trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: 5 aylık kızım spina bifida hastası emar incelemesi sonucu.  (Okunma sayısı 691 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Bende öyle düşünüyorum . İki Dr.muzda çok değerli hocalar , bu süreçte ikisi ile de irtibatı koparmamak en doğrusu .
Hakkınızda hayırlısı olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

5 aylık kızım spina bifida hastası emar incelemesi sonucu. Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Emar sonucu none Yanıt: 27 - Gösterim: 12280 - none ozlem DetailsSonuçları aldıktan sonra doktorumuz kayhan kuzayli ile görüştük ve 3 ay sonrasına tekarar emar istedi.28 mayıs 2008 tarih... Devamı...
none İrem Naz'ımın emar sonuçları none Yanıt: 12 - Gösterim: 4811 - none SEDA bugün iremnazı nefrolji böbreklerine bakılmasını için usg istedi çektirdik gayet iyi durumda olduğunu söylediler.şimdilik bi sor... Devamı...
none Spina Bifida (omurilik gelişmesindeki bozukluk) hastası Mustafa İnce, none Yanıt: 3 - Gösterim: 2650 - none ozlem  Mustafa, Karamel’in yardımıyla yürüyecek   2 Ocak 2009    Gizem ÇAĞLAR / İSTANBUL Spina Bifida (omurilik gelişmesindeki bozuklu... Devamı...
none Emar sonuçları none Yanıt: 20 - Gösterim: 7107 - none bekir hamza Selam arkadaşlar Bekir Hamza'nın emar sonuçları çıktı doktor bize omurilikte tekrar yapışma var ama acil bir ameliyat görünmüyor... Devamı...
none Emar ücreti none Yanıt: 8 - Gösterim: 7679 - none esra akpınar Selam arkadaşlar. Elif'in ayağında kist şüphelenip emar çekilecekti. Gittik özel hastaneye emar çekilecek ilaç icin 209 tl, emar... Devamı...
none Kızım Spina Bifida none Yanıt: 25 - Gösterim: 6892 - none togrul28 Merhaba. Ben Azerbaycandan yaziyorum. Kizim Spina Bifidali. İsmi Zeynep Hidayetli. 13 aylik. Dogdugunda sadece bir kizariklik va... Devamı...
none 8 Aylık Kızım none Yanıt: 26 - Gösterim: 6246 - none kosovalı Sevcan Hanım bildirdi: Merhaba arkadaşlar yeni katıldım grubunuza. Kızım 9 aylık omurgasının bel üzerinden ikiye bölünerek tekra... Devamı...
none 7 aylık kızım spina bifida none Yanıt: 15 - Gösterim: 3107 - none ayşe yıldız Merhaba benim 7 aylık kızımda da spina bifida var sağ bacağında incelik ve kısalık var ve sinir damarlarına da vurmuş ve tedavis... Devamı...
none Spina bıfıda menıngyomselli kızım için yardım none Yanıt: 11 - Gösterim: 3635 - none BLACK Öncelikle herkese merhabalar.الله c.c. herkese acil şifa versın. Benim sorum. 2010 yılında doğan 3,5 yasında kızım spina bifidal... Devamı...
none Lipomeningomyolosel Hastası Yürüyebilir mi? none Yanıt: 19 - Gösterim: 5076 - none meltert Herkese merhaba. Ben 25 yasında spina bifida hastası bir bayanım. Lipomeningomyolosel hastasıyım ve doğuştan yürüyemiyorum ve di... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com