trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Muhammed'in ninnisi

none Gönderen Konu: İyi ki doğmuş iyi ki varolmuş oğlum.  (Okunma sayısı 394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
İyi ki doğmuş iyi ki varolmuş oğlum.
« : 24 Aralık 2017, 00:42 »
Gece 12 ye kadar bekledim konu açan olmayınca hehe kendim açayım dedim :)
Paşam'ın doğum günü bugün.
Daha dün gibi !küvezde izlediğim, acaba kucağıma alabilirmiyim diye düşünürken bugün koca bir adam olmuş oğlum.
"Artık büyüdüm anne ,çocukmuyum ben diyo " eee ortaokullu oldu artık .
 koxxxmik koxxxmik koxxxmik
İyi ki geçiyorsun hayat ya acının tam ortasında donup kalsaydın..

Bu doğum günün de farklı olsun dedik fizyoterapist 'i Ayşegül Dede ve Pedegog Yusuf hocayla kutladık 🙂

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      53.33%

Doğum günün kutlu olsun Muhammed.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Teşekkürler hocam .

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      44.44%

Doğum günün kutlu olsun Muhammed,sağlıklı nice yaşların olsun inşallah. nazarx nazarx appl appl pasta
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Doğum günün kutlu olsun Muhammed,sağlıklı nice yaşların olsun inşallah. nazarx nazarx appl appl pasta

Teşekkürler.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

İyi ki doğmuş iyi ki varolmuş oğlum. Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Beni oğlum büyüttü none Yanıt: 16 - Gösterim: 8805 - none nida   BENİ OĞLUM BÜYÜTTÜ....Nasıl da geçiyor zaman, Ağustos’ta 13. yaşın da bitiyor. Artık sen de bir delikanlı oluyorsun. Oysa ki, ... Devamı...
none Yeniden Doğmuş none Yanıt: 6 - Gösterim: 1927 - none yasemin     Kadının biri, 46 yaşındayken kalp krızi geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyor. Ameliyat masasındayken, ölüme yakın, birden bir... Devamı...
none Sipina bifidalı oğlum olacak none Yanıt: 47 - Gösterim: 20545 - none Ö. Faruk herkese merhabalar sitenizin yeni bir üyesiyim , benim eşim 7 aylık hamile ve yapılan kontrollerde sipina bifida ve hidrosefali ... Devamı...
none Oğlum Berat'ın son durumu none Yanıt: 7 - Gösterim: 2476 - none ayhan herkese merhaba [size=20pt]الله[/size] cümlemizin yardımcısı olsun dün  kayserideydik beyin cerrahına kontrole gittik emar sonuçlarını gösterdik ... Devamı...
none İşte oğlum Ahmet none Yanıt: 8 - Gösterim: 3227 - none ummuseleme [url=http:// Devamı...
none Oğlum Berat'ın son durumu none Yanıt: 7 - Gösterim: 3410 - none ayhan Cümleten cumanız mübarek olsun. Dün göz kotnrolü için Kayseri'deydik. Bir hafta daha randevu verdiler. Akşam eve geldiğimizde ba... Devamı...
none Canım oğlum none Yanıt: 11 - Gösterim: 4562 - none sabır hep sabır Arkadaşlar oğlumun ponzeti ayakkabıları sağ tarafı ayagına vurdu, Ayakkabıyı çıkardıgımda ayak kemiği kızarmış ve şişmişti okada... Devamı...
none Oğlum büyüyor none Yanıt: 12 - Gösterim: 4099 - none sabır hep sabır Devamı...
none Ha gayret oğlum :) none Yanıt: 38 - Gösterim: 6889 - none Eyup Ensar Rabb'ime binlerce kere şükürler olsun, Eyüp Ensar artık ayakta istediği kadar desteksiz durabiliyor :) Bir adım atabiliyor, ikin... Devamı...
none Iyi ki doğmuş iyi ki var olmuş. none Yanıt: 10 - Gösterim: 1207 - none muhammed Bugün sabrimin, gücümün günü. bugün hayata olan umidimin günü .bugün inancimin günü bugün Muhammed'imin doğum günü :)Min... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com