trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Kalca cikigi  (Okunma sayısı 1196 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Kalca cikigi
« : 19 Aralık 2016, 20:22 »
cocugum sipinabifidali yuruyemiyor kalca cikigi va😁var amelyat etmelimiyim bilmiyorum bi doktor yap dedi digeri yapma yardimci olur musunuz
ail

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Kalca cikigi
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2016, 23:37 »
Cok gecmis olsun.spinabifida'lilarda genelde kalça cikigi mevcut eger cocugun gelişimi iyiyse yürüme şansı varsa ettirmekte fayda var.fakat yürüme sansi yok ise bosa eziyet ve sonrasinda da daha fazla sorun doğura bilir .
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

none
Kalca cikigi
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2016, 18:53 »
Bir bacaginin yarisini hisediyo cihasla yuruye bilir dedi doktor karasizim sizin basiniza geldimi bu durum

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

none
Kalca cikigi
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2016, 11:17 »
Bacakta biraz kas gücü varsa,yürüme potansiyeli varsa kalça çıkığı ameliyatı önerilir.Hiç hareket yoksa veya çok zayıfsa önerilmez çocuğa eziyet olur.Hakkınızda hayırlısı olsun geçmiş olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

none
Kalca cikigi
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2016, 15:33 »
Bir ayaginin yarini hisediyor
KafamiaZkarisik bi doktor gerek yok dedi dieri var sizin yayklarinizin hisiyati nasil

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

none
Kalca cikigi
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2016, 11:54 »
Benim oğlum dizlerine kadar hissediyor.Bu his sonradan gelişti önceden yoktu.Dizlerini çekerek azda olsa emekliyor ama sırt üstü yatınca dizleri çekemiyor.Kas gücü çok yetersiz olduğu için doktorumuz ameliyat önermedi ama Cerrahpaşa daki doktor kalça çıkığından olmalı demiş 10 ay sonra kontrole çağırmış.Bu arada Florence deki doktorumuzun 8 yaşından sonra kalça çıkığı ameliyatı yapılmaz yada fazla kilolu ise yapılmaz gibi görüşü de var. bilmxxxem bilmxxxem
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Kalca cikigi
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2017, 11:40 »
Bir bacağında his varsa demekki kalça da da his var O zman spina bifida hakkında uzman bilgili bir dr da yapin mutlaka guvenmediginiz yada bilmediğiniz dr lar cok daha kotu yapabilir geçmiş olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Kalca cikigi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ali'nin Kalça Ameliyatı none Yanıt: 135 - Gösterim: 39496 - none kosovalı s.a. aliyi pazartesi günü ameliyat olması için tepecik araştırma hastahanesine yatırdık salı günü sabah iki ünite yedek kan hazı... Devamı...
none Kalça çıkığı düzelir mi? none Yanıt: 20 - Gösterim: 19830 - none aydasu iki yaşında kızım var spina bfidalı daha önce hiçbir sorunu yoktu kalçasında ama bugün sağ kalçada çıkık olduğu tespit edildi.şu... Devamı...
none Kalça çıkığı none Yanıt: 10 - Gösterim: 6742 - none OKYANUS konu açmıştım ama silinmiş sanırım.kızımın aylık kontrolünde sağ kalçada çıkık tespit edildi.doktor pavlik bandajı uyguluycak.ar... Devamı...
none Ali'nin İkinci Kalça Ameliyatı none Yanıt: 64 - Gösterim: 20319 - none kosovalı [size=20pt]الله[/size] nasip ederse yarın has. yatış yapacağız. önceki ameliyatta bacağını kısaltmışlar platin takmışlardı ve platin takılmıştı ş... Devamı...
none Kalça Çıkıklığı none Yanıt: 5 - Gösterim: 5733 - none serife mrhb kızımın sol kalçasnda çıkıklık tesbit edildi fakat çıkılık için herhangi bişey yapamayız eger yaparsak kızın ölür dediler b... Devamı...
none kalça çıkıklıgı none Yanıt: 18 - Gösterim: 4521 - none muhammed kalça çıkıklıgı için nasıl bir tedavi uygulanabilir.bildigim sabitleme var oda sorun yasata bilirmiş bilgisi olan varmı. Devamı...
none Kalça Çıkığı none Yanıt: 36 - Gösterim: 9415 - none esra akpınar Selam arkadaşlar. Bugün Elif'i doktora götürdüm kalça çıkıklığından süphelendiler, bakalım yarın başka bir hastaneye gideceğim o... Devamı...
none Eyyub'un kalça ameliyatı none Yanıt: 27 - Gösterim: 8305 - none Eyyub Bugün Eyyub kalça ameliyatı  olacak dualarınızı bekliyorum. Şu anda oturarak sürünebiliyor. Bizim için oturabilmesi bile mucize.... Devamı...
none kalça çıkığı none Yanıt: 8 - Gösterim: 2777 - none recepemir Öncelikle herkese selamlar siteye yeni üye oldum 3 yaşında Recep Emir isimli bir oğlum var. Ayakları hiç hareket etmiyor ve sol ... Devamı...
none Kalça ameliyatı none Yanıt: 5 - Gösterim: 1140 - none Germersheim'lí Ben Muharrem'in babasıyım Herkese iyi geceler .Oğlum spina bifidalı ve 4yaşında bunları yazmak bana biraz zor geliyor, ama sizin... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com