trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Nice Mutlu Yılların Olsun Burak Eren  (Okunma sayısı 557 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Nice Mutlu Yılların Olsun Burak Eren
« : 08 Aralık 2017, 02:09 »
Kıymetli yavrumuz Burak Eren'in doğum günü olduğunu gösteriyor takvimimiz.Spina Bifida Ailesi olarak Burak'a nice sağlık ve huzur dolu yıllar diliyoruz.iyi ki doğmuş Burak...Kendisi ve ortak kaderlerimiz sayesinde o çok kıymetli anne babasını tanıma fırsatını iyi ki bulmuşuz. nazarx

Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Mutlu yıllar Burak Eren
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2017, 08:22 »
Sitemizin yakışıklı Burak Eren'i iyi ki doğmuş  nazarx
Sağlık huzur mutluluk dolu nice mutlu yılların olsun Burak Eren.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%

none
Mutlu yıllar Burak Eren
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2017, 08:50 »
Kutlu ola. Sevdiklerinde beraber nice senelere.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

rabbim hayirli ve huzurlu omürler nasp etsn inşallah.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

AILESI ile birlikte nice HAYIRLI yıllara.
muabbet muabbet

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      64.44%

Cümleten çok sağolun.İşlerimin yoğunluğu nedeniyle geç cevap yazabiliyorum.Bizde sizleri tanıdığımız için çok mutluyuz.الله bütün çocuklara,hepimize sağlıklı ömürler versin amin.Bütün zorluklarına rağmen hayat hızlı geçiyor 8 yılı geride bıraktık.En çok yorulanlar emek verenler anneler.الله bütün annelere kolaylık versin amin.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Nice Mutlu Yılların Olsun Burak Eren Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Burak Eren none Yanıt: 15 - Gösterim: 8794 - none Burak Eren Oğlumuz Burak Eren hakkında bilgi vermek istiyorum.Daha önce fırsatımız olmamıştı.Ben babasıyım.İsmim Mehmet Himmetoğlu.Burak Er... Devamı...
none Dr. Burak EREN none Yanıt: 19 - Gösterim: 8308 - none bolubeyi 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beyin Cerrahı Op.Dr. Burak Eren, 2003 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakült... Devamı...
none Burak Eren son resimleri none Yanıt: 24 - Gösterim: 6010 - none Burak Eren Burak'ın 2014 mart ayı resimleri DetailsDetailsDetails[smg id=71 Devamı...
none Nice mutlu yıllara, Emine Uran :) none Yanıt: 11 - Gösterim: 2734 - none muhammed Canım ya iyi ki annen doğurmuş seni iyi ki bu site senin gibi birini bana kazandırmış sabrına ,inançına ,azmine hayran kaldığım ... Devamı...
none Burak Eren ve Ali Kerem none Yanıt: 16 - Gösterim: 9307 - none Burak Eren Gezimizin 2.durağında sitemize Kütahya Tavşanlı'dan katılan Ali Kerem ve ailesi bizi misafir ettiler. Sanki yıllardır görüşüyorm... Devamı...
none Burak Eren ve Ayşe none Yanıt: 12 - Gösterim: 3108 - none Burak Eren Pazartesi akşamı Ayşe Ersoy ve ailesi misafirimiz oldular. Çok samimi bir havada geçen akşamımızda 4 yaşına giren Ayşe'ye sürpri... Devamı...
none Nice mutlu yılllara Mehemmed:) 2014 none Yanıt: 11 - Gösterim: 2863 - none muhammed Hayatımızda  çok yakın olduğumuz değer verdiğimiz arkadaşlarımız, dostlarımız vardır ki? Onlar bizim herşeyi paylaşabildiğimiz e... Devamı...
none Nice mutlu yılların olsun Nida :) none Yanıt: 2 - Gösterim: 695 - none muhammed Bugün admine'miz Nida nın doğum günü, Rabbim tüm sevdiklerinle  sağlık huzur mutluluk dolu nice yıllar nasip etsin. İyi ki doğdu... Devamı...
none Nice Mutlu Yıllara Nazlı Hilal - 2015 none Yanıt: 4 - Gösterim: 1129 - none muhammed Ebru bence çok şanslı  Nazlı Hilal 'in annesi olduğu için...  doğum günün kutlu olsun nice nice mutlu yıllara :) iyi ki doğdun i... Devamı...
none Nice mutlu yıllara, Taha Burak Yüksel. none Yanıt: 3 - Gösterim: 951 - none muhammed Üyelerimizden Taha Burak Yüksel in doğum günü sağlık huzur mutIuIuk dolu nice yıllara... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com