trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Meningosel Ameliyatı Olan Var Mı ?  (Okunma sayısı 2624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Yeniden merhaba herkese. Oğlum Pazartesi günü doğdu. Yapılan kontrollerinde doktorumuz salı sabahı 4 saatlik süren bir ameliyata aldı kendisini. Meningosele bağlı olarak gergin omurilikte olusmus anne karnında. Yani tek bir ameliyatta hem meningosel hem gergin omurilik ameliyatı oldu. Ayrıca belindeki kese alındı. Birde ameliyat esnasinda omurilige baskı yapan bir kıkırdak tespit etmisler. Onu da aynı ameliyatla alıp temizlemişler. Doktorumuzla konuşmamızda yurume , buyuk ve kucuk abdest yada cinsel herhangi bir sorunla karşılaşmamızın çok düşük olduğunu , kontrolleri düzenli ve sağlıklı yapıldığı sürece su an gorunen tabloda bir problem yaşamayacağımızı belirtti. Salı gununden bero yogun bakımda. Günde 2 kez 10 dakika gorebiliyoruz. Cumartesi gunu bir aksilik yasanmaz ise taburcu olabilecegimizi soylediler.

Sizlere soylemek istedigim tek sey ; eger boyle bir probleminiz varsa lutfen memet ozek hocaya muhakkak gorunun. Her turlu ihtimali incitmeden ve kirmadan size anlatiyor. Hemde oyle bir anlatiyor ki ekstra soru sormaniza gerek dahi kalmadan kafanizdaki tum sorular cevaplanmis oluyor. Hocanin kendisine 15 bin tl hastaneyede ameliyat ucreti olarak 10 bin tl odeyecegim. Biliyorum su anki ekonomik durumda cok yuksek paralar. Ama sizde biliyorsunuz ki bi yerden sonra paranin bi onemi kalmiyor. Eger imkaniniz var ise ben memet hocayi kesinlikle tavsiye ederim. Umarım hepimiz en yakın zamanda sifamizi buluruz. Saygılarımla...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      4.44%

Geçmiş olsun. Bundan sonraki gelişmelerin de gönlünüzce şekillenmesini dilerim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Yeniden merhaba herkese. Oğlum Pazartesi günü doğdu. Yapılan kontrollerinde doktorumuz salı sabahı 4 saatlik süren bir ameliyata aldı kendisini. Meningosele bağlı olarak gergin omurilikte olusmus anne karnında. Yani tek bir ameliyatta hem meningosel hem gergin omurilik ameliyatı oldu. Ayrıca belindeki kese alındı. Birde ameliyat esnasinda omurilige baskı yapan bir kıkırdak tespit etmisler. Onu da aynı ameliyatla alıp temizlemişler. Doktorumuzla konuşmamızda yurume , buyuk ve kucuk abdest yada cinsel herhangi bir sorunla karşılaşmamızın çok düşük olduğunu , kontrolleri düzenli ve sağlıklı yapıldığı sürece su an gorunen tabloda bir problem yaşamayacağımızı belirtti. Salı gununden bero yogun bakımda. Günde 2 kez 10 dakika gorebiliyoruz. Cumartesi gunu bir aksilik yasanmaz ise taburcu olabilecegimizi soylediler.

Sizlere soylemek istedigim tek sey ; eger boyle bir probleminiz varsa lutfen memet ozek hocaya muhakkak gorunun. Her turlu ihtimali incitmeden ve kirmadan size anlatiyor. Hemde oyle bir anlatiyor ki ekstra soru sormaniza gerek dahi kalmadan kafanizdaki tum sorular cevaplanmis oluyor. Hocanin kendisine 15 bin tl hastaneyede ameliyat ucreti olarak 10 bin tl odeyecegim. Biliyorum su anki ekonomik durumda cok yuksek paralar. Ama sizde biliyorsunuz ki bi yerden sonra paranin bi onemi kalmiyor. Eger imkaniniz var ise ben memet hocayi kesinlikle tavsiye ederim. Umarım hepimiz en yakın zamanda sifamizi buluruz. Saygılarımla...
gözünüz aydın Rabbim sağlıklı güzel ömür versin yavrunuza.memet hoca muhakkak söylemiştir ama baş ölçümünü (aynı yerden aynı kişi) her gün muhakkak yapın ve not alın lütfen.umarım her şey güzel olur acil şifalar diliyorum

• Verimlilik:
      0%

Merhaba. Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Mehmet hoca boyle bir olcum talep etmedi bizden. 3 gunde 1 pansumana gidecegiz kendisimi yapacak acaba cozemedim ? Ne icin istemisti sizden ?

gözünüz aydın Rabbim sağlıklı güzel ömür versin yavrunuza.memet hoca muhakkak söylemiştir ama baş ölçümünü (aynı yerden aynı kişi) her gün muhakkak yapın ve not alın lütfen.umarım her şey güzel olur acil şifalar diliyorum

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Merhaba. Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Mehmet hoca boyle bir olcum talep etmedi bizden. 3 gunde 1 pansumana gidecegiz kendisimi yapacak acaba cozemedim ? Ne icin istemisti sizden ?
umarım olmaz ama bazı spina bifidalılarda (büyük bir kısımda) hidrosefali gelişiyor.bunun içinde günlük baş takibi önemli.pera nın hidrosefalisi ameliyat sonrası gelişti günlük ölçüsünü alıp yazıyorduk baktık normalden fazla büyüyor doktorumuza gittik gerekli kontrollerdn sonra şant ameliyatına alındı.ihmal etmeyin inşallah sorun çıkmaz

• Verimlilik:
      0%

Cok cok gecmis olsun. Insallah bi an once iyilesir. Bize bi 3 ay birde 9 ay sonraya kontrol yazdı hoca. Boyle bir olcumde istemedigi icin sasirdim acikcasi

umarım olmaz ama bazı spina bifidalılarda (büyük bir kısımda) hidrosefali gelişiyor.bunun içinde günlük baş takibi önemli.pera nın hidrosefalisi ameliyat sonrası gelişti günlük ölçüsünü alıp yazıyorduk baktık normalden fazla büyüyor doktorumuza gittik gerekli kontrollerdn sonra şant ameliyatına alındı.ihmal etmeyin inşallah sorun çıkmaz

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Meningosel Ameliyatı Olan Var Mı ? Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina Bifida ( Meningosel ) acil doktor arıyorum none Yanıt: 22 - Gösterim: 20892 - none hgungorh26 Kısa zaman içinde bir kız bebeğimiz allahın izniyle dünyaya gelecek ve 1 aydan daha az zamanımız kaldı. Çok acil olarak DOKTOR ö... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 16 - Gösterim: 6091 - none ismail umut Merhaba, bebegime beş aylıkken spina bifida teşhisi konuldu ve hidrosefali oluşmuş. Şu an yedi aylık hamileyim lumbar seviyede  ... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 9 - Gösterim: 4852 - none karteliçe Merhaba. Ben 17 yaşındayım ve küçüklüğümden bu yana hiç bir ameliyat geçirmedim bir buçuk yıl kadar öncesine kadar çok önemseneb... Devamı...
none meningosel none Yanıt: 10 - Gösterim: 5175 - none elvin Herkese hayırlı akşamlar. [size=20pt]الله[/size] izin verirse yaklaşık 1 ay sonra SBT li bir kızımız doğacak. Bize sırtında kese olmadığı söylend... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 26 - Gösterim: 6521 - none ömür Herkese selamlar. Yeni üye oldum siteyi pek incelemeye zamanım olmadı ama yapımda emeği gecen herkesin eline saglık. İstanbul'da... Devamı...
none meningosel ameliyatı için doktor tavsiyesinde bulunabir misiniz? none Yanıt: 3 - Gösterim: 2608 - none feda Öncelikle bu siteye üye olup bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim. Ayrıca bolubeyi'ne yaptığı aydın... Devamı...
none kulak ameliyatı olan var mı? none Yanıt: 4 - Gösterim: 1408 - none adanalı merhaba kızım ağustos ayında 2 yaşında olacak.kulaklarda yüksek seviyede işitme kaybı var.sağ iç kulak hiç oluşmamış sol kulak s... Devamı...
none Spina Bfida (meningosel) Gergin Omurilik none Yanıt: 7 - Gösterim: 4224 - none mrvylcn Merhaba herkese. ben 24 yaşında üniversite öğrencisiyim.Herkes gibi hayatan bir çok beklentim var fakat son zamanlarda gerçekten... Devamı...
none Doğuştan meningosel ve beraberinde getirdiği hastalıklar none Yanıt: 2 - Gösterim: 2278 - none Yenibiri Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bu hastalığın  ne ağrısı bitiyor nede beraberinde getirdiği hastalıklar size iç açıcı ... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 8 - Gösterim: 864 - none Esonyek Merhaba benim bebeğim detaylı ultrasonda kesesi belliydi Ekim ayı Doğum oldu ve kesesi , gergin omurilik sendromu, ve omuriliği ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com