trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Üropan ilaç hakkında  (Okunma sayısı 92 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      2.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Üropan ilaç hakkında
« : 22 Temmuz 2018, 23:17 »
Herkese hayırlı akşamlar ve geçmiş olsun. Bizim sıkınyitımız kızım 2 yaşında ve meshane problemli çıktı. Şişli florence hastahanesine gidiyorum ve İbrahim hoca yoktu gittiğimde ürodonimi bölümündeki hemşire üropan alıp kullanmaya başla kızarıklık olursa bize bildir dedi. Kızarıklık olmadı ama vücüd ısısı oldu ateşini ölçtüğüm halde ateşi normal seviyede çıktı 36.5 falan çıkıyordu. Ve 2 gündür de büyük abdestine çıkmıyor? Normal mi bunlar ? Kimisi diyor ki üropan 5 yaş altı kullanamaz. Bileğisin olan var mı ? Hastahaneden yarın randevu alıcam da onun öncesinde sizlerden Bilgi almak istiyorum. Teşekkür ederim

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      15.56%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Üropan ilaç hakkında
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2018, 08:48 »
Üropan kullanımı hakkında daha önce açılmış konular vardı. İnceleyip faydalanabilirsiniz. Linklerini aşağıda veriyorum. Geçmiş olsun.

1. Üropan kullanımı
2. Üropan kullanımı, yüksek ateş, uyku hali
3. Üropan
4. Üropan kullananlar
5. Üropan
6. Pyeloseptil ve üropan

Arama yaparak daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz.

Sorunuzla ilgili daha önce açılmış olan konu varsa o konudan faydalanmanız, gerekiyorsa o konuya yazmanız forumun işleyişi bakımından önemlidir. Tekrardan geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Üropan ilaç hakkında Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Üropan kullanımı none Yanıt: 38 - Gösterim: 41636 - none ramazan sayın arkadaşlar bir sorum olacak.bu konuda bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşların yardımcı olmasını diliyorum.oğlum 2 ay önce... Devamı...
none üropan kullananlar none Yanıt: 16 - Gösterim: 9794 - none ömer faruk üropan kullanan arkadaşlar üropanı SGK rapor çıkarsak dahi  5 yaş altına vermiyo para ile almamız gerekiyo sürekli kullanan için... Devamı...
none Üropan none Yanıt: 10 - Gösterim: 4241 - none ayşe özcan ben üropan kullanıyıorum üropanı sağlık ocağındaki doktor yazamıyor üroloji  uzmanı  doktorun yazması gerekiyormuş bizede devlet... Devamı...
none Üropan kullanımı, yüksek ateş, uyku hali none Yanıt: 9 - Gösterim: 10182 - none nurıye HERKESE SLM ÖNCELİKLE BU ARADA ŞUNUDA BELİRTEYİM SIKINTILARIMA CEVAP VERDİĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.ARKADAŞLAR OĞLUM B... Devamı...
none üropan none Yanıt: 27 - Gösterim: 9955 - none ciğdem demirel Arkadaşlar merhaba. 13 aylık kızım var ve nörojen mesane. Doktor üropan kullanmamızı söyledi. Fakat ilacın içeriğinde sık idrara... Devamı...
none Piyeloseptyl ve üropan none Yanıt: 12 - Gösterim: 8326 - none meltem İki sorum olacak sizlere:Zümra, piyeloseptyl içtikten sonraki ilk çişi çok sarı oluyor bu durum normal mi? Üropanı içtikten üç s... Devamı...
none Tak ve ilaç kullanımı none Yanıt: 1 - Gösterim: 3203 - none h.nisa Merhaba hocam. Benim kızım 12 ayına girdi. Dün gittiğim hastanede daha önce üroloji polikliniğinde ürodonomi çektirdik. Sonuç ol... Devamı...
none Bir ilaç arıyoruz. none Yanıt: 11 - Gösterim: 2774 - none Burak Eren BurakEren'in testis ameliyatından sonra dr indirilen testisin zayıf ve güçsüz olduğunu,güçlendirilmesi gerektiğini,bunun için"Su... Devamı...
none Tak hakkında none Yanıt: 8 - Gösterim: 2789 - none nurefsan Herkese merhaba. Uzun zamandan beri siteye giremedim. Doğum ve sonrasında yaşananlardan dolayı ancak fırsatım oldu. Kızım Nurefş... Devamı...
none Bez Raporu Hakkında none Yanıt: 21 - Gösterim: 9860 - none nurgül Arkadaşlar bez raporu olan varmı varsa en fazla kaç yıllık çıkartılabiliyor. Bilgisi olan var mı? Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com