trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Gos ve spina bifida ameliyatı için görüşlerinize ihtiyacımız var  (Okunma sayısı 3532 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Merhabalar, kızımız bugün 6 haftalık oldu. Doğumu ve tüm kontrolleri .(2 li test, afp 3 lü test ataşehir memorialda yapıldı. Ve süpriz kızımız spina bifida lipmeningomiyocel ile doğdu. Memorial beyin cerrahi Fatih han bey o kadar düzgün birşekilde anlattı ve sabırla tüm sorularımıza cevap verdiki aklımızda hiçbir soru kalmamıştı. Ta ki mehmet özek e muayene oluncaya kadar. Acil ameliyat olması gerektiğini bir ayağının küçük ve kısa kaldığını yardımcısı gülden hanımdan duyunca şok olduk ve o hızla istanbulda kaçtane beyin cerrahı çocuk cerrahi varsa götürdük. Bugün ibrahim bey e florence nightingale e götürdük. Bize sabırlı herşeyi anlattı, ameliyat için önce mesane kontrolü yapılacağını söyledi ve hemen eyleme geçti. Haftaya perşembe sonuçları çıkacak ve karar vereceğiz.
Şimdi size ve değerli görüşlerinizi sormak istiyorum.
Maddi açıdan şimdi ve sonrasında mehmet özek e ameliyat ettirme gücümüz var ( الله çok şükür) ama bize ibrahim bey çok sanimi ve içten geldiği için tüm soru ve sorunlarımıza cevap olacağını düşündüğümüz için ameliyatı florence nighingale demi yaptırsak kararsızız. Memorial ataşehirde İlhan elmacı hoca ve ekinide bu ameliyatı yapıyorlar.
Kızımızın ayaklarında his kaybı yok gayet hareketli, kapalı sbf sı ve gos var. Sizce hangi hoca ve hangi hastahane?

• Verimlilik:
      0%

Öncelikle geçmiş olsun eğer maddi imkanlarınız varsa Mehmet Özek beyi şiddetle tavsiye ederim eğer imkanlarınız zayıfsa Marmara üniversitesi nörolojik bilimler enstitüsünde Mehmet beyin yetiştirmiş olduğu doçent doktor Adnan dağçınar var kendisi hem merhametiyle hem de bilgisiyle اللهdan sonra güvenebileceğiniz Babacan bir doktordur

• Verimlilik:
      0%

Cevapladığınız için teşekkür ederim. Bugün almanya heidenberg de bir enstitü olduğunı öğrendik, orası ile irtibata geçeceğiz tüm gelişmeleri sizler ile paylşacağım. Adnan beyden ve tufan hocadan randevu almak büyük sorun..en erken randevu 25 haziranda adnan hoca da tufan hoca da temmuz sonu na bulabildik bu sebepten her iki hocayıda eledik zaten.
Teşekkür ederim tekrar görüşlerinize

• Verimlilik:
      0%

Nörolojik bilimler de pazartesi günü öğleden sonra 13 den itibaren hasta muayene ediyo bizzat kendisi bence gidin bende şuanda yatıyorum nörolojik bilimler de şant ameliyatı olucam değişim için

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Gecmis olsun. Iyi sonuclar almaniz duasiyla.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

Yeniden merhaba, bugün ameliyatımızı olduk allahın izniyle iyi olacak. Ameliyat 5 saat sürdü ve sonucun olumlu olduğunu söylediler. Sağ ayak ile ilgili takipte bulunmamızı iletti. Mehmet hoca dan yarın sabah bilgilendirme alacağız buradan sizler ile paylaşacağım.
Saygılar...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      26.67%

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

Merhabalar, kızımız bugün 6 haftalık oldu. Doğumu ve tüm kontrolleri .(2 li test, afp 3 lü test ataşehir memorialda yapıldı. Ve süpriz kızımız spina bifida lipmeningomiyocel ile doğdu. Memorial beyin cerrahi Fatih han bey o kadar düzgün birşekilde anlattı ve sabırla tüm sorularımıza cevap verdiki aklımızda hiçbir soru kalmamıştı. Ta ki mehmet özek e muayene oluncaya kadar. Acil ameliyat olması gerektiğini bir ayağının küçük ve kısa kaldığını yardımcısı gülden hanımdan duyunca şok olduk ve o hızla istanbulda kaçtane beyin cerrahı çocuk cerrahi varsa götürdük. Bugün ibrahim bey e florence nightingale e götürdük. Bize sabırlı herşeyi anlattı, ameliyat için önce mesane kontrolü yapılacağını söyledi ve hemen eyleme geçti. Haftaya perşembe sonuçları çıkacak ve karar vereceğiz.
Şimdi size ve değerli görüşlerinizi sormak istiyorum.
Maddi açıdan şimdi ve sonrasında mehmet özek e ameliyat ettirme gücümüz var ( الله çok şükür) ama bize ibrahim bey çok sanimi ve içten geldiği için tüm soru ve sorunlarımıza cevap olacağını düşündüğümüz için ameliyatı florence nighingale demi yaptırsak kararsızız. Memorial ataşehirde İlhan elmacı hoca ve ekinide bu ameliyatı yapıyorlar.
Kızımızın ayaklarında his kaybı yok gayet hareketli, kapalı sbf sı ve gos var. Sizce hangi hoca ve hangi hastahane?
merhaba öncelikle geçmiş olsun acil şifalar dilerim,kızınızda hangi belirtileri gördünüz ve nasıl bu hastalığın olduğunu öğrendiniz. hamilelikte doktor anlayamadı mı? bende gün bekliyorum ultrasona gireceğiz, kızımın belinde doğuştan beri renk değişimi ve sakral bölgede minik çöküntü vardı çok önemsemedik prematüre doğduğu için şuan 3. ayına gireceğiz, birşey var diye çok korkuyorum. nerede ameliyat oldunuz ve ücretini öğrenmek isterim sakıncası yoksa.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      26.67%

merhaba öncelikle geçmiş olsun acil şifalar dilerim,kızınızda hangi belirtileri gördünüz ve nasıl bu hastalığın olduğunu öğrendiniz. hamilelikte doktor anlayamadı mı? bende gün bekliyorum ultrasona gireceğiz, kızımın belinde doğuştan beri renk değişimi ve sakral bölgede minik çöküntü vardı çok önemsemedik prematüre doğduğu için şuan 3. ayına gireceğiz, birşey var diye çok korkuyorum. nerede ameliyat oldunuz ve ücretini öğrenmek isterim sakıncası yoksa.
Spina Bifida hayat boyu devam eden tam tedavisi olmayan bir hastalık.Özel hastanelerde maddi olarak altından kalkmak çok zor.Bir üniversite hastanesinde takipte olmanızı öneririm.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Gos ve spina bifida ameliyatı için görüşlerinize ihtiyacımız var Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Bugün spina bifida ile mücadele için ne yaptınız? none Yanıt: 7 - Gösterim: 4420 - none bolubeyi Evet arkadaşlar, bugün spina bifida ile mücadele için ne yaptınız? Devamı...
none İlkel şartlarda spina bifida ameliyatı (Kenya) none Yanıt: 9 - Gösterim: 6834 - none bolubeyi Devamı...
none Acil bilgiye ihtiyacımız var none Yanıt: 10 - Gösterim: 6088 - none berfin ece arkadaşlar berfinin 3 aydır 10 günde bir werdiğimiz idrar tahlillerinde enfeksiyon çıkıyordu.hocalar berfinin dosyası üzerine se... Devamı...
none Spina bifida için anne karnında yeni bir umut none Yanıt: 4 - Gösterim: 3836 - none Burak Eren         Omurilikte meydana gelen gelişim bozukluğunun, cenine yapılacak müdahaleyle doğumdan aylar önce düzeltilebileceği bildir... Devamı...
none Anne karnında spina bifida ameliyatı none Yanıt: 10 - Gösterim: 9194 - none bolubeyi Yurt dışında 3 hastanede uygulanan bir spina bifida ameliyatı yöntemi. Fetal ameliyatlar hayat kurtaracakDetails Devamı...
none Anne Karnında Spina Bifida Ameliyatı -2 none Yanıt: 12 - Gösterim: 7000 - none bolubeyi Videoda bebek henüz anne karnındayken yapılan spina bifida gösterilmekte. Bebek ameliyattan 7 hafta sonra sezeryanla dünyaya gel... Devamı...
none Spina bifidalı olduğu için alınan bebek none Yanıt: 26 - Gösterim: 16507 - none Eyup Ensar Bende bir can'dım anne! Merhaba arkadaşlar .Bu resimleri bana yiğenim yolladı onada öğretmeni vermiş. Bakarken içiniz acıyacak[c... Devamı...
none spina bifida için mayo none Yanıt: 4 - Gösterim: 7870 - none ilknur Merkeze merhaba baya bir uzun zaman oldu siteye girmeyelli vefaslzlığımdan değil burayı unutmuş değilim yoğun ve hoş olmayan zam... Devamı...
none meningosel ameliyatı için doktor tavsiyesinde bulunabir misiniz? none Yanıt: 3 - Gösterim: 3033 - none feda Öncelikle bu siteye üye olup bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim. Ayrıca bolubeyi'ne yaptığı aydın... Devamı...
none Spina Bifida ameliyatı için istanbuldan doktor tavsiyesi? none Yanıt: 2 - Gösterim: 2281 - none malkaralı Merhaba, İstanbul dışında yaşayan bir yakınım  spina bifida  hastası kızlarının İstanbul'da bir üniversite hastanesinde ameliyat... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com