trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

* Hira Nur KURT Kızımızın Resimli Konuları

none Gönderen Konu: Yeme sorunu  (Okunma sayısı 2258 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Yeme sorunu
« Yanıtla #10 : 08 Ekim 2017, 23:20 »
İyi akşamlar.benim kızım şu an 6 yaşında.1 yıldır katı gıdaya gecebildik öncesinde pure yapıp enjektör ile ağzına veriyordum. Şimdi dahi diğer çocuklar gibi yemek yiyemez yanağında biriktirir tek tarafıyla yer çok az yer.tam beslenemedigi için de sürekli enfeksiyon geçirirdi.biz çözümü kızılcık marmelatinda bulduk püre lerine azıcık azicik kattim.eline alıp bu çikolata dahi yemiyor mu veya kraker eğer onları yiyebiliyorsa yutma sorunu yoktur çocuktan kaynaklidir benim kız gibi uhu uhu

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
Yeme sorunu
« Yanıtla #11 : 09 Ekim 2017, 13:06 »
Paylaşımınız için teşekkür ederim.Kiraker yiyiyor birazda olsa çikolata yiyebiliyor.insallah geçici bir durum olur sizinki gibi.Yemedigi içinde enfeksiyon eksik olmuyor.Gecen ay mucize bir şekilde enfeksiyon çıkmadı.Kizilcik marmelatini bizde deneyelim faydasını görürüz İNŞALLAH.
muabbet muabbet

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Yeme sorunu
« Yanıtla #12 : 31 Ekim 2017, 23:18 »
Benim oğlumda yoktu ama dişleri çok geç çıktığından ilk bir yıl genelde sıvı tüketiyorduk sonrasında katı yemeklerde sorun yaşamadık
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
Yeme sorunu
« Yanıtla #13 : 01 Kasım 2017, 07:07 »
Hira nur 'a yutma testi yapıldı 10 gün önce raporunda herşeyi normal cıktı.Ama yinede yemiyor demekki biraz daha zamana ihtiyacımız var.
muabbet muabbet

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Yeme sorunu
« Yanıtla #14 : 02 Kasım 2017, 08:56 »
Hira nur 'a yutma testi yapıldı 10 gün önce raporunda herşeyi normal cıktı.Ama yinede yemiyor demekki biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Bazı çocuklarda olur siz biraz daha sabredin inşallah düzelir.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Yeme sorunu
« Yanıtla #15 : 02 Kasım 2017, 08:57 »
Bu arada dişleri düzgün çıkmış mı ?
Bizim dişlerden dolayı sorun yaşadık belki de ondan olabilir.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
Yeme sorunu
« Yanıtla #16 : 02 Kasım 2017, 09:21 »
Dişlerı düzgün cıktı onla ilgili  bir sıkıntımız yok.
muabbet muabbet

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Yeme sorunu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Tırnak Yeme Alışkanlığı none Yanıt: 10 - Gösterim: 5087 - none MuratbanK Tırnak Yeme Alışkanlığı Tırnak yeme, çocuğun yaşamında hangi dönemde ortaya çıkmış olursa olsun kesinlikle bir uyum ve davranış ... Devamı...
none Çocuğumuzun tırnak yeme nedenleri none Yanıt: 1 - Gösterim: 1081 - none Derin Çocuğunuzun tırnaklarını yemesinin birçok sebebi olabilir. Sürekli azarlanmak, eleştirilmek, kıskanç- lık, yetersiz ilgi ve sevg... Devamı...
none Servis sorunu none Yanıt: 5 - Gösterim: 1759 - none berfin ece Berfin okula başladı. Çok seviniyorduk ama artık tecrübesizlik mi, cahillik mi bilmiyorum. Gittiğimiz okul bize uzakta. 2 dolmuş... Devamı...
none Spina bifidalılarda böbrek sorunu none Yanıt: 2 - Gösterim: 1700 - none muratünlü S.a ben 24 yaşında spina bifida hastasıyım böbreğim az çalışıyor galiba. Tuvalet kontrolü olmadığı için bezleniyorum ve son 1 ha... Devamı...
none Muhammed'in göz sorunu none Yanıt: 22 - Gösterim: 5850 - none muhammed Hidrosefalinin göz üstünde bu kadar hasar bırakacağını düşünmemiştim bundan 6 ay önce gözünde hafif bi değişiklik fark edince de... Devamı...
none Spina Bifida yürüme sorunu none Yanıt: 14 - Gösterim: 4204 - none kaderim Benim kızım 3 yaşında adı Kader. Doğduğunda Adana'da ameliyet oldu. 2.5 yaşında Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesinde ameli... Devamı...
none (ACİLL) Sırt üstü yatma sorunu ve kalça ve omurilik ameliyatı none Yanıt: 9 - Gösterim: 2705 - none M.FATİH Merhaba Arkadaşlar; benim oğlum 4 yaşında, Spina Bifida (Myelomeningosel) ve hidrosefalimiz var spina bifida için doğduğu gün am... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com