trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Tethered kord tan dolayı ikinci bel ameliyatı  (Okunma sayısı 1002 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Tethered kord tan dolayı ikinci bel ameliyatı
« : 16 Aralık 2016, 01:11 »
Tethered kord tan dolayı Muharrem  geçen hafta belinden ameliyat oldu,ameliyat 12 saat sürdü,ama 13 gündür  Almanya 'nın Heidelberg  şehrinde  üniversite Hastanesinde  iyileşmesini bekliyoruz. Siz değerli üyelere olan sorum:
Acaba 2.bel ameliyatı'ndan  sonra bağırsak ve böbreklerde herhangi bir kötüleşme  oluyor mu?Çünkü Muharrem'in daha o sorunları var. İleride daha iyi olabilir mi, yoksa bizim Doktorlar 'a vaktiyle bir Tedavi yöntemi sormamız gerekiyor mu?İlgileriniz için şimdiden teşekkür ederim. Muharrem'in babası 😢😢😢😢

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      55.56%

Öncelikle geçmiş olsun.Bu tip ameliyatlar her hastada farklı sonuçlar veriyor.Kiminde olumlu kiminde olumsuz.Kişiye özel bir hastalık olma yönü var spinabifidanın.Neticeler zamanla ortaya çıkar.2 yıl önce Azerbaycan'dan 10 yaşlarında bir erkek çocuk Türkiye de gergin omurilik ameliyatı olmak için geldi.Buradaki takipleriyle ben yakından ilgilendim.Bir kaç doktor hep farklı görüş bildirdi.Kimi olsun kimi olmasın dedi.Hatta bir doktor hemen ameliyat olmazsa 1 yıl sonra bu çocuk komple felç kalır demişti.Çocuk kısa mesafe yürüyebiliyordu.Aile zamana bırakmayı seçti ve ameliyat olmadı.Çocukta da herhangi bir kötüye gidiş olmadı durumunu koruyor.الله cümlemizin yardımcısı olsun geçmiş olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

Teşekkür ederim kardeşim الله razı olsun  sizden.
Şimdi Muharrem'in durumu daha iyi.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      55.56%

Zamanla daha iyi olur inşallah. nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun .
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Tethered kord tan dolayı ikinci bel ameliyatı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none tetheret kord. none Yanıt: 16 - Gösterim: 6671 - none Yusuf emre Merhaba arkadaşlarBenim 3,5 yasında oglum var ayagındaki deformasyon nedeniyle sürekli ortopedistler tarafından tedavi edliyordu... Devamı...
none Anneden ikinci hayat none Yanıt: 1 - Gösterim: 947 - none nida ANTALYA’nın Alanya İlçesi’nde yaşayan 3 çocuk annesi 58 yaşındaki Yasemin Öz, 14 yaşındayken şofbenden sızan gazdan zehirlenerek... Devamı...
none Ali'nin Kalça Ameliyatı none Yanıt: 135 - Gösterim: 37470 - none kosovalı s.a. aliyi pazartesi günü ameliyat olması için tepecik araştırma hastahanesine yatırdık salı günü sabah iki ünite yedek kan hazı... Devamı...
none Tethered cord ameliyatı none Yanıt: 15 - Gösterim: 11634 - none gülçingünay herkese günaydın arkadaşlar.3 haziran perşembe günü tethered cord ameliyatı olucam kısmet olursa.Memet özek yapıcak.bu ameliyatı... Devamı...
none Derin'imin ikinci gos ameliyatı görüntüleri none Yanıt: 9 - Gösterim: 3505 - none Derin Derin'in 2. Gos ameliyatına ait resimleri görmek için yandaki resime tıklayınız. Details Devamı...
none Göz ameliyatı none Yanıt: 8 - Gösterim: 2176 - none AYŞEBETUL S.a gözlerinden ameliyat olacak çapa hastanesinde bu konuda bılgiye sahip olan var mı ? Devamı...
none Tethered cord (Gergin Omurilik Sendromu) none Yanıt: 12 - Gösterim: 11530 - none tetheredcord Merhabalar. Öncelikle hepinize teker teker geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. [size=20pt]الله[/size] Yar ve yardımcınız olsun. 11 yaşında idrard... Devamı...
none thetered kord none Yanıt: 7 - Gösterim: 2447 - none filiz zeynep merhaba 24 yaşında ve 3.5 yaşında dünyalar tatlısı bır kız annesıyım. hamd olsun yaradana . öncelıkle hepinize gecmiş olsun bund... Devamı...
none Tethered cord neden olur nedeni nedir amleliyat önerilir mi none Yanıt: 2 - Gösterim: 3075 - none yusuf34 İyi günler dilerim aranıza yeni katıldım birkaç sorum olacak tecrubeli abi ve ablalarıma 20 yaşında yetişkin bir hasta olarak aş... Devamı...
none Tethered Cord(Gergin Omurilik) Ameliyatı oldum none Yanıt: 4 - Gösterim: 1848 - none kunal87 Merhaba arkadaşlarDoğuştan spina bifidalıyım, 28 yaşında hayata tüm hızıyla bağlıyken gergin omurilik olduğumu öğrendim.1 senedi... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com