trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

* Hira Nur KURT Kızımızın Resimli Konuları

none Gönderen Konu: HIRA Nurun durumu  (Okunma sayısı 412 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
HIRA Nurun durumu
« : 18 Ekim 2017, 00:16 »
Hira nur bu sabah kusma ve ateşle uyanmış.Gun içinde ateşi bir çıkıp bir indi .Ama çok aşırı değil birde halsizlik.Aksam saat 8:30  da takipli hastanemizin aciline geldik .Muayene olduk kan idrar tahlili röntgen ve şantli  oldugundan acil tomografi çekildi.Su an itibari ile idrarındaki lökosit derdi 1100 çıkmış herhalde idrar yolu enfeksiyonu.insallah santinda bir sorun çıkmaz.

muabbet muabbet

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      35.56%

none
HIRA Nurun durumu
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2017, 08:49 »
Geçmiş olsun. Acille geçiştirmeyin. Pediatrik üroloji ve pediatrik nefrolojide takipte olmasında fayda var.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
HIRA Nurun durumu
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2017, 08:59 »
ALLAH razı olsun.Acilin verdiği 3 iğneden sonra yarın nefroloji kontrolümüz var ona göre uygun tedavi verecekler.Takipli olduğumuz için acille nefroloji beraber karar veriyor.
muabbet muabbet

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
HIRA Nurun durumu
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2017, 23:04 »
Çok geçmiş olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
HIRA Nurun durumu
« Yanıtla #4 : 01 Kasım 2017, 07:13 »
Teşekkür ederim.Hira 10 günlük hastenede enfeksiyon tedavisi gördü şu an durumu iyi oyle devam eder İNŞALLAH .Kasim in 10 da böbrek sistitrafisi 13 de voydingi var hsyirlisi.
muabbet muabbet

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      73.33%

none
HIRA Nurun durumu
« Yanıtla #5 : 01 Kasım 2017, 08:17 »
Geçmiş olsun,ateşlenmeler sık sık oluyor dikkat etmek lazım  nazarx nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
HIRA Nurun durumu
« Yanıtla #6 : 02 Kasım 2017, 08:52 »
Teşekkür ederim.Hira 10 günlük hastenede enfeksiyon tedavisi gördü şu an durumu iyi oyle devam eder İNŞALLAH .Kasim in 10 da böbrek sistitrafisi 13 de voydingi var hsyirlisi.
Güzel sonuçlar almanız duasıyla.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
HIRA Nurun durumu
« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2017, 09:23 »
Amin İNŞALLAH.
muabbet muabbet

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

HIRA Nurun durumu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ceylin'in son durumu none Yanıt: 141 - Gösterim: 31432 - none nilgun ıkı gundur hastanedeyız.ıdrar ve ultrason yapıldı.ıdrar tahlılı sonucunda kotu cıktı.ıkıgunluk ultrason sonucunda mesaneyı bosal... Devamı...
none Ali'nin Son Durumu none Yanıt: 214 - Gösterim: 47580 - none kosovalı bayramdan hemen önce yaptırdığımız tit ve kültürde problem yoktu tomoğrafisinede bakan beyin cerrahi artık sıvının problem oluşt... Devamı...
none Kayra Nur'un son durumu none Yanıt: 12 - Gösterim: 4248 - none kayra nur   merhaba arkadaşlar kayra pazartesi gergin omurilik sebebiyle ameliyat olacak umarım herşey yolunda gider bizlerden dualarınızı... Devamı...
none Oğlumun durumu none Yanıt: 13 - Gösterim: 6041 - none ayhan Merhaba cümleten hepinize geçmiş olsun. [size=20pt]الله[/size] acil şifalar versin. Benim oğlumun hastalıgını 6.5 aylıkken ögrendik. Doğumu sonla... Devamı...
none Oğlumun son durumu none Yanıt: 7 - Gösterim: 3044 - none ayhan herkese merhaba perşembe günü kayseriye götürdüm rob kontrolü vardı gözüne baktılar yine erken doğan ve küvezde yatan çoçuklarda... Devamı...
none Oğlumun son durumu none Yanıt: 7 - Gösterim: 2881 - none ayhan Merhaba. Bügün ortopediye götürdük. İyi dedi ama cumartesi ultrasonla bakacak. Şu anda doktorların dediklerine bakarsak, bir spi... Devamı...
none Azra'nın durumu none Yanıt: 23 - Gösterim: 6324 - none sinimmar Merhaba Arkadaşlar, Yoğun bir 40 günden sonra gelişen olaylardan sizleri haberdar edeyim dedim. Azra'nın ikizi Ayşe taburcu olal... Devamı...
none Oğlumun son durumu none Yanıt: 12 - Gösterim: 3730 - none ayhan Berat'ı çarşamba günü Kayseri'ye doğum evine kontrole götürdüm yoğun bakımda orda yattıgı için sinagis adında koruma innesi vurd... Devamı...
none Kayra'mın Son Durumu none Yanıt: 16 - Gösterim: 5287 - none sabır hep sabır Dün baltalimanındaki kontrolümüz neticesinde doktorumuz afolara başlatı. Geceleride ponzeti cihazına devam dedi ayaklarında his ... Devamı...
none TAŞINDI: HIRA Nurun durumu none Yanıt: 0 - Gösterim: 156 - none bolubeyi Bu konu Hira Nur KURT isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11657.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com