trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Kapalı Spina Bifida skolyoz  (Okunma sayısı 512 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      33.33%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Kapalı Spina Bifida skolyoz
« Yanıtla #20 : 05 Kasım 2018, 18:10 »
Teşekkürler  ama maalesef bahsettiğiniz 2 numaralı  gösterge bende aktif görünmüyor

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
« Yanıtla #21 : 05 Kasım 2018, 18:53 »
Tekrar kontrol eder misiniz
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      33.33%

none
« Yanıtla #22 : 05 Kasım 2018, 21:00 »
Tamam şimdi geldi teşekkür ederim

• Verimlilik:
      53.33%

none
« Yanıtla #23 : 08 Kasım 2018, 16:36 »
Merhaba çocuğunuz kaç yaşında ne şikayetleri var
Benim oğlumda kapalı sb hafif skolyoz var

• Verimlilik:
      33.33%

none
« Yanıtla #24 : 08 Kasım 2018, 22:51 »
Merhaba Benim henüz Bebeğim 2 aylık kapalı sp skolyoz diastometamyeli ve gergin omurilik send var sizin oğlunuz büyüktü yaşı sanırım başka bi konuda okumuştum çok çok geçmiş olsun

• Verimlilik:
      53.33%

none
« Yanıtla #25 : 10 Kasım 2018, 16:40 »
Benim oğlum 12 yaşına geldi dışarıdan kapalı spina bifida ile ilgili hiçbir belirti belinde yoktu size gergin omurilik teşhisini neresi koydu mr dan şu ana kadar net var diyen olmadı şikayeti de yok sadece 5 derecelik skolyuzu var

• Verimlilik:
      17.78%

none
« Yanıtla #26 : 10 Kasım 2018, 21:09 »
Geçmiş olsun Nalan hanım benim oğlumda sizin oğlunuzla aynı sanırım kapalı s.b hafif skolyozumuz var siz ne zaman öğrendiniz oğlunuzda bi sıkıntı yok sanırım belirti yoksa nerden anladınız

• Verimlilik:
      33.33%

none
« Yanıtla #27 : 10 Kasım 2018, 21:37 »
@Nalan5  hanım mr raporumuzda öyle yazıyor Burdaki doktorlarımızla konuştuğumuzda ise sanırım anlamayacağımızı Düşündüklerinden pek açıklayıcı konuşmuyorlar Memet özekten randevu aldık inşallah herşey güzel olur hepimiz için @DenizArdam sizin belirtiniz neydi

• Verimlilik:
      17.78%

none
« Yanıtla #28 : 10 Kasım 2018, 22:19 »
Oğlumun popo kısmında küçük v şeklinde çizgi vardı dikkatle baktığımızda gördük başka hiç bi belirti yok siz nerden anladınız.gergin omurilik var dediniz spina kaçıncı omurda sonlanıyormuş öğrendinizmi

• Verimlilik:
      33.33%

none
« Yanıtla #29 : 10 Kasım 2018, 22:37 »
Bizim sırtında fazla bir kemik çıkıntısı ve kalça kısmında koyu renk ve kıllanma bacaklarında dışa dönüklük olduğu için sıkıntı olduğu belliydi maalesef öğrenemedik alt torakalden lumbal vertebralaeda açıklık var sakrum da tam gelişmemiş

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Kapalı Spina Bifida skolyoz Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina Bifida & Gergin Omurilik & Skolyoz none Yanıt: 7 - Gösterim: 7399 - none turgay34 Öncelikle bu rahatsızlığı bulunan herkeze çok çok geçmiş olsun diyorum. Kendim Kırklareli'de oturuyorum. 2 yaşında oğlum var ve ... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 5 - Gösterim: 4702 - none gecitli Spina bifida (Tip dilindeki anlam ve tarifi)Bei der Spina bifida – von lat. spina (Stachel, Dorn: bezieht sich auf den Processus... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 33 - Gösterim: 7949 - none Elif Eylül Merhaba ben Elif Eylül'ün annesıyim. Yeni katıldım aranıza benim kızım 3 yaşinda sipina bifidalı, yürüyemiyor.  Dogduktan 1 ay s... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 12 - Gösterim: 2844 - none Kısmet Bölükbaş Merhaba spina Bifidalı 3 aylık oğlum var shunt yok şuanda Mart'ta MR sonucu takılır takılmayacagı gündeme gelicek yalnız yurtdış... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 14 - Gösterim: 8879 - none merve 24 haftalık hamileyim bebegime spina bifida teşhisi kondu. Teşhiste sakral 2-3  ve kafası içinde limon muz  kafa yazıyordu ilk b... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 9 - Gösterim: 1982 - none taliye arslan mrh. arkadaşlar benim şuan 6 bucuk aylık oğlum var. Bebek doğduktan sonra spina bifida olduğunu öğrendik. Doktorlar İstanbul'a 3... Devamı...
none Spina bifida - atv none Yanıt: 5 - Gösterim: 2227 - none bolubeyi Spina Bifida diğer adıyla çocuklarda açık ya da ayrık omurga hastalığı Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Ana Bili... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 1613 - none gülayşe Herkese merhabalar kendisi spina bifidalı olan kimler var? Devamı...
none kapalı spina bifida, gergin omurilik ve ayrık omurilik none Yanıt: 21 - Gösterim: 8122 - none bulentk merhaba herkeze gecmiş olsun, 40 yaşındayım; sırtımda kıllanma ile doğmuşum o zamanlar anlamamışlar (ailem doktora goturdugu hal... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 1271 - none Aysegül Merhaba ben 20 haftalık hamileyim 16 haftalık ken bebeğim de Spina bifida Hidro sefali limon muz bulgusu var dediler göbek kordo... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com