trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Gergin omurilik  (Okunma sayısı 683 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Gergin omurilik
« : 10 Mart 2018, 00:53 »
Öncelikle herkese çok geçmiş olsun gergin omurilik tesisi kondu ameliyat için kararsız olmakla birlikte iki doktor arasında da kararsız kaldık Adnan dağcınar mi Ali kafadar mi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

• Verimlilik:
      0%

none
Gergin omurilik
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2018, 17:56 »
Form aktif değil mi aranıza yeni katıldım sorum hakkında bilgi bilgisi olan yok mu  uhu

• Verimlilik:
      0%

none
Gergin omurilik
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2018, 00:02 »
Geçmiş olsun gergin omrilik konusunda Adnan dağçınar kesinlikle Ali bey bilmiyorum ama Adnan bey bu konuda Harika ben kendi ağzından bizzat günde bir en az gergin omrilik ameliyatı yaptığını duydum ayrıca ameliyat meraklısı bir doktor değil çoook mecburi olmadıkça yapmıyor ameliyat hastaya olacak karı zararı çok düşünüyor öyle karar veriyor ameliyat olmak fayda getirecek ise yapıyo yoksa kalsın diyor gitmenizi öneririm mutlaka الله şifa versin

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

none
Gergin omurilik
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2018, 08:22 »
Ali Kafadar bizim doktorumuz ve çok iyi bir doktordur Adnan bey de iyidir.Tercihinizi rahatlıkla yapabilirsiniz geçmiş olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Gergin omurilik Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Gergin omurilik none Yanıt: 53 - Gösterim: 31368 - none bolubeyi Bebek doğunca kesenin kapatılması için sırta küçük bir ameliyat uygulanır. Bu ameliyattan sonra ameliyat yerinde tamir dokusu ol... Devamı...
none Gergin omurilik none Yanıt: 5 - Gösterim: 2679 - none selvi&zehra Trokal vertabral lomber servıkal vertabral,Mr sonuclarımıza göre amelıyata gerek yok dıyen doktor da amelıyat  gereklı dıyen dok... Devamı...
none kapalı spina bifida, gergin omurilik ve ayrık omurilik none Yanıt: 21 - Gösterim: 8124 - none bulentk merhaba herkeze gecmiş olsun, 40 yaşındayım; sırtımda kıllanma ile doğmuşum o zamanlar anlamamışlar (ailem doktora goturdugu hal... Devamı...
none Gergin Omurilik none Yanıt: 1 - Gösterim: 614 - none Yenibiri Arkadaşlar anketi oylar mısınız? Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 1 - Gösterim: 636 - none Gülsima-asli Merhabalar 42 günlük kızımın anal ve sakral bölgesinde ulserlesmis hemanjiomlar tesbit edildi şüphe üzerine emar çekildi  kapalı... Devamı...
none gergin omurilik ameliyatı . . none Yanıt: 9 - Gösterim: 1111 - none rbs50 merhaba arkadaşlar . bebeğim gergin omurilik ve lipom ameliyatı oldu çok şükür bacaklarını hareket ettiriyor çişinide yapıyor am... Devamı...
none Gergin Omurilik ameliyatı none Yanıt: 6 - Gösterim: 825 - none Mlkee İyi günler herkese.Benim kızımda doğuştan belinde keseye doğdu hamilelikte oluşan bir durummuş. Bülent halindeydi etrafında kıll... Devamı...
none ayrık omurilik gergin omurilik none Yanıt: 2 - Gösterim: 638 - none Yüsram 123 Merhaba arkadaşlar benim kızım 9 aylık kapalı Spina bifida gergin omurilik ayrık omurilik hafif skolyoz ve su kesesi var ilk ola... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 3 - Gösterim: 544 - none Mirayy Merhabalar ben 23 yaşında gergin omurilik sendromu ve lipom hastasıydim 8 haziran da ameliyat oldum başarılı geçti ama ameliyat ... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 5 - Gösterim: 292 - none Mirayy Arkadaşlar haziranın 8 inde gergin omurilik sendromu ameliyatı oldum ameliyat sonrası herşey normaldi iyiydi ama 3-4 gündür beli... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com