trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Doktor tavsiyesi  (Okunma sayısı 293 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Doktor tavsiyesi
« : 15 Ağustos 2018, 13:40 »
Hayırlı günler arkadaşlar. Eşimin doğumuna bir kaç hafta kaldı bebeğimizde(kızımızda) spina bifida ve hidrosefali olduğu söylendi. Hangi hastanede doğum ve ameliyat yaptıracağımıza  karar veremedik. Düzce Bolu ve Ankara'da teçrübeli deneyimli doktor tavsiyesine ihtiyacım var. ne yapacağımı bilemiyorum. İstanbula da gidebilirim ama orayı tam bilemiyorum ve kalacak yer sorunum var. MHRS'den internetten araştırıyorum birinde olan bölüm diğerinde yok ya da doğum olmuyor. Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim. الله razı olsun. Zong. Alaplıda öğretmenim

Yönetici Yorumları Kurallarımız gereği forumlara telefon numarası bırakmak yasaktır. Bu nedenle iletinizdeki telefon numarası silinmiştir. Gerekmesi halinde ilgili kimseye özel iletişim bilgilerinizi özel mesajla bırakabilirsiniz.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
Doktor tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2018, 14:13 »
Beyin cerrahisi için Prof. Dr. Nejat AKALIN, ortopedi için Prof. Dr. M. Cemalettin AKSOY, pediatrik nefroloji için Prof. Dr. Ali DÜZOVA ve pediatrik üroloji için Prof. Dr. Serdar TEKGÜL hocalardan istifade edebilirsiniz.

Pediatrik üroloji
Prof. Dr. Serdar TEKGÜL
Arjantin Caddesi
Ülkü İş Merkezi
No:17 Daire:7 Kat:3
Gaziosmanpaşa Ankara
Telefon: 0312 428 57 57

Pediatrik Nöroşirurji
Prof. Dr. Nejat AKALIN
Cinnah Cad. No : 45/3 06690 Çankaya / Ankara
Tel : 0312 442 58 58
Faks : 312 442 58 59
E-posta : nejata@tr.net

Pediatrik nefroloji
Prof Dr. Ali DÜZOVA
H.Ü.T.F Hastanesi Ankara

Pediatrik ortopedi
Prof. Dr. M. Cemalettin AKSOY
İran cd. 49/2
Kavaklıdere Ankara
tel: 0312 4667410

Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
Doktor tavsiyesi
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2018, 18:17 »
Teşekkür ederim.  Nejat Beyin muayenehanesini aradım kendisi hafta içi 25 Ağst. Ankarada olacakmış İst. Bağcılar Medipol Ünv. hastanesindeymiş. Ankara da doğumu ve ameliyatı yapacak donanımlı ve deneyimli kadrolu hastane neresidir? Sitede okudum Hacettepede bir arkadaş yaptırmış biz oraya hiç gitmedik kabul ederler mi bilmiyorum aradım sevkli gelirseniz belki kabul ederler dedi poliklinik sekreteri. Biz 8-10 haftalıkken Zonguldaktaki Bülent Ecevit Üniversitesi Zekai Tahir Burak Hastanesine sevk etti onlar da bebeği doğurtalım,aldırın demişlerdi. mutat kontrolleri bulunduğunuz yerde yaptırabilirsiniz dediler Zekai Tahir ve sami ulus çocuk has. gitsek orda beyin ve sinir cerrahi yok.                     

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
Doktor tavsiyesi
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2018, 19:55 »
Bolu'da yaşıyorsanız size en yakın ve en uygun hastane Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi olur. Orada beyin cerrahisindeki doktorlar da Nejat Hocanın öğrencileridir zaten. Hastaneye ilk girişiniz sıkıntılı olur. Öncelikle sevkli ya da sevksiz  Hacettepe çocuk acile giriş yapmalısınız. İlk girişiniz olacağı için diğer bölümlere direk girişiniz yapılmaz. Acildeki doktor rutin tetkikler sonrası beyin cerrahisinden konsültasyon ister. Beyin cerrahi çocuğu acilde görür. Sonra muhtemelen gün verir. O gün için ilgili bölümün hocasından özel randevu alırsanız işleriniz çabuk yürür. Elinizde randevu kağıdı olursa yaşadığınız yerdeki sağlık ocağı ya da hastaneden ilgili bölüme direk sevk yaptırırsınız. Nejat Hoca sadece cumartesi günü Ankara'da oluyor. Ona da muayne ettiripgörüşlerini alırsanız iyi olur. Geçmiş olsun. Bu arada nefroloji takibine de başlayın. İlerleyen zamanlarda üroloji ve ortopedi branşlarında da aynı hastanede takibe başlayın. Geçmiş olsun.

• Verimlilik:
      0%

none
Doktor tavsiyesi
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2018, 21:32 »
Doğum ve ameliyatı aynı hastanede yaptırmak için Hacettepeye giriş yapmam gerekiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim. Kadın doğum randevular dolu diyor. Başka bir yol var mıdır? Sekretere sabah erkenden gelsek muayene olabilir miyiz diye sordum sadece randevulu hastalar diyerek muayene olamazsınız dedi. Bolu Geredeliyim görevim gereği Alaplıda yaşıyorum.Teşekkür ederim.

• Verimlilik:
      0%

none
Doktor tavsiyesi
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2018, 21:43 »
Ya da doğumu başka bir hastanede yaptırıp dediğiniz gibi Hacettepe çocuk acile mi götüreyim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
Doktor tavsiyesi
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2018, 09:16 »
Doğum için izlenecek süreç hakkında bilgim yok. Ancak doğum da hacettepede olabilirse çok iyi olur.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Doktor tavsiyesi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Temel ve doktor none Yanıt: 2 - Gösterim: 1722 - none dregoth Temelin bir gün kalbi çok hızlı atmaya başlamış ve geçmeyince doktora gitmeye karar vermiş,"Doktor bey kalbim çok hızlı atıyo de... Devamı...
none Doktor arayışı none Yanıt: 3 - Gösterim: 1426 - none teyze Merhabalar, bebeğimiz 6 ayını doldurdu herşey yolunda şimdilik ama fizik tedavi için dr arıyoruz önerilerinizi bekiyorum. Önceli... Devamı...
none Doktor tavsiyesi none Yanıt: 4 - Gösterim: 2285 - none meteor İstanbulda tuvaletin giderilmesi hakkında  yardımcı olucak en iyi üroloji doktorları hangileri acaba  önerilerinizi bekliyorum Devamı...
none İstanbul da doktor tavsiyesi none Yanıt: 45 - Gösterim: 12038 - none Enessena İstanbulda önerebileceğiniz hastane ve doktor ismine ihtiyacım var Devamı...
none Gergin Omurilik Doktor Tavsiyesi none Yanıt: 6 - Gösterim: 2499 - none kunal87 Merhabalar28 yaşındayım. Emar ve emg sonucu kararı ile gergin omurilik hastalığına yakalandığım ortaya çıkmıştır.Test sonuçların... Devamı...
none Spina Bifida ameliyatı için istanbuldan doktor tavsiyesi? none Yanıt: 2 - Gösterim: 1344 - none malkaralı Merhaba, İstanbul dışında yaşayan bir yakınım  spina bifida  hastası kızlarının İstanbul'da bir üniversite hastanesinde ameliyat... Devamı...
none Hastane ve Doktor tavsiyesi... none Yanıt: 9 - Gösterim: 2524 - none merttamer Değerli dostlar. Başak Erva 18 aylık oldu. Meningomylosel ve Hidrosefali'li hasta. Şant takılı. Günde 6 defa TAK uyguluyor; koru... Devamı...
none Doktor none Yanıt: 1 - Gösterim: 936 - none atmaca Doç.Dr Mehmet FIRAT YAĞMURLU hocamıza muayene olan ameliyat olan ya da hocamızın kontrolünde olan arkadaşlardan nasıl bir doktor... Devamı...
none Hangi doktor none Yanıt: 8 - Gösterim: 1711 - none Zeynep sâre Merhaba arkadaşlar bebeğim 1 haftalik olunca kuyruk sokumunda şişlik olustu doktora götürdüğüm de Spina bifida dediler bobrekler... Devamı...
none Doktor bilgisi none Yanıt: 0 - Gösterim: 417 - none Cemal Yetisen Arkadaslar tuncer turhan doktor hakkinda bilgisi olan var mi nasl bir doktor acaba Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com