trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Engelli Çocuğa Sahip Çalışanların Hakları!  (Okunma sayısı 476 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      64.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Engelli Çocuğa Sahip Çalışanların Hakları! Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Özürlü Çocuğa Sahip Ailelerde İletişim none Yanıt: 1 - Gösterim: 1912 - none hazal Özürlü çocuğa sahip ailelerde iletişimİletişim, herkesin farkında olduğu ancak tam olarak tanımlanamayan bir olgudur. İletişim k... Devamı...
none Çocuğa Sorumluluk Kazandırma none Yanıt: 3 - Gösterim: 1861 - none MuratbanK Çocuğa Sorumluluk KazandırmaSorumluluk bireyin yaş,cinsiyet ve gelişim düzeyine uygun olarak yüklendiği yüklenmek zorunda olduğu... Devamı...
none Çocuğa Değişik Seçenekler Sunmak none Yanıt: 1 - Gösterim: 1053 - none MuratbanK Çocuğa Değişik Seçenekler SunmakBelirli sınırlamalar getirirken, aynı zamanda belirli bir serbestlik de tanınmış olur. Örneğin "... Devamı...
none Özel Gereksinimli Çocuğa Sahip Aileler İçin Öneriler none Yanıt: 2 - Gösterim: 1959 - none nida Aileler İçin Bilgiler Birçok aile, çocuklarının okul yaşantıları ve eğitim programları ile ilgilenmektedirler. Bu nedenle; ailel... Devamı...
none Engellilerin işe girdikten sonra sağlanan (sahip olduğu) haklar none Yanıt: 2 - Gösterim: 1964 - none nida DEVLET MEMURLARI KANUNU Kanun Numarası : 657 Kabul Tarihi : 14/7/1965 Yayımlandığı R.Gazete : Tarih : 23/7/1965 Sayı : 12056 Özü... Devamı...
none Sağlık müdürlüğü sahip çıktı Mesut bebeğin tedavisi başladı none Yanıt: 4 - Gösterim: 1861 - none nida Yoğun bakım yatağı bulunamadığı için ameliyat edilemeyen Mesut bebek için umut ışığı doğdu. Doğuştan hidrosefali (kafa içinde su... Devamı...
none Çocuğa engeli nasıl anlatılmalı none Yanıt: 3 - Gösterim: 1498 - none Derin Engelli çocuğa engeli nasıl anlatılmalı? Doğuştan engelli olan ya da sonradan engelli olan çocuklarımızın psikolojisini korumak ... Devamı...
none Engelli hakları ve medya none Yanıt: 1 - Gösterim: 1153 - none Derin Ülkemiz medyası maalesef sosyal projeler üretmiyor mevcut sosyal projeleri ise getirilerine bakarak değerlendiriyor. Bir sosyal ... Devamı...
none Eğitim Hakları none Yanıt: 1 - Gösterim: 1319 - none kosovalı Özürlü Bireyin Eğitim Hakları Nelerdir ?Özürlü bireyler temel eğitim ilkeleri doğrultusunda genel eğitim, özel eğitim ve mesleki... Devamı...
none Engelli hakları başvuru kitapçığı none Yanıt: 13 - Gösterim: 7043 - none bolubeyi Emniyet Genel Müdürlüğü özel eğitime ihtiyaç duyan çocuğa sahip teşkilat mensuplarının engelli hakları konusunda bilgilenmeleri ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com