trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Burak EREN'in Ninnisi

none Gönderen Konu: Engelli sağlık Kurulu raporuna itiraz hakkında  (Okunma sayısı 3025 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      44.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Geçmiş olsun.
Varya işimiz zaten zor şu yokuşa sürmüyorlar mı deliriyorum  sopax sopax sopax
İzne giden doktorun yerine yeni doktorun görevlendirilmemesi,sabahın karanlığında gidip boş boş geri dönmemiz,önlerine koyduğumuz önceki tahlil ve tetkiklerin incelenmemesi,göz ardı edilmesi birde üstüne "Aile önceki tetkikleri getirmemiştir önceki tetkikler bakılmamıştır diye not düşülmesi,Çocuğun muayene edilmemesi göz ucuyla bile bakılmaması,sonradan tekrar düzelttirmek zorunda kaldığımız yazıları, haddinden fazla sayıda rapor randevusu verilmesi,aşırı kalabalık......
Uzayıp giden bir sürü aksaklıklar yanlışlar.Hangi birini sayalım الله yardımcımız olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      24.44%

İzne giden doktorun yerine yeni doktorun görevlendirilmemesi,sabahın karanlığında gidip boş boş geri dönmemiz,önlerine koyduğumuz önceki tahlil ve tetkiklerin incelenmemesi,göz ardı edilmesi birde üstüne "Aile önceki tetkikleri getirmemiştir önceki tetkikler bakılmamıştır diye not düşülmesi,Çocuğun muayene edilmemesi göz ucuyla bile bakılmaması,sonradan tekrar düzelttirmek zorunda kaldığımız yazıları, haddinden fazla sayıda rapor randevusu verilmesi,aşırı kalabalık......
Uzayıp giden bir sürü aksaklıklar yanlışlar.Hangi birini sayalım الله yardımcımız olsun.

Konuştum Sündüs ablayla :( hani şiddete hayır diyoruz ya işte bu drlar şiddete evet çıkarıyor  kaynanax kaynanax kaynanax kaynanax
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      44.44%

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine yaptığımız rapor başvurusu dün sonuçlandı ve % 92 ağır engelli sürekli raporumuzu aldık.Böylece 1,5-2 yılda bir rapor yenileme çilemiz اللهın izni ve yardımıyla bitmiş oldu.
Gönül isterdi ki doğumdan beri takipte olduğumuz,bütün ameliyatlarını yaptırdığımız Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden böyle bir rapor alalım ama tüm uğraşlarımıza rağmen olmadı.Hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın herşey istediğimiz gibi olsun inşallah.Okmeydanı EA sürekli rapor veriyor arkadaşlar ama yeni doğan bebekler içinde aynımı yoksa biraz büyümeleri gerekiyor mu onu öğrenmek lazım.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      80%

hayırlı olsun Mehmet Bey.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

HAYIRLI OLSUN.
muabbet muabbet

• seciniz
    • Verimlilik:
      24.44%

Hayırlı olsun .
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Engelli sağlık Kurulu raporuna itiraz hakkında Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporlarından Ücret Alınmaması none Yanıt: 4 - Gösterim: 4888 - none yasemin Özürlü Sağlık Kurulu Raporu Hakkında Genelge Tarihi:03.03.2004 Sayısı:3539 Genelge No:2004/30 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Tedavi Hizme... Devamı...
none Özürlülere verilecek olan sağlık kurulu raporları hakkında yönetmelik none Yanıt: 2 - Gösterim: 1634 - none Derin Ekten indiriniz. Devamı...
none Sağlık kurulu raporu ücreti none Yanıt: 8 - Gösterim: 12396 - none bolubeyi Zaman zaman hastalığımızdan dolayı RAM raporu çıkartmak, vergi indiriminden yararlanma, ehliyet alma, motorlu araç alma gibi işl... Devamı...
none Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik none Yanıt: 6 - Gösterim: 11052 - none bolubeyi Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırılması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkındaki Yönetmeliği Okumak İçin Tıklayını... Devamı...
none Engelli Raporuna ilişkin none Yanıt: 12 - Gösterim: 9157 - none sinimmar Merhaba Arkadaşlar, Yazılan çizilen şeyler bir fikir verse de kafa karıştırıcı oluyor. Engellilerin haklarına ilişkin size örnek... Devamı...
none Sağlık Kurulu Raporu Yeni Yönetmeliği none Yanıt: 8 - Gösterim: 4507 - none YILDIRIM 16.12.2010 tarihli ve 27787 Mükerrer sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Ö... Devamı...
none Özürlülere verilecek sağlık kurulu yönetmeliği - Güncel 2013 none Yanıt: 5 - Gösterim: 4175 - none bolubeyi Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Rapor Yönetmeliği 30 Mart 2013 tarihinde resmi gazetede yayımlanarak güncellenmiştir. Güncel ... Devamı...
none Engelli maaşları hakkında none Yanıt: 26 - Gösterim: 6843 - none bolubeyi Üyelerimizden ZEYNEBİM rumuzlu Mehmet Velit Genç'in iletisini paylaşıyorum. 2022 engelli, engelli yakını aylığı ve yaşlılık aylı... Devamı...
none Engelli maaşı hakkında none Yanıt: 12 - Gösterim: 3122 - none azyeb Merhaba, kızımın yoğun bakımdaki 84. günü bugün, hala solunum cihazına bağlı, hidrosefali ve spina bifidanın yanı sıra diyafragm... Devamı...
none TAŞINDI: Engelli maaşı hakkında none Yanıt: 0 - Gösterim: 712 - none bolubeyi Bu konu Evde Bakım Maaşı isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11040.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com