gülen'e övgüler düzenler, ona ağlayanlar, ne istediyse verenler 'kandırıldık' diyerek pirupak oldu, çıktı. Koskoca belediye başkanları, kaymakamlar, valiler, subaylar, emniyet müdürleri, milletvekilleri, bakanlar, başbakanlar, cumhurbaşkanları masum; evini zor geçindiren, olayların ne olduğundan bihaber memur, işçi terörist oldu öyle mi?

Oh ne ala memleket...

Devlet memuru, teftiş kurullarınca soruşturulur. Soruşturmaya uğrayan memur hakkında araştırma yapılır, ortaya bir iddia konur ve bu iddiaya göre memurdan savunma istenir. Savunma, iddiayı çürütmeye yeterli görülürse memur aklanır ama iddiayı çürütemezse 657 sayılı DMK'ya göre uygun olan idari ceza verilir.

Hayır, adli bir vaka varsa mahkemelerce soruşturma yürütülür, suç isnat edilen kişiler, mahkemede iddialara karşı savunma yapar, ya aklanır ya da suçlu bulunur ise tutuklanır, cezaevine konur.

Peki Hasan Öğretmen ve onun durumunda olan binlerce kişiye ne soruşturması yaptınız, hangi delilleri buldunuz, hangi savunmayı aldınız, nerede, kim hükmü verdi?

Biz tanığız: Hasan Öğretmen FETÖ'cü falan değildir. İyi bir eğitimcidir. Bu hukuksuz, vicdansız uygulama ile mesleğinden ihraç edilmesi faşizmden bile geri bir uygulamadır. Eğer memlekette demokrasi, insan hakları ve her ilde, ilçede adaleti yürüten mahkemeler, onların içinde adaleti temsil eden hakimler, savcılar varsa, böyle bir uygulama kabul edilemez. Bunlar da yok diyorsak hepimize geçmiş olsun. Sıra hepimize de gelecektir o zaman.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%

none
« Yanıtla #6 : 03 Eylül 2016, 02:01 »
Teşekkür ederim Sinan Bey.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 03 Eylül 2016, 12:19 »
s.a merhabalar uzun süredir gelemedim kusura bakmayın , Hasan hocam çok üzüldüm gerçekten hukuki olarak yapılacak bir şey var mı ? var ise tanıdık savcı ve avukat arkadaşlar ile görüşebilirim veya sizi görüştürebilirim

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%

none
« Yanıtla #8 : 03 Eylül 2016, 12:44 »
s.a merhabalar uzun süredir gelemedim kusura bakmayın , Hasan hocam çok üzüldüm gerçekten hukuki olarak yapılacak bir şey var mı ? var ise tanıdık savcı ve avukat arkadaşlar ile görüşebilirim veya sizi görüştürebilirim
Konuya olan duyarlılığınız için teşekkür ederim. Şu ana kadar benden ne bir savunma ne de bir ifade almadılar. Haksızlığa maruz kaldım. Olağan üstü hal nedeniyle tüm yargı yolları kapalı. Yapılabilecek bir şey yok gibi. Muhalif partilerin il ve ilçe başkanlıklarına giderek durumumu arz ettim. Bakalım süreç nasıl işleyecek bilemiyorum.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 03 Eylül 2016, 18:49 »
inşallah bu hatadan dönerler , ben şifaen bir görüşeceğim yapılacak bir şey var derler ise sizi arayacağım.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none