trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Babalar Günü kutlu olsun. 2017  (Okunma sayısı 655 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Babalar Günü kutlu olsun. 2017
« : 18 Haziran 2017, 17:10 »
Basta sitede ki Babalarin ve sonrasinda tüm babalarin babalar günü kutlu olsun.
Rabbim her daim cocuklarimizin basindan eksik etmesin.

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Babalar Günü kutlu olsun. 2017
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2017, 19:39 »
Teşekkürler. Babalar günü kutlu ola.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Babalar Günü kutlu olsun. 2017 Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ebru ve Yunusun Doğum Günü Kutlu Olsun none Yanıt: 14 - Gösterim: 5890 - none yasemin Yunus ve Ebrunun doğum günü olduğunu az önce Erol Abiden öğrendim kendisi siteye girip yazamadığından benden rica etti ben açama... Devamı...
none Anneler Günü Kutlu olsun none Yanıt: 26 - Gösterim: 10006 - none Barnim Annenin Fedakarlığı   Çocuk, babasından aldığı harçlığı vaktinden önce bitirmiş ve günlerdir istediği top için yeterli parayı bi... Devamı...
none 8 Mayis Anneler günü Kutlu olsun... none Yanıt: 10 - Gösterim: 5354 - none Barnim Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız Anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız Anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgi... Devamı...
none Bitanemin doğum günü kutlu olsun none Yanıt: 14 - Gösterim: 5090 - none berfin ece  doğumgünüüü  doğumgünüüü bugün canım kızım ilkgözağrımın doğum günü.berfinim tam 4 yaşında artık.allah yawruma uzun sağlıklı mu... Devamı...
none Anneler Gününüz Kutlu Olsun... none Yanıt: 16 - Gösterim: 5085 - none nazlı hilal Evet acısıyla ,tatlısıyla bu kimilerine göre anlamsız kimilerine göre derin anlamı olan güzel güne eriştik yeniden. Bize bu güze... Devamı...
none Öğretmenler gününüz kutlu olsun. none Yanıt: 18 - Gösterim: 6433 - none nazlı hilal Başta baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere eğitime gönül vermiş tüm öğretmenlerimizin, sitemizin kurucusu Sn. Hasa... Devamı...
none Hemşireler Günü Kutlu Olsun none Yanıt: 8 - Gösterim: 3081 - none bolubeyi Bugün 12 mayıs. Dünya Hemşireler Günü. Başta Ecrin Bebeğimizin Annesi Züleyha Hanım olmak üzere tüm hemşirelerimizin gününü kutl... Devamı...
none Babalar günü none Yanıt: 8 - Gösterim: 3335 - none bolubeyi Bugün babalar günüymüş. İlk Ebru Hanım kutladı. Farkında değildim. Tüm babalarımızın günü kutlu olsun.Alıntı yapılan: na... Devamı...
none Babalar gününüz kutlu olsun :) none Yanıt: 7 - Gösterim: 2149 - none muhammed Öncelikle baba bizimle oldugun güne  kadar  sabırla büyütüp besleyip koruyup kontrol ettiğin için sana teşekkür etmiyorum sen ku... Devamı...
none Ayşe Özcan - Doğum Günü - 2017 none Yanıt: 3 - Gösterim: 919 - none bolubeyi Bugün sitemizin müdavimlerimden Ayşe Özcan'ın doğum günü. Sevdikleriyle beraber nice daha sağlıklı yıllara inşallah. Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com