trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Meningosel Ameliyatı Olan Var Mı ?  (Okunma sayısı 395 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Meningosel Ameliyatı Olan Var Mı ?
« : 15 Temmuz 2018, 18:20 »
Merhaba. Oncelikle herkese cok cok gecmis olsun. Esim su an 24 haftalik hamile. Oglumuza meningosel teshisi kondu Prof. Dr. Memet Özek tarafından. Dogumdan 1 ay sonra ameliyat olacagini soyledi. Bu ameliyati daha once kendisi yada cocugu olan varmi acaba ? Surec hakkinda bilgi verebilirseniz cok sevinirim. Esim surekli agliyor ve uzgun. Ameliyat ve sonrasinda yasadiginiz problemler varmi acaba yuruyememe , idrar yapamama vs. Deneyimlerinizi paylasabilirseniz cok sevinirim. Tekrar gecmis olsun herkese. Umarim en kisa surede sagliginiza kavusabilirsiniz. Saygilarimla

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2018, 16:00 »
Merhaba. Oncelikle herkese cok cok gecmis olsun. Esim su an 24 haftalik hamile. Oglumuza meningosel teshisi kondu Prof. Dr. Memet Özek tarafından. Dogumdan 1 ay sonra ameliyat olacagini soyledi. Bu ameliyati daha once kendisi yada cocugu olan varmi acaba ? Surec hakkinda bilgi verebilirseniz cok sevinirim. Esim surekli agliyor ve uzgun. Ameliyat ve sonrasinda yasadiginiz problemler varmi acaba yuruyememe , idrar yapamama vs. Deneyimlerinizi paylasabilirseniz cok sevinirim. Tekrar gecmis olsun herkese. Umarim en kisa surede sagliginiza kavusabilirsiniz. Saygilarimla
merhaba benim kızımda meningoselli doğdu.3.gün sırtındaki kese için ameliyat oldu.kesenin sinir içermesi yeri ve büyüklüğü hepsi çok önemli.benim kızım şu an 7.ayında ayaklarında böbrek ve mesanede şimdilik bir şey yok.ama devamlı kontrol edilmek zorunda çünkü beklenilen şeyler var.bu arada 22.gün hidrosefali gelişti şant ameliyatı da oldu şükürler olsun oda şimdilik iyi durumda...
eşinize en büyük destek sizsiniz Rabbim güç,sabır meleğinize de şifa versin.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2018, 16:51 »
Merhaba Yaşım 31 doğuştan spina bifidalıyım.
Mehmet Özek tarafından ameliyat edildim.
Başkasına kesinlikle cocugunuzu emanet etmeyin maddi gücünüz var ise
bu yaşıma kadar defalarca ameliyat geçirdim evliyim 1 cocugumda var . En son tethered cord ameliyatıda oldum
deneyimlerden yararlanmak isterseniz yardımcı olurum 531 xxx xxxx

Yönetici Yorumları Bu ileti telefon numarası bırakılması nedeniyle editlenmiştir. Forumlara telefon numarası bırakmayınız. Gerektiğinde özel mesajla numaranızı diğer üyelere iletebilirsiniz.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2018, 18:01 »
merhaba benim kızımda meningoselli doğdu.3.gün sırtındaki kese için ameliyat oldu.kesenin sinir içermesi yeri ve büyüklüğü hepsi çok önemli.benim kızım şu an 7.ayında ayaklarında böbrek ve mesanede şimdilik bir şey yok.ama devamlı kontrol edilmek zorunda çünkü beklenilen şeyler var.bu arada 22.gün hidrosefali gelişti şant ameliyatı da oldu şükürler olsun oda şimdilik iyi durumda...
eşinize en büyük destek sizsiniz Rabbim güç,sabır meleğinize de şifa versin.

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Sizlere de cok cok gecmis olsun. Meningosel doktorun soyledigi kadariyla sirttaki kesenin icinde sinir olmadiginda oluyomus. Ici sinir doluysa daha farkli bir ismi varmis. Sizin cevabinizda icinde ne kadar sinir olduguna bagli demissiniz. Ben yanlis bilgi mi aldim acaba orda muallakta kaldim

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2018, 18:03 »
Merhaba Yaşım 31 doğuştan spina bifidalıyım.
Mehmet Özek tarafından ameliyat edildim.
Başkasına kesinlikle cocugunuzu emanet etmeyin maddi gücünüz var ise
bu yaşıma kadar defalarca ameliyat geçirdim evliyim 1 cocugumda var . En son tethered cord ameliyatıda oldum
deneyimlerden yararlanmak isterseniz yardımcı olurum 531 xxx xxxx

Bu ileti telefon numarası bırakılması nedeniyle editlenmiştir. Forumlara telefon numarası bırakmayınız. Gerektiğinde özel mesajla numaranızı diğer üyelere iletebilirsiniz.

Merhaba. Cevabiniz icin tesekkur ederim. Rabbim yardimciniz olsun. Bu yasima kadar bir cok ameliyat gecirdim demissiniz. Bu ameliyatlari yurume , idrar vs gibi ortaya cikan sorunlar yuzunden mi oldunuz yoksa tamamen onlem amaclimi onu merak ettim. Birde ne tarz sorunlar yasatti bugune dek size onuda yazabilirseniz harika olur. Telefon numaraniz sansurlendigi icin ulasamadim

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2018, 04:51 »
Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Sizlere de cok cok gecmis olsun. Meningosel doktorun soyledigi kadariyla sirttaki kesenin icinde sinir olmadiginda oluyomus. Ici sinir doluysa daha farkli bir ismi varmis. Sizin cevabinizda icinde ne kadar sinir olduguna bagli demissiniz. Ben yanlis bilgi mi aldim acaba orda muallakta kaldim
evet meningoselde sinir geçmiyor diye biliyorum.kızımda da aynı büyük bir şans sinir geçmiyor dedi doktorumuz ameliyat sonrası.eğer olursa kulakta küçük sorun gibi hayatını çok etkilemeyecek bişey olur dedi.ama ayak baş parmak yapısı çekiç parmağından şüphelendiriyor beni.bir dr gösterdim ama gözüm tutmadı nedense bişey yok dedi ama bence %90 var:( bir yerlerden etkilenen sinir her şekilde oluyor sanırım mesane ayak vs derken büyüdükçe gösteriyor.bende her şeyi buradan öğreniyorum öğrendikçe doktorumuza soruyorum.sizin meleğinizin defekti hangi bölgede acaba

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2018, 17:03 »
evet meningoselde sinir geçmiyor diye biliyorum.kızımda da aynı büyük bir şans sinir geçmiyor dedi doktorumuz ameliyat sonrası.eğer olursa kulakta küçük sorun gibi hayatını çok etkilemeyecek bişey olur dedi.ama ayak baş parmak yapısı çekiç parmağından şüphelendiriyor beni.bir dr gösterdim ama gözüm tutmadı nedense bişey yok dedi ama bence %90 var:( bir yerlerden etkilenen sinir her şekilde oluyor sanırım mesane ayak vs derken büyüdükçe gösteriyor.bende her şeyi buradan öğreniyorum öğrendikçe doktorumuza soruyorum.sizin meleğinizin defekti hangi bölgede acaba

Her halukarda büyüdükçe الله korusun kücük yada büyük belli başlı problemler yaşanıyor anladığım kadarıyla. Bizimki sırtının sol alt kısmında kalıyor dedi doktorumuz. Sizin ki ne tarafta

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 25 Temmuz 2018, 01:31 »
Her halukarda büyüdükçe الله korusun kücük yada büyük belli başlı problemler yaşanıyor anladığım kadarıyla. Bizimki sırtının sol alt kısmında kalıyor dedi doktorumuz. Sizin ki ne tarafta
maalesef ki evet.büyüdükçe birçok problem çıkıyormuş.Rabbim en az hasarla üstesinden fazlasıyla gelerek yaşamayı nasip etsin herkese.bizimki de sakral bölgedeydi ama 2-4 arası demişlerdi kontrolde tam yerini soracağım.yavrunuzu ailenizi size bağışlasın Rabbim bol şifa güzel paylaşımlarınızı görmeyi diliyorum...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%

none
« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2018, 08:12 »
Aramıza hoş geldiniz geçmiş olsun.Spina bifida biraz da kişiye özel bir hastalık.Her hastada etkileri farklı olabiliyor.
Bacak hareketlerinin güçlü olması yürüme umudunu taşır.Üniversite hastanesinde takipte olunması gerekir.Oğlum 9 yaşına girdi daha dün gibi.kese,şant,kasık fıtığı,inmemiş testis ve ortopedi ameliyatları geçirdi.Yürüyemiyor 2.sınıfa gidiyor haftada 2 gün fizik tedavi alıyor.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #9 : 26 Eylül 2018, 16:12 »

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Meningosel Ameliyatı Olan Var Mı ? Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina Bifida ( Meningosel ) acil doktor arıyorum none Yanıt: 22 - Gösterim: 18806 - none hgungorh26 Kısa zaman içinde bir kız bebeğimiz allahın izniyle dünyaya gelecek ve 1 aydan daha az zamanımız kaldı. Çok acil olarak DOKTOR ö... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 16 - Gösterim: 5210 - none ismail umut Merhaba, bebegime beş aylıkken spina bifida teşhisi konuldu ve hidrosefali oluşmuş. Şu an yedi aylık hamileyim lumbar seviyede  ... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 9 - Gösterim: 4166 - none karteliçe Merhaba. Ben 17 yaşındayım ve küçüklüğümden bu yana hiç bir ameliyat geçirmedim bir buçuk yıl kadar öncesine kadar çok önemseneb... Devamı...
none meningosel none Yanıt: 10 - Gösterim: 4482 - none elvin Herkese hayırlı akşamlar. [size=20pt]الله[/size] izin verirse yaklaşık 1 ay sonra SBT li bir kızımız doğacak. Bize sırtında kese olmadığı söylend... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 26 - Gösterim: 5328 - none ömür Herkese selamlar. Yeni üye oldum siteyi pek incelemeye zamanım olmadı ama yapımda emeği gecen herkesin eline saglık. İstanbul'da... Devamı...
none meningosel ameliyatı için doktor tavsiyesinde bulunabir misiniz? none Yanıt: 3 - Gösterim: 2006 - none feda Öncelikle bu siteye üye olup bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim. Ayrıca bolubeyi'ne yaptığı aydın... Devamı...
none kulak ameliyatı olan var mı? none Yanıt: 4 - Gösterim: 1078 - none adanalı merhaba kızım ağustos ayında 2 yaşında olacak.kulaklarda yüksek seviyede işitme kaybı var.sağ iç kulak hiç oluşmamış sol kulak s... Devamı...
none Spina Bfida (meningosel) Gergin Omurilik none Yanıt: 7 - Gösterim: 2914 - none mrvylcn Merhaba herkese. ben 24 yaşında üniversite öğrencisiyim.Herkes gibi hayatan bir çok beklentim var fakat son zamanlarda gerçekten... Devamı...
none Merhabalar benim 45 gunluk bır kızım var meningosel ve diastometamyeli iledogdu none Yanıt: 18 - Gösterim: 2780 - none Cemal Yetisen Merhabalar benim 45 gunluk bır kızım var meningosel ve diastometamyeli ile dogdu suan bes kilo olmasını bekliyoruz tomografi cek... Devamı...
none Doğuştan meningosel ve beraberinde getirdiği hastalıklar none Yanıt: 2 - Gösterim: 1379 - none Yenibiri Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bu hastalığın  ne ağrısı bitiyor nede beraberinde getirdiği hastalıklar size iç açıcı ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com