trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Gergin omurilik sendromu ve lipom  (Okunma sayısı 1125 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Gergin omurilik sendromu ve lipom
« : 05 Ocak 2018, 10:24 »
Evet Ali beye gidiyorum lipoma müdahale etmek için detaylı mr istemişti sonuçları daha göstermedim bilmiyorum napicak

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Gergin omurilik sendromu ve lipom Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 0 - Gösterim: 3525 - none bolubeyi Gergin omurilik sendromu http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?action=downloads;sa=view;=8 Devamı...
none Tethered cord (Gergin Omurilik Sendromu) none Yanıt: 12 - Gösterim: 12379 - none tetheredcord Merhabalar. Öncelikle hepinize teker teker geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. [size=20pt]الله[/size] Yar ve yardımcınız olsun. 11 yaşında idrard... Devamı...
none Gergin Omurilik Sendromu none Yanıt: 2 - Gösterim: 2795 - none tetheredcord Merhabalar Hatice hanım. Bende 12 yaşında  1 kez Tethered Cord ameliyatı oldum ve şuan 16 yaşındayım.. Ameliyat'ın pek iyi geçti... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 16 - Gösterim: 13470 - none elifnaz Öncelikle herkese geçmiş olsun  3 aylık kızıma doktorlar gergin omurilik teşhisi koydular kuyruk sokumundaki sakral gamze sebebi... Devamı...
none Nazlı Hilal Gergin Omurilik Sendromu none Yanıt: 42 - Gösterim: 9349 - none nazlı hilal Bugün yıllık Memet Özek'e kontrolümüz vardı. Sonuçlar pek iç açıcı değil. Omurilikte yapışma olduğunu söylemiş, ameliyat olması ... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 11 - Gösterim: 6162 - none küçük_meleğimiz_Ece Merhabalar. Aydın/Didim'den herkese selamlar. 7 yaşında İkokul 2. sınıf öğrencisi kızımız var ve gergin omurilik sendromlu. Aslı... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 1 - Gösterim: 598 - none Gülsima-asli Merhabalar 42 günlük kızımın anal ve sakral bölgesinde ulserlesmis hemanjiomlar tesbit edildi şüphe üzerine emar çekildi  kapalı... Devamı...
none Yetişkinlerde gergin omurilik ve lipom hk. none Yanıt: 2 - Gösterim: 1018 - none Alexei Volkoff Merhabalar değerli SB ailesi,Aranızda yetişkin iken gergin omurilik ameliyatı olan arkadaşlar varsa olumlu veya olumsuz deneyiml... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ve lipom none Yanıt: 25 - Gösterim: 2300 - none Mirayy Iyı akşamlar ben 22 yaşındayım 8 ay önce doğum yaptım ve sonrası şiddetli ağrılar idrar kaçırma başladı ve o zaman öğrendim gerg... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 3 - Gösterim: 462 - none Mirayy Merhabalar ben 23 yaşında gergin omurilik sendromu ve lipom hastasıydim 8 haziran da ameliyat oldum başarılı geçti ama ameliyat ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com