trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: mitrofanoff  (Okunma sayısı 34 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yalniz
    • Verimlilik:
      2.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
mitrofanoff
« : 13 Temmuz 2018, 05:57 »
Suan saatler 03.38gosterirken ben mitrofanoff arastirmasi yapiyorum yailanlari okuyorum bir kardesimden sormustum,nihayetinde kafam darmadagin ve ben artik uyuyamaz oldum yoxk
Kizimin son filminde mesanesinde ve idrar kanallarinda az birkalinlasma goruldu,dr bunun hic iyi olmadigini soyledi ve 12.ayda mitrofanof ameliyati olmasi   kalinlik kacmm bilmiyorum bunun bir sinir derecesi varmidir,mmesela 3mmden sonra ameliyat olmasi gerek veya5mm den sonra gibi ....
Ben bu ameliyati kizim icin erken buluyoum,6;5yasinda henuz dr a erken dedim biraz buyusun dedim oda bana kac yas mesela dedi bende 10olabilir dedim neden on dedi henuz kucuk dedim  koxxxmiksaka gibi.....
Bana bu ameliyati iki yasinda olan cocuklar var dedi...oncesinde bir urodinami yapilacak ve sonuca gore ameliyati yapariz dedi;benim anlamadigim urodinaminin yapilma amaci nedir yani ameliyattan once neden yapilir ;dr soylemedi sadece yapilsin dedi okadar.Yaklasik iki haftadir bu sorularla cebellesiyorum,artik oyleki ruyalarima girdi kacgundur ruyamda ameliyatlar goruyorum uhu
Bu konuda fikir ve bilgileriniz benim icin onemli simdiden tesekkur ederim.....

• seciniz
    • Verimlilik:
      20%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
mitrofanoff
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2018, 15:10 »
Mesane duvarında kalınlaşmayı duymuştum.Mesane kapasitesini de etkileyen bir durum... Bu ameliyatı gereksiz yere sırf Tak'ı daha kolay yapabilmek için yaptırıyorlar. Bazı mesaneyle ilgili problemler de gerçekten gerekli oluyor.Üreterlerde kalınlaşma diye bir şey duymadım. TAK yapıyor musunuz? Bizlere mesane ilgili ameliyatlar da mutlaka ürodınamı yapılır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

mitrofanoff Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none mitrofanoff ameliyat_ Mesane buyutme ameliyati none Yanıt: 22 - Gösterim: 5830 - none ferhan MerhabaUzun suredir internete giremiyordum. Cok sukur tekrar internetteyim.Mesane buyutme ameliyati ile ilgili bir sorum olacak.... Devamı...
none Mitrofanoff revizyon ameliyatı none Yanıt: 4 - Gösterim: 531 - none zuhal_kurt Merhabalar uzunca bir zamandır siteyi takip edemedim bu süreçte 19 temmuz 2016 yılında mitrofanoff ameliyatı oldum aylar süren z... Devamı...
none Augmente edilmiş mesaneye mitrofanoff prosüdürü mümkün müdür? none Yanıt: 4 - Gösterim: 458 - none zaferitto Herkese merhaba. Spina Bifida hastası değilim ama Mitrofanoff prosüdürü ile ilgili mesajlar görünce yazmak istedim. Ben geçen se... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com