trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: doktor takibi  (Okunma sayısı 843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
doktor takibi
« Yanıtla #10 : 12 Kasım 2017, 19:32 »
yk bizde sadece kucuk bir kese ve gos  vardi onu aldk  allaha sukur herhangi bi sıkıntı yasamadk simdi nefroloji doktoruna gitmek icn gun aldk ve 1 yasindan sonrada bacaklari icin kuvvet testi yaptircaz

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
doktor takibi
« Yanıtla #11 : 14 Kasım 2017, 09:17 »
yk bizde sadece kucuk bir kese ve gos  vardi onu aldk  allaha sukur herhangi bi sıkıntı yasamadk simdi nefroloji doktoruna gitmek icn gun aldk ve 1 yasindan sonrada bacaklari icin kuvvet testi yaptircaz

Güzel sonuçlar almanız dileğiyle.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

none
doktor takibi
« Yanıtla #12 : 15 Kasım 2017, 18:06 »
insallah tesekur edrm

• Verimlilik:
      0%

none
doktor takibi
« Yanıtla #13 : 05 Aralık 2017, 22:25 »
arkadaslar biz nefroloji doktoruna gittik.اللهa sukur ultrason ve tahlil sonuclari temiz cikti 4 ay sonra tekrar kontrole gidecegz.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      55.56%

none
doktor takibi
« Yanıtla #14 : 06 Aralık 2017, 08:11 »
Geçmiş olsun,nefroloji önemli takibi ihmal etmeyin.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
doktor takibi
« Yanıtla #15 : 08 Aralık 2017, 08:31 »
arkadaslar biz nefroloji doktoruna gittik.اللهa sukur ultrason ve tahlil sonuclari temiz cikti 4 ay sonra tekrar kontrole gidecegz.
Geçmiş olsun.
Sonuçların iyi çıkmasına sevindim.
Size tavsiyem ege Üniversitesi ya da Marmara Üniversitesi bir görünün ..
Bu iki hastahane spinabifida adına daha çok bilgiye sahip .

• Verimlilik:
      0%

none
doktor takibi
« Yanıtla #16 : 10 Aralık 2017, 14:24 »
biz zaten ege universitesinde ameliyat olduk ama ordaki doktor bize ameliyattan sonra sadece kakasini yapip yapmadigini sordu bende yapiyor dedim o kadar yani herhangi baska bisey veya baska bor doktora goturup goturmemizi soylemedi . Ben sadece buyuk kizimi goturdugum doktara sadece kucuk kizimin durumunu anlatinca  ordaki cocuk cerrahisi bana nefroloji takibine baslamam gerektigini soyledi.

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%

none
doktor takibi
« Yanıtla #17 : 10 Aralık 2017, 17:29 »
biz zaten ege universitesinde ameliyat olduk ama ordaki doktor bize ameliyattan sonra sadece kakasini yapip yapmadigini sordu bende yapiyor dedim o kadar yani herhangi baska bisey veya baska bor doktora goturup goturmemizi soylemedi . Ben sadece buyuk kizimi goturdugum doktara sadece kucuk kizimin durumunu anlatinca  ordaki cocuk cerrahisi bana nefroloji takibine baslamam gerektigini soyledi.
Şu Ege üniversitesi beyin cerrahi 26 yıl önce neyse şimdi de aynı... Bende de aynı şekilde uyarmamışlar. Onların yüzünden şuan diyalizlik olabilirdim. Açıkçası bunu her zaman yaptıkları için hiç şaşırmadım. Birkaç yıl önce de burada benzer hikaye okumuştum.

• Verimlilik:
      0%

none
doktor takibi
« Yanıtla #18 : 10 Aralık 2017, 23:34 »
sizde orada mi ameliyat oldunuz.@ayse ozcan

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
doktor takibi
« Yanıtla #19 : 16 Aralık 2017, 08:33 »
Siz yine de tebdiri bırakmayıp nefrolojı veya üroloji, ortopedi , göz ve fiziğe bir muayene olun derim .

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

doktor takibi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Sude Ecrin'in Nefroloji Takibi none Yanıt: 134 - Gösterim: 30515 - none nurgül Kızımın geçen haftalarda nefroloji takibini yaptırdık. Sintigrafi istemişti doktorumuz sintigrafide böbreklerin çalışmaya katılm... Devamı...
none Zümra'nın üroloji takibi none Yanıt: 29 - Gösterim: 8708 - none meltem arkadaşlar merhaba sizlere bişey sormak istiyorum zümra 1 yaşına girdi ilk defa idrar yolu enfeksiyonu geçirdi nefroloji doktoru... Devamı...
none Zümra'nın ortopedi takibi none Yanıt: 5 - Gösterim: 2181 - none meltem zümranın 3 ayda bir ortopedi takibi vardı şimdilerdeyse 6 ayda bir olacak zümranın bir bacağı diğerinden 1.7 cm kısa kaval kemiğ... Devamı...
none Nefroloji Takibi none Yanıt: 41 - Gösterim: 8457 - none kosovalı Bu gün Behçet Uz da nefroloji takibimiz vardı kan, tit, kültür, ultroson çok şükür hepsi temiz böbreklerimiz harika Rabbim nazar... Devamı...
none Berfin'in nefroloji takibi none Yanıt: 5 - Gösterim: 2870 - none berfin ece Öncelikle bizim burada ürolojinin yapacağı tetkikleri nefroloji yapıyor. Berfin'in takını 6 ya çıkarttığımızdan ve bana mesane y... Devamı...
none Zümra'nın nefroloji takibi none Yanıt: 6 - Gösterim: 2330 - none meltem İdrar kültürü temiz çıktı böbrek ultrasyonumuzda temiz doktorumuz iyi olduğunu taka düzenli bi sekilde devam etmemiz gerektiğini... Devamı...
none Beyin Cerrahi Takibi none Yanıt: 6 - Gösterim: 2370 - none Yakup Akcan Bugün Enes Burağı tepeciğe götürdük. Sırtındaki yarası ameliyatından bu yana hep iğne ucu kadar akıntı vardı. Her  sefer kontrol... Devamı...
none Halil Kerem'in nefroloji takibi none Yanıt: 2 - Gösterim: 1935 - none halilkerem Halil Kerem iye oldu.çok şükür atlattı.daimi kullandığımız ilacı(baktrim,supraks)değişti;aqumentin kullanmaya başladık....üroloj... Devamı...
none Doktor none Yanıt: 1 - Gösterim: 814 - none atmaca Doç.Dr Mehmet FIRAT YAĞMURLU hocamıza muayene olan ameliyat olan ya da hocamızın kontrolünde olan arkadaşlardan nasıl bir doktor... Devamı...
none TAŞINDI: doktor takibi none Yanıt: 0 - Gösterim: 194 - none bolubeyi Bu konu Yeni üyeler isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11664.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com