trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: TAŞINDI: Hümeyra Zeynep'in annesiyim  (Okunma sayısı 205 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      64.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
TAŞINDI: Hümeyra Zeynep'in annesiyim
« : 26 Aralık 2017, 13:23 »

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

TAŞINDI: Hümeyra Zeynep'in annesiyim Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Berra'nın annesiyim none Yanıt: 8 - Gösterim: 3676 - none nida evet hakkı abiyi takip edeyim.kızımı ve kendimi tanıtayım.ben berranın annesi nida.k.maraşın elbistan ilçesinde oturuyoruz. berr... Devamı...
none Yağız'ın annesiyim none Yanıt: 6 - Gösterim: 2639 - none ozlem Yağızın annesiyim iki evladım var kızım ilayda 10 yaşında oğlum yağız 1 yaşında. Yağız 24 mayıs 2007 de dünyaya geldi meningoyol... Devamı...
none Hatice Kader'in Annesiyim... none Yanıt: 10 - Gösterim: 3994 - none Bahar Ben aranıza Antalya dan katılıyorum...Mesleğim teknisyenlik ama çalışmıyorum ...Annelik ve evhanımı olarak hayata devam ediyorum... Devamı...
none Hamza Orçun'un annesiyim none Yanıt: 8 - Gösterim: 3090 - none arzu ben Hamza orçunun annesiyim Ankaralıyım beyimin işi nedeniyle gümüşhane kelkitte oturuyoruz.2 kızımvar9ve 7di yaşlarında ev hanı... Devamı...
none Derin'in annesiyim none Yanıt: 15 - Gösterim: 5200 - none Derin (Biraz geç oldu ama ).Meraba ben Derin'in annesi Hatice 20.09.1984 İzmir doğumluyum.İzmir Ekonomi Üniversitesi Bilgisayarlı Muha... Devamı...
none Nazlı Hilal'in annesiyim :) none Yanıt: 13 - Gösterim: 4745 - none nazlı hilal Kendimizi tanıtalım konusuna cevap yazmak istedim ama bir türlü cevabı nereye yazacağımı bulamadım biriniz açıklarsa bundan sonr... Devamı...
none Hümeyra'yı ziyaret ettik. none Yanıt: 6 - Gösterim: 3145 - none Burak Eren Bugün bir düğün sebebiyle Gebze'ye gittik.Tubanur'un annesi Havva hanım ı ziyaret ettik. Devamı...
none İrem ve Hümeyra'ya Nice Yıllar Dileriz. none Yanıt: 13 - Gösterim: 2682 - none nazlı hilal İrem ve Hümeyra kuzularımızın bugün doğum günü.Her ikisinin de gözlerinden öper,ömürlerinin sağlık ve mutlulukla geçmesini diler... Devamı...
none TAŞINDI: Hümeyra'nın kardeşi dünyaya geldi. none Yanıt: 0 - Gösterim: 214 - none Burak Eren Bu konu Silinen Konular isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=9503.0 Devamı...
none TAŞINDI: Hümeyra'nın kardeşi none Yanıt: 0 - Gösterim: 210 - none Burak Eren Bu konu Silinen Konular isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=9172.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com