trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Yardim ve yöntem tedavi sekli  (Okunma sayısı 172 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      2.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Yardim ve yöntem tedavi sekli
« : 12 Nisan 2018, 00:37 »
Sa benimde ikiz bebekler var bir kız bi oğlan kızım da sorun yok oğlum spina li doğdu ameliyat  ettirdik çocuk üst kısımda  problem yok ayak  kısmı ve hareketsiz  sant vs kullanmıyoruz
Ve ayak gelişimi vücuduyla orantılı konu hakkında hiç bi bilgiye sahip değilim yürüme gibi bi şans var mi yardımcı olursanız çok mutlu olurum

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      26.67%

none
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2018, 09:29 »
Dizlerde güç var hareketliyse destekli ya da desteksiz yürümesi olasıdır. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2018, 14:00 »
Kardeşim şimdi bizim bebeğimiz de aynı şekilde sipina bifida li oldu meningomyelosel li doğdu daha 20 günlük amaliyat oldu ayak haraketleri yok doktora sorduk ayak hareketleri beklemeyin dedi

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      26.67%

none
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2018, 14:06 »
Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2018, 01:40 »
 uhu uhu

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Yardim ve yöntem tedavi sekli Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Hidrosefali tedavisinde yeni yöntem none Yanıt: 18 - Gösterim: 16868 - none bolubeyi Türkiye'de ilk kez Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediyatrik Nöroşirüriji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yusuf Erşahin tarafınan u... Devamı...
none Taka Alternatif Yöntem Hakkında Anket none Yanıt: 25 - Gösterim: 9957 - none bolubeyi Taka alternatif olabilecek interstim bladder control (elektronik mesane kontrolü) hakkında Bambino Gesu Çocuk Hastanesinde (İtal... Devamı...
none fizik tedavi none Yanıt: 9 - Gösterim: 6319 - none meteor Ben haftada 2 gün fizik tedavisi görüyorum  bu siteden okuduğum habere göre daha fazla  fizik tedavi alma şansım varmış fizik do... Devamı...
none YARDIM EDIN. none Yanıt: 14 - Gösterim: 4376 - none MEHEMMED SALAM olsun butun qardawlarima. men Azerbaycanda yasayiram. oqlum Mehemmed spina bifidali doqulub. 9 gun olanda emeliyyet oldu. ... Devamı...
none Hidrosefali endoskopik yöntem none Yanıt: 6 - Gösterim: 3293 - none elvin Herkese hayırlı günler, hidrosefali endoskopik yöntemle ameliyat yaptıran var mı? Yeğenim şu anda 28 günlük ve şantı yüzünden en... Devamı...
none YARDIM VE BILGI ISTIYORUM none Yanıt: 1 - Gösterim: 1123 - none yasemin acıkgöz BANA UZMAN ORTAPEDI DOKTORU GEREKTIRMEKTEDIR YARDIM  YANI BILGILENDIRMEK ICIN........ Devamı...
none Acil yardim none Yanıt: 14 - Gösterim: 2947 - none hilaldemir Gunaydin oncelikle ,cok gecmis olsun herkese yeni dogan kizimda spina bifida oldugu belirtildi su anda 44 gunluk kapali bir seki... Devamı...
none oğlumun spina bfidali oldugunu öğrendim ne yapmam gerekiyor lütfen yardim bana:( none Yanıt: 22 - Gösterim: 3699 - none sell-da Arkadaslar merhaba bende yeni katildim araniza. 5 aylik hamileyim doktora kontrole gittiğimde bebegimin sirtinin cok açık olduğu... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 3 - Gösterim: 958 - none Fizyoterapist özge Hacettepe üniversitesi  fizik tedavi rehabilitasyon mezunuyum. Ankara çevresinde 0-4yaş  sipina bifidalı çocuklar için evde özel... Devamı...
none tedavi none Yanıt: 5 - Gösterim: 1158 - none recepemir recepemir belirli zamanlara kontrollere gidiyor ancak şunu kendime sormadan edemiyorum doktorlar şu yaşa gelince bunları yapmalı... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com