trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Doğuştan meningosel ve beraberinde getirdiği hastalıklar  (Okunma sayısı 2249 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yenibiri
  • Yer:

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bu hastalığın  ne ağrısı bitiyor nede beraberinde getirdiği hastalıklar size iç açıcı konuşmak yerine önlemlerinizi almanızı çocuğunuzun özellikle küçük yaşta kontrollerini yaptırmanızı öneriyorum en önemlisi küçük yaşta çözüm üretilip uygulanması.
 Ben doğuştan meningosel hastasıyım ve doğumdan hemen sonra ameliyat olup keseyi almış ancak ben 18 yaşına geldiğimde bel ağrılarım geçmek bilmedi ve doktora gittim ve gergin omurilik tanısı koyuldu felç kalıcam söylendi direk yüzüme ve o psikolojiyle ameliyat oldum sonra sırt ağrılarım başladı boynumda ve sırtımda skolyoz oluşmuş derecesi düşük ve riskli ameliyatlar olduğu için platin taktırmadım daha sırtıma  tabi derecesi düşük olsada ağrı yapmadığı anlamına gelmiyo hepinizi çok içten anlıyorum ve o ağrıları sadece biz biliyoruz velhasıl şimdide beyincik sarkması oluştu bu beyincik sarkması baş ağrısıyla belli oluyo arkadaşlar başınız ağrıyo diye migren sanmayın hemen beyincik sarkması çok ciddi bi rahatsızlık ve tek çözümü ameliyat tabi derecesi düşükse gözetime tabi tutuluyosunuz ve tekrar gergin omurilik ameliyatıda olucam deriyi düzgün kesmesinler için yapışık kalmış demem o ki size ilerisi kötü olur dediklerinde abartıyolar demeyin evet riskli aneliyatlar kabul ediyorum ama ilerisi  dahada kötü olabilir
O yüzden doktorlarınızı dinleyin ve iyi araştırın
 hastanelerde ordan oraya koşturup heba olmuş biri olarak yazıyorum belki psikolojim bile bozulmuş olabilir ki olmaması mümkün değil
HEPİNİZE BOL ŞİFA DİLİYORUM ALLAH ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCI OLSUN UMARIM BİRİLERİ İÇİN ÖRNEK OLURUM HEPİNİZ ÇABUCAK İYİLEŞİRSİNİZ İNŞALLAH mxxxutlu

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      35.56%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Geçmiş olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

@Yenibiri geçmiş olsun sitemize hoş geldiniz.
Ben binbirtürlü hastalık diyorum nasibimizde ne varsa onu yaşar onu görürüz tabiki elimizden geleni yaptıktan sonra .
Benim Oğlum 10 yaşında ve onda bu saydıklarınizin çok daha fazlası var yanlış anlamdiysam siz şu an yürüyorsunuz ve buda sizin birazda olsa bizlerden iyi olduğumuz anlamına geliyor yanlış anlamayın lütfen yasadiklariniz elbet zor ama kafaniza takmak sizi daha beter depresyona götürür ve psikolojik sorunlar hastalığı daha da tetikler bu şekilde yaşamak nasip se eğer en azından bu şekilde kabullenip mutlu huzurlu yaşamayı denemelisiniz

Yenibiri
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Doğuştan meningosel ve beraberinde getirdiği hastalıklar Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Bası bozuklukları ve meydana getirdiği bası yaraları none Yanıt: 3 - Gösterim: 4172 - none bolubeyi [img] Devamı...
none Oyun, çocukta doğuştan gelen bir tabiat none Yanıt: 0 - Gösterim: 1015 - none kosovalı Oyun, çocukta doğuştan gelen bir tabiat ve ALLAH'ın onda yarattığı bir içgüdüdür. Bunun temelinde çocuğun fiziksel gelişiminin ... Devamı...
none Spina Bifida ( Meningosel ) acil doktor arıyorum none Yanıt: 22 - Gösterim: 20838 - none hgungorh26 Kısa zaman içinde bir kız bebeğimiz allahın izniyle dünyaya gelecek ve 1 aydan daha az zamanımız kaldı. Çok acil olarak DOKTOR ö... Devamı...
none Bedensel ve Süreğen Hastalıklar none Yanıt: 4 - Gösterim: 7011 - none bolubeyi Milli Eğitim Bakanlığı Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Dersi Bedensel ve Süreğen Hastalıklar modülünde spina bifida hastalığına 30. ve... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 16 - Gösterim: 6080 - none ismail umut Merhaba, bebegime beş aylıkken spina bifida teşhisi konuldu ve hidrosefali oluşmuş. Şu an yedi aylık hamileyim lumbar seviyede  ... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 9 - Gösterim: 4843 - none karteliçe Merhaba. Ben 17 yaşındayım ve küçüklüğümden bu yana hiç bir ameliyat geçirmedim bir buçuk yıl kadar öncesine kadar çok önemseneb... Devamı...
none meningosel none Yanıt: 10 - Gösterim: 5169 - none elvin Herkese hayırlı akşamlar. [size=20pt]الله[/size] izin verirse yaklaşık 1 ay sonra SBT li bir kızımız doğacak. Bize sırtında kese olmadığı söylend... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 26 - Gösterim: 6503 - none ömür Herkese selamlar. Yeni üye oldum siteyi pek incelemeye zamanım olmadı ama yapımda emeği gecen herkesin eline saglık. İstanbul'da... Devamı...
none Spina Bfida (meningosel) Gergin Omurilik none Yanıt: 7 - Gösterim: 4186 - none mrvylcn Merhaba herkese. ben 24 yaşında üniversite öğrencisiyim.Herkes gibi hayatan bir çok beklentim var fakat son zamanlarda gerçekten... Devamı...
none Doğuştan bel açıklığı bel ağrısı none Yanıt: 2 - Gösterim: 1215 - none apollo266 Merhaba arkadaşlar hepinizde olduğu gibi bende bel ağrılarım sonucu doktora gittim ve doğuştan bel açıklığım olduğunu öğrendim .... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com