trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

none Gönderen Konu: Mahir  (Okunma sayısı 255 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Mahir
« : 29 Mayıs 2018, 12:40 »
Arkadaşlar ben MAHİR in babasıyım. Oğlum 17 aylık oldu.S1-S2arasındaki açıklık doğduğu gun kapatıldı. Şant ameliyatı oldu. MAHİR ,in herhangi bir sağiık problemi yok.İkiz kardeşi Selin yürüyor.Mahir ancak koltıklara tutunarak yürüyor,ayak bilekleri sorunlu ayakları içe ve yukarı kalkık.
BOLUBEYİ arkadaşıma sormak istediğim ortopedi ameliyatı gereklimi  zamanlaması 17. ay doğrumu.
Fizik tedaviye devam ediyoruz.İskenderun da oturuyoruz .ortopedi konusunda önerebileceğiniz
bir uzman varmı?
Brde canımızı sıkan bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum.
geçen ay istnbul,a florans nıythingel hastanesi ne dittik DR.İBRAHİM ALATAŞ aşırı yoğuluktan ötürü
tam dağıilma durunumda idi.8 gün otelde kaldık hiç bir şey yapamadık. ürodinami için bile 2 ay sonraya randevu verdiler.Biz o hastane sayfasını kapattık ve güçte olsa MEMET ÖZEK ten randevu aldık.
Salonda sıramızı beklerken MAHİR sehpanın üzerindeki kitapları alıp bana veriyor.birazda sıkıldığından
sürekli hareket ediyordu.
Sıramız geldi ,hoca rapor ve filimlere baktı,sonra bize döndü fırça tar azarlar bir ses tonuyla 'SİZ BU ÇOCUĞU
TEPENİZE ÇIKARMIYACAKSINIZ,ONU ASKER DİSİPLİNİYLE YETİŞTİRECEKSİNZ,BU ÇİŞİNİ TUTAMIYACAK,KAKASINI TUTAMIYACAK.EREKEKLİĞİDE OLMAYACAK,FİZİK TEDAVİYİ AKSATMIYACAKSINIZ.
KENDİ İŞİNİ KENDİ GÖRECEK ŞEKİLDE EĞİTECEKSİNİZ.V.S.'

Bazı şeyleri düzeltebiliriz.diye inanıyorduk,bütün inancımızı halletti.
tüm arkadaşlara sabır ve şifa diliyorum
KADİR

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      13.33%

none
Mahir
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2018, 14:24 »
Afedersiniz ama .... yemiş o doktor bozuntusu. Onun bilgi ve tecrübesine bu söyledikleri hiç yakışmamış. Gelsin erkeklik öğretelim ona. Ortopedi için Prof. Dr. M. Cemalettin AKSOY Hocayı tercih edebilirsiniz. Beyin cerrahisi için de Prof. Dr. Nejat AKALIN Hocamızı tercih edebilirsiniz. Geçmiş olsun.
Prof. Dr. M. Cemalettin Aksoy
tel: 0312 4667410
adres: iran cd. 49/2 Kavaklıdere/Ankara

Prof. Dr. Nejat AKALIN dışarıda muaynehane açmıştır. Muaynehane bilgileri aşağıdadır.
Cinnah Cad. No : 45/3 06690 Çankaya / Ankara
Tel : 0312 442 58 58
Faks : 312 442 58 59
E-posta : nejata@tr.net

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      8.89%

none
Mahir
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2018, 16:39 »
Bunları duymak çok üzücü ve kırıcıdır eminim.Kizimda o doktorda takipli 12 yıldır.Evet biraz mizaç olarak sert ama bunları söylemiş olması gerçekten üzücü çok şaşırdım.Konusma tarzı öyle olduğu için ve alışkın olmadığınız için de daha kırıcı olmuştur sizin için.Insallah sizin icin doğru doktoru bulur tedavilerinizi en doğru şekilde yaptirirsiniz allah yardimciniz olsun pes etmeyin zamanla her şey yoluna girecek insallah.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      57.78%

none
Mahir
« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2018, 11:49 »
Florence Nightingale hastanesindeki Spina Bifida Araştırma merkezi kuruluş amacından uzaklaştı hatta tamamen kaybeti.Ne yazık ki bu hastalığı öğrenen aileler internette yaptığı ilk araştırmada anne karnında ameliyat vs bilgileri ile bu hastaneyi ve Memet Özek i görüyor ve ona ulaşmak istiyorlar.Ama sonuç hüsran.
Memet Özek ve Nejat Akalan hocaları yakından tanımadım hiç tanışmadım.Ama hasta yakınlarının paylaşımlarından edindiğim izlenimler Nejat akalan hocanın daha insan canlısı,güler yüzlü ve sıcak bir insan olduğu yönünde.

Mey biter saki kalır.
Her renk solar haki kalır.
İlim insanın cehlini alsa da,
hamurunda varsa eşeklik; baki kalır. / Fuzuli
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none